Добавени събития

• Първа лига: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 0:0: 21 Септември, 2019

Автор Тема: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 0:0  (Прочетена 1005 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Re: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) [21.09, 17:30]
« Отговор #15 -: 21 Септември, 2019, 11:42 »
Аз не вярвам, че отборът ще се разпадне. Не и поради липса на пари. Когато започва шампионата всеки президент си е направил разчет на приходите и разходите и е наясно дали ще може да изкара. Даже на тади база привлича нови играчи. Ако няма да може...казва и хвърля кърпата. Аз не чух такива апокалиптични изказвания нито от доктор Симеонов, нито от Люси. Сега изведнъж след падението на кмета, се запя друга песен. Тя обаче, сигурен съм в това, няма нищо общо с пари. Тук има някаква друга, тънка игра, която още не е много ясна. Но няма нищо общо с парите. По-скоро си мисля, че целта е да се замисли Борисов и да върне Пламен Стоилов отново за кандидат за трети мандат.
ГЕРБ вече официално регистрираха в ОИК Диана Иванова за кандидат-кмет, така че вероятността за трети мандат на Стоилов минава само през евентуална "независима" кандидатура. Мисля си обаче, че едва ли самият той желае трети мандат без подкрепата на управляващите.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #16 -: 21 Септември, 2019, 16:55 »
Лошото е, че и букмейкърите са ни отписали за мача , което значи , че от инфоормаици извън терена явно са оценили шансовете ни за нищожни , каквото и да значи това...
Дано момчетата опровергаят всичко и всички и вземат една хубава победа!
Да излязат и да играят за себе си! Дори и да се разпаднем ако покажат, че играят силно то бързо ще си намерят отбор. Ако се представят посредствено, то шанса да почиват до пролетта никак не е малък.
Абсолютно, човек сам кове съдбата си, не чака някой друг да дойда да го оправи. Много добра възможност за Х2. Стягайте се, дракони, не се оставяйте да ви манипулират.

Селският мустакат хитрец Иван Григоров даже смени партийната боя и се присламчи към екипа на Ел. Николова, предстои да видим дали този негов ход ще е печеливш.
На този фон, като слушам това, някак оставам без коментар. Политическата ни класа е като хамелеон - променя се, адаптира се, еволюира, но все си остава някак същата, който и да дойде.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 326
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #17 -: 21 Септември, 2019, 18:25 »
Без особени усилия запазваме равенството, ако продължим със същия ритъм отнасяме безпроблемно точката у дома, предстои да разберем...
ихтамнет

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
« Отговор #18 -: 21 Септември, 2019, 18:32 »
С малко повече късмет и натиск, ще си тръгнем с три точки от Враца.

goranoff

• Напредващ
  • Публикации: 105
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
« Отговор #19 -: 21 Септември, 2019, 19:02 »
След влизането на М. Костадинов два много сериозни пробива през неговата зона. Не знам защо Люси разбута защитата, след като нещата стояха добре там. Дано не е грешка.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1376
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #20 -: 21 Септември, 2019, 19:23 »
Устискахме равенството, а при малко повече съсредоточеност в предни позиции можеше и да ударим врачани, както хубаво ни се оголваха. Но нищо, видях отново борба, желание и резултатът е налице - втора ценна точка като гости!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
« Отговор #21 -: 21 Септември, 2019, 19:27 »
Сега още повече съжалявам че изпуснахме победата срещу Славия. Тогава  точката във Враца щеше да е златна, сега е само сребърна :)

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #22 -: 21 Септември, 2019, 19:33 »
След влизането на М. Костадинов два много сериозни пробива през неговата зона. Не знам защо Люси разбута защитата, след като нещата стояха добре там. Дано не е грешка.
Росен Колев е почувствал болка, Люси Киров го е оставил малко през второто полувреме, но накрая е решил да не рискува със здравето му и го е сменил.
« Последна редакция: 21 Септември, 2019, 19:57 от papimed »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1660
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
« Отговор #23 -: 21 Септември, 2019, 19:46 »
 Час по-скоро трябва да се разрушат тези соц-стадиони и да се построят нови, приветливи, където хората да ходят с удоволствие. Само какво разруха беше, това което се видя.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1325
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #24 -: 21 Септември, 2019, 20:20 »
Час по-скоро трябва да се разрушат тези соц-стадиони и да се построят нови, приветливи, където хората да ходят с удоволствие. Само какво разруха беше, това което се видя.
Ако го сравниш този стадион обаче с тези в Плевен, Шумен и някои други градове, ще ти се стори като бижу. На национално ниво като сравня нашия Национален с тези в Баку и Скопие например, ме хваща срам. Но какво се чудим, когато това става в държава, в която се говори за събарянето на един от най-добрите стадиони в България (ст. Лазур в Бургас), а отбора, който би трябвало да играе там, играе в Созопол.
« Последна редакция: 21 Септември, 2019, 20:35 от boti4eli »

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #25 -: 21 Септември, 2019, 20:22 »
Ако го сравниш този стадион обаче с тези в Плевен, Шумен и някои други градове, ще ти се стори като бижу. На национално ниво като сравня нашия Национален с тези в Баку и Скопие например, ме хваща срам.
Че то в Крайова и Клуж стадионите са като бисери в сравнение с кочината в центъра на София.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 326
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #26 -: 21 Септември, 2019, 20:37 »
Ако го сравниш този стадион обаче с тези в Плевен, Шумен и някои други градове, ще ти се стори като бижу. На национално ниво като сравня нашия Национален с тези в Баку и Скопие например, ме хваща срам.
Че то в Крайова и Клуж стадионите са като бисери в сравнение с кочината в центъра на София.

Ако говорим за Румъния бих добавил и националният им, както и този в Плоещ, дори в Гюргево и др.
ихтамнет

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #27 -: 21 Септември, 2019, 21:00 »

Ако говорим за Румъния бих добавил и националният им, както и този в Плоещ, дори в Гюргево и др.
За Арена Национала в Букурещ какво да говорим, прие домакинство за Лига Европа още през 2012 г., кога в София може да се очаква подобно нещо?

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 362
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #28 -: 21 Септември, 2019, 21:18 »
Зад една от вратите върху онова, което би следвало да е писта бяха избили няколко лента - аз го наричам дървото на запустението - даже един трудолюбив човек и в селския си двор не го допуска. Но не би! Има го на представителния стадион в областен град, където се играят срещи за първенство, носещо претенциозното име Ефбетлига. Ако работя (все едно какво) там, не бих изтърпял такъв резил.
    В последна сметка това е падение за България.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 362
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #29 -: 21 Септември, 2019, 21:21 »
 За уточнение - лянтос, див орех, Ailanthus altissima.