Анкета

Как ще завърши срещата ?

Трудна победа за Дунав с един гол разлика
4 (21.1%)
Лесна победа за Дунав с  два и повече гола разлика
1 (5.3%)
Равен
11 (57.9%)
Трудна победа за Арда с един гол разлика
2 (10.5%)
Лесна и разгромна победа за новия проект
1 (5.3%)

Общ брой гласове: 19

Гласуването приключено: 05 Октомври, 2019, 22:03

Добавени събития

• Първа лига: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2: 06 Октомври, 2019

Автор Тема: Арда (Кърджали) - Дунав (Русе) 0:2  (Прочетена 1685 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Чичо Мъри ще присъства ли на мача в неделя и в кой сектор смята да се настани?

Ще има бус с привърженици от Русе.
Да, смятам да ходя на мача и ще съм там където са дунавските фенове. Надявам се да не ни напъхат в клетката, а да сме в някой от секторите на новата трибуна.

Чичо Мъри, предполагам, че точно в сектора за гости ще бъдат настанени дунавските фенове. Новата трибуна на Лаута беше изискване за мачовете от Лига Европа. За първенство не съм виждал там да се настаняват гостуващи привърженици.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Ако играехме с Локо, със сигурност щяхме да сме в сектора за гости. Но понеже едва ли от Кърджали ще дойдат повече от 1000 човека, има предостатъчно място да се настаним и ние и те на удобни сектори, които да са надеждно разделени помежду си. Имам предвид трибуна Бесика, която е срещу старата централна трибуна на Лаута.  Още повече, че нашата публика едва ли ще е повече от двайсетина човека, пък сме кротки и възпитани и е лесно да ни охраняват и без клетка. Така беше на Коматево миналото лято за мача с Царско Село. Един празен сектор на централната трибуна ни разделяше двете агитки. На практика мачът е на неутрален терен.
« Последна редакция: 04 Октомври, 2019, 13:00 от ЧИЧО МЪРИ »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Чичо Мъри, имаш предвид трибуна Спортклуб, Бесика е зад вратата и е за агитката на Локото, които може би щяха да съберат 1000 зрители, но не и Арда в този мач. Очаквам не повече от 500 зрители.

Разликата с Коматево и баража срещу Царско село е, че тогава си беше официална среща на неутрален терен и нямаше как едните да се водят гости, а другите домакини. Сега по програма Арда са си официален домакин и играят просто на друг стадион. Ние си оставаме гости, а полицията не се занимава с подобни преценки, коя публика е мирна и възпитана.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1376
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
И моите спомени са единствено от предаването "Спорт и музика" и след третия гол на Арда се чувствах точно така, както е описал Arch, минутите до края на мача ми се сториха мъчителни часове!

tipin

• Фен
  • Публикации: 1660
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
 Домакините се опитват да наелектризират обстановката, ама в отбора им едва ли има останали местни момчета.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 723
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Росен Колев щял да оперира менискус, Ковачев, Лазаров и Аясс били с контузии и не били в групата, а докторът отказал да финансира пътуването до Пловдив - да се оправяли, както намерят за добре, било му писнало.
За паузата имали покана от ЧФР Клуж за приятелски мач, но Киров отказал, подразбира се защо.
Това от днешното Утро.
« Последна редакция: 05 Октомври, 2019, 13:24 от drak2000 »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Домакините се опитват да наелектризират обстановката, ама в отбора им едва ли има останали местни момчета.
В неделя ще видим доколко са успели. Сега посочват не партията, а съдията за главен виновник. Не се казва обаче дузпа ли е пропуснал да даде, изгонил ли е някого, не е ли изгонил, засада ли е свирил. Липсва каквато и да било конкретика от мача. Това, разбира се, няма значение за феновете им - важното е реванш да има.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Отсъствието на Ковачев и Лазаров силно накланя везните в полза на Арда. :( За каква разплата зоват тия примати? С какво им е виновен Дунав , с това, че не е допуснал още голове ли или с това, че ги е бил с 4:0 при гостуването им в Русе? Не знаят ли тия селяндури, че футболът е една игра? Който е избрал по-подходяща тактика, той продължава напред.

papimed

• Фен
    • Профил
Росен Колев щял да оперира менискус, Ковачев, Лазаров и Аясс били с контузии и не били в групата, а докторът отказал да финансира пътуването до Пловдив - да се оправяли, както намерят за добре, било му писнало.
За паузата имали покана от ЧФР Клуж за приятелски мач, но Киров отказал, подразбира се защо.
Това от днешното Утро.
От "Утро" обаче са научили, че отборът все пак е отпътувал вчера за Пловдив и е отседнал в местен  хотел.
Иначе Симеонов има много интересно поведение, хем си е собственик все още, хем не го интересувало. Не знам дали това е игра на нерви с представителите на политическите сили и стремеж да бъдат принудени те да се поразмърдат за търсене на пари или наистина е тотално неглижиране, но той като успешен бизнесмен би трябвало да знае, че никой не купува предприятие, оставено на самотек. Или пък ако стане сделка с такова, цената трябва да е символична.
Притеснителното е, че пак ще имаме проблеми с окомплектоването на състава, но това беше ясно за всички ни, докато следяхме селекцията на отбора. А напъните на кърджалийци за някакъв реванш са смешни, първо, бой и *бане не се връщат, второ, едва ли на наемниците в тяхното проектче им пука за събития, станали преди повече от 31 години. Колкото на сегашните левскари и цесекари им пука за ония 7 : 2, 0 : 5, 7 : 1, 5 : 0, поредните победи и загуби в миналото между "грандовете"и т.н.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1325
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Съгласен съм с мнението ти papimed с изключение, че Доктора е “успешен бизнесмен”. Напротив, бих казал че си играе картите доста по аматьорски начин, особено ако се има впредвид колко лично време и евентуално пари е вложил в последните 10 години. За мен в момента той се лута и не знае как да излезе от ситуацията, опитвайки се да блъфира.

papimed

• Фен
    • Профил
Съгласен съм с мнението ти papimed с изключение, че Доктора е “успешен бизнесмен”. Напротив, бих казал че си играе картите доста по аматьорски начин, особено ако се има впредвид колко лично време и евентуално пари е вложил в последните 10 години. За мен в момента той се лута и не знае как да излезе от ситуацията, опитвайки се да блъфира.
Аз го написах в ироничен смисъл, но май трябваше да сложа също кавички :)

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1325
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Аз го написах в ироничен смисъл, но май трябваше да сложа също кавички :)
Тогава слагам 100%  ;)

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 726
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
Не знаех, че любимият ни Дунав е толкова голям дразнител за някого. Те  литекс вече забравиха, че заехме гяхното място за ЛЕ, а тия помнят като слонове. Хахаха 😅

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Все пак Литекс всяка година имат шанс за Европа, а Арда - веднъж на 30 години - за А група.