Анкета

Как ще завърши срещата ?

Трудна победа за Дунав с един гол разлика
4 (21.1%)
Лесна победа за Дунав с  два и повече гола разлика
1 (5.3%)
Равен
11 (57.9%)
Трудна победа за Арда с един гол разлика
2 (10.5%)
Лесна и разгромна победа за новия проект
1 (5.3%)

Общ брой гласове: 19

Гласуването приключено: 05 Октомври, 2019, 22:03

Добавени събития

• Първа лига: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2: 06 Октомври, 2019

Автор Тема: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 1990 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Чудесно изигран мач! Но съм безкрайно разочарован, очаквах кърджалийското страшилище да окаже поне малко съпротива, ние го размазахме и можехме да му набутаме още голове! Не си спомням напомпаният балон на ДПС и Вълка да е създал някаква голова ситуация пред Макенджиев, поправете ме, ако греша :P

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
Честита победа и ......сикиджам  на мангалите дето много се точеха за "реванш"незнайно за какво...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 568
  • Одобрение: +19/-3
    • Профил
Честита победа, дракони! Много добра игра, мъдро, без излишни рискове и без да се хвърляме нелогично накрая да си оправяме головата разлика, което можеше да ни изиграе лоша шега. Малко ми напомня на мача с Нефтохимик от първия ни сезон в Първа лига, когато привидно те водеха играта, а им вкарахме в края на първото и после второто полувреме. Вече имаме 13 точки и сме 9 в класирането, което отдавна не ни се беше случвало. Миналата година за 26 мача имаме 20 точки, а сега за 12 мача - 13 точки. Имам надежда за играта и треньора. Важното е да няма сътресения с финансирането, но пък тренера не изглежда притеснен по темата. Така че - напред, дракони!!!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
 Целият отбор игра мъжки. Димов, ако играе така пак може да бъде сърцатият ни капитан.
 А за Мечо и Стефан Христов вероятно вече точат зъбки хиените от другите отбори.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Отначало ми изглеждаше отчайващо, после прегракнах. Поздравявам момчетата от целия отбор за това, че не позволиха да ни унизят.
Честита победа на всички дунавци!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Целият отбор игра мъжки. Димов, ако играе така пак може да бъде сърцатият ни капитан.
Със сигурност, даже коментатора пожела на Стефчо Христов да отиде в едно по-добро за развитието му място!?! Той откъде може да е сигурен, кое място е по-добро за него, не е ясно

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 371
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Със сигурност, даже коментатора пожела на Стефчо Христов да отиде в едно по-добро за развитието му място!?! Той откъде може да е сигурен, кое място е по-добро за него, не е ясно
Подценяващо и недоброжелателно изказване, напълно издържано в духа на Diema Extra.
« Последна редакция: 06 Октомври, 2019, 20:42 от Arch »

venci55

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 40
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Ще бъда много разочарован ако успеят да ликвидират този отбор.С всеки изминал кръг играят все по-добре и все по уверено.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Тази победа е една от  великите победи на Дунав и ще се помни дълго. Основно заради емоционалния заряд, който вкара пропагандата от южния град. Но също и заради несравнимата  разлика в ресурсите - финансови, властови, лобистки.  Надяваха се на лесна победа и на предизборни PR дивиденти. Надуха балона твърде много. Не им се получи, ама хич. Така се защитава достойнство, браво Дунав!

some1

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
Ще бъда много разочарован ако успеят да ликвидират този отбор.С всеки изминал кръг играят все по-добре и все по уверено.
+1
Браво и от мен на момчетата. Малко почва да ме е яд ,че не са при нас Светльо и Иса.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Подценяващо и недоброжелателно изказване, напълно издържано в духа на Diema Extra.
Газ пикаят диемаджийските курви при всеки успех на ДУНАВ! Е, аз им пожелавам да отидат в най-доброто място за тях - там, откъдето са дошли на бял свят :D

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
И мен това ме подразни. Тоталното подценяване на нашия отбор и условията, които предлага за развитие на футболистите си. Отново припомням за "проклятието", което застига напусналите Дунава "звезди" в търсене на развитие, най-вече финансово.
Относно неадекватните коментари на диемаджиите, дори съпругата ми, която не се интересува от футбол, само докато случайно слушаше, отбеляза: "Тези са големи душмани на Дунав!"

Сексагитка Приста

• Напредващ
  • Публикации: 189
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
Браво момчета, изненадахте ни много приятно! САМО ДУНАВ!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
 А когато им дойде самочувствието на нашите, разигравахме безгрешно между 3-4ма. Вече от храбри домакини, ставаме и безстрашни гости. 
Май Макенджиев нямаше повод да се кара на хората пред него :)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Да, с привличането на Любен Николов и Росен Колев, както и промяната на тактическата схема, защитата ни придоби изключителна стабилност. След загубата от Локомотив (Пловдив) с 3:1 сме допуснали само 3 гола в последните 6 мача. Ако продължаваме така, няма да имаме проблем с оставането.