Автор Тема: Зима 2019/2020 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 10900 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 743
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Кои са другите двама?
Хуго Гомейро, Филип Колев под наем от Локомотив и Георги Стоянов на проби, евентуално под наем от Разград.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1190
  • Одобрение: +21/-4
    • Профил
Прокуратурата е на Бойко/Делян/Доган и това, че Пенчо Милков е спечелил местните избори по никакъв начин не го променя. Няма кой да го разследва Симеонов и да му извива ръцете заради концесията, освен ако не изпадне в немилост пред Борисов или се наложи да бъде изгърмян като бушон заради нещо друго. А пък кметът (който и да е) е по-добре да не пуска тоягата и моркова в употреба, за да намери финансиране за отбора. Предпочитам да имаме качествени публични услуги и инфраструктура, отколкото абонирани за обществените поръчки фирми, които от там да си приспадат парите, дадени за "Дунав" под натиск от местната власт.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1190
  • Одобрение: +21/-4
    • Профил
А по "Гонг" и "Пред банята" голямо вайкане за Митко Митков, все едно отива на Северния полюс.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2738
  • Одобрение: +113/-19
    • Профил
Чудя се защо тези доста добри футболисти, новите ни попълнения които сигурно можеха да отидат в по-стабилни клубове, подписват договори с Дунав. При тази финансова криза и неясно, по-скоро мрачно бъдеще, си е за чудене наистина. Вероятно на тях им се два информация която не достига до нас феновете. Доколко е надеждна тази информация е друг въпрос, но явно е достатъчно примамлива за да се обвържат с Дунав. А вероятно и при наличието на известен риск, предпочитат Русе като град с добрата база на отбора доказал се като ефективен трамплин към по-големи клубове. Все пак Русе не е Монтана, Ерден, Симитли, Бистрица или Банишора и Горубляне. Но са им дадени някакви гаранции навярно...Е, дано след месец тръгнем добре в шампионата с обновения си отбор. Така ми се иска да коментираме само чисто футболни въпроси и да загърбим далаверите, подмолните игри и политическите интриги. Ама ...... :(

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 524
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Има нещо скритичко за нас обикновените фенове :) Това определено са никак не лоши млади футболисти, които по мое виждане ще изорат терена само и само да се докажат, което е точната съставка, която ни трябва към този момент дори с цел избягване на баражи и тем подобни. Определено любопитна селекция до този момент.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 574
  • Одобрение: +19/-3
    • Профил
Определено тренерът, старите играчи и новите попълнения говорят за нормална подготовка за отбор от нашата черга. Останалото обаче е дунавска мъгла.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 206
  • Одобрение: +15/-15
    • Профил
Е добре де едно не ми е ясно как идват нови футболисти в отбора,и сключват договори,а в същото време казват,че няма пари.Да неби още доктора да ги дава.Нека някой да ме светне,че ми стана много интересно.

persin

• Напредващ
    • Профил
Е добре де едно не ми е ясно как идват нови футболисти в отбора,и сключват договори,а в същото време казват,че няма пари.Да неби още доктора да ги дава.Нека някой да ме светне,че ми стана много интересно.
ПРЕСТАНЕТЕ С ТОВА  НЕ ХАРЕСВАМ  ПРОСТО СИ ЗАДАДОХ ВЪПРОСА,някой да отговори,нямам право ли

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3614
  • Одобрение: +122/-24
    • Профил
Да, очевидно е, че доктора все още дава пари, колкото да поддържа отбора на "командно дишане". Предполагам, че съдбата на клуба зависи от това, какъв дял от обществените поръчки ще му бъде даден от новата власт в общината.

persin

• Напредващ
    • Профил
Да, очевидно е, че доктора все още дава пари, колкото да поддържа отбора на "командно дишане". Предполагам, че съдбата на клуба зависи от това, какъв дял от обществените поръчки ще му бъде даден от новата власт в общината.
Напълно те подкрепям колега

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1369
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Аз мисля, че схемата на Доктора няма да върви при новият червен кмет, а и кашите забъркани от него напоследък. По скоро той подържа клуба на “изкуствено дишане” от опасение, че в противен случай може да се раздели с базата по някоя клауза, подобна на каузата, чрез която например общината в Пловдив развали концесията за ст. Хр.Ботев. Не случайно ту е фен, ту е президент на Дунав.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2088
  • Одобрение: +70/-4
    • Профил
« Последна редакция: 13 Януари, 2020, 09:52 от rusenec65 »
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2088
  • Одобрение: +70/-4
    • Профил
https://www.gol.bg/cska/2020-01-13/tsska-vze-igrach-na-dunav-sled-20-g

Ето едно интересно четиво за младите фенове...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 156
  • Одобрение: +16/-6
    • Профил
Докторе помогни ,че за Дунав ме боли  :D що не вземе да го запукате тоя доктор ох боли ,ако вярно е такъв схемаджия, имаше статия че си взел много хубава кола ,сигурно ако и се случи нещо ще е много тъжен  :o