Добавени събития

• Първа лига: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 0:0: 21 Септември, 2019

Автор Тема: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 0:0  (Прочетена 1159 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5624
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 0:0
« -: 17 Септември, 2019, 13:12 »
Едно от най-важните ни гостувания през есенния полусезон. В никакъв случай не бива да губим във Враца. Ахмедов отпада за този мач, заради 5 събрани жълти картони. Медиите и букмейкърите направо ни отписват вече. Това е и шансът, който толкова ни приляга, да изненадваме, когато никой не го очаква. Настроението в отбора е добро, така чувам. Ще имаме хора в сектора за гости.
« Последна редакция: 24 Септември, 2019, 11:00 от vivanov »

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 535
  • Одобрение: +11/-3
    • Профил
Re: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) [21.09, 17:30]
« Отговор #1 -: 17 Септември, 2019, 13:17 »
Цитат
Настроението в отбора е добро, така чувам.

Това значи ли, че им е казано да не се безпокоят за бъдещето?  ::)

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #2 -: 17 Септември, 2019, 13:37 »
Били дори мотивирани с изказването, че за да се намери спонсор или купувач, трябва да покажат максимума на това което могат. Не за първи път играем умрялата лисица. Националните медии вече ни отписаха и погребаха. Букмейкърите също ни водят пълен аутсайдер срещу Ботев Враца.
« Последна редакция: 17 Септември, 2019, 13:41 от vivanov »

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 105
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
« Отговор #3 -: 17 Септември, 2019, 19:17 »
Бийте ги тия гнусари!   8)
Още ме е яд как ние загубихме там нелепо преди няколко седмици вместо да ги отупаме с няколко гола.
То бяха пропуски, греди...
Освен да тича и да блъска други кой знае какви качества отборът им не притежава.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1413
  • Одобрение: +69/-33
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #4 -: 18 Септември, 2019, 05:59 »
Врачани са коварен отбор, не блестят особено, но се борят докрай. Ако нашите повторят обичайната си практика да поведат /както беше с пловдивските отбори и Тича/ и след това да доиграват мача, нищо добро не ни чака - ще ни обърнат. Трябва раздаване до последния съдийски сигнал и нито секунда отпускане. Стоим по-добре от миналия сезон, жалко че Мечо заради изкарани глупаво жълти картони пропуска мача, но имаме и други хора, които могат да бележат голове.

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #5 -: 20 Септември, 2019, 15:21 »
Твърде тихо е преди толкова ключов мач. От Русе знам, че 4 привърженици ще пътуват за Враца. От София или други градове ще има ли подкрепление? Имам чувството, че малко хора осъзнават важността на мача утре.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #6 -: 20 Септември, 2019, 18:53 »
Твърде тихо е преди толкова ключов мач. От Русе знам, че 4 привърженици ще пътуват за Враца. От София или други градове ще има ли подкрепление? Имам чувството, че малко хора осъзнават важността на мача утре.
Той, че е важен - важен е, но ... по-важно в момента е кще го има ли Дунав.
Та за това и е тази тишина.
Лошото е, че и букмейкърите са ни отписали за мача , което значи , че от инфоормаици извън терена явно са оценили шансовете ни за нищожни , каквото и да значи това...
Дано момчетата опровергаят всичко и всички и вземат една хубава победа!
Да излязат и да играят за себе си! Дори и да се разпаднем ако покажат, че играят силно то бързо ще си намерят отбор. Ако се представят посредствено, то шанса да почиват до пролетта никак не е малък.
« Последна редакция: 20 Септември, 2019, 18:56 от Rado412 »

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 238
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
« Отговор #7 -: 20 Септември, 2019, 19:20 »
То ние като имахме “президент” и всичко беше розов памук и юникорни беше затишие в града и медиите преди мачовете, а сега пък да очакваме нещо друго.
Dunav is being loved all around the world !

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #8 -: 20 Септември, 2019, 19:24 »
Той, че е важен - важен е, но ... по-важно в момента е кще го има ли Дунав.
Та за това и е тази тишина.
Лошото е, че и букмейкърите са ни отписали за мача , което значи , че от инфоормаици извън терена явно са оценили шансовете ни за нищожни , каквото и да значи това...
Дано момчетата опровергаят всичко  и всички и вземат една хубава победа!
Да излязат и да играят за себе си! Дори и да се разпаднем ако покажат, че играят силно то бързо ще си намерят отбор. Ако се представят посредствено, то шанса да почиват до пролетта никак не е малък.
  Същата информация днес я прочетох и в Меридиан Мач, канарчетата се интересуват от Мечо: https://topsport.bg/botev-plovdiv/v-botev-pd-shte-se-probvat-za-ahmedov-i-kotev.html
Той ще пропусне утрешния мач заради наказание, но повечето негови колеги също са заинтересовани да се покажат в най-добра светлина и при неблагоприятно развитие в Дунав да могат да се пласират добре в друг тим, съжалявам, че го пиша, но такава е суровата футболна действителност.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #9 -: 20 Септември, 2019, 20:19 »
То ние като имахме “президент” и всичко беше розов памук и юникорни беше затишие в града и медиите преди мачовете, а сега пък да очакваме нещо друго.
Е, нали сме си "емоционално мъртъв град" ... що да се хабим напразно ... :P

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 730
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #10 -: 21 Септември, 2019, 01:39 »
Аз не вярвам, че отборът ще се разпадне. Не и поради липса на пари. Когато започва шампионата всеки президент си е направил разчет на приходите и разходите и е наясно дали ще може да изкара. Даже на тади база привлича нови играчи. Ако няма да може...казва и хвърля кърпата. Аз не чух такива апокалиптични изказвания нито от доктор Симеонов, нито от Люси. Сега изведнъж след падението на кмета, се запя друга песен. Тя обаче, сигурен съм в това, няма нищо общо с пари. Тук има някаква друга, тънка игра, която още не е много ясна. Но няма нищо общо с парите. По-скоро си мисля, че целта е да се замисли Борисов и да върне Пламен Стоилов отново за кандидат за трети мандат.

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #11 -: 21 Септември, 2019, 08:21 »
Аз не вярвам, че отборът ще се разпадне. Не и поради липса на пари. Когато започва шампионата всеки президент си е направил разчет на приходите и разходите и е наясно дали ще може да изкара. Даже на тади база привлича нови играчи. Ако няма да може...казва и хвърля кърпата. Аз не чух такива апокалиптични изказвания нито от доктор Симеонов, нито от Люси. Сега изведнъж след падението на кмета, се запя друга песен. Тя обаче, сигурен съм в това, няма нищо общо с пари. Тук има някаква друга, тънка игра, която още не е много ясна. Но няма нищо общо с парите. По-скоро си мисля, че целта е да се замисли Борисов и да върне Пламен Стоилов отново за кандидат за трети мандат.
Е, ако целта е тази, тя определено не е постигната. И трябва някой да е без акъл за да си мисли, че с такова изнудване  може да я постигне. Не е нужно човек да е завършил политология, за да е наясно, че след отсвирването на Цв.Цветанов, започна чистка на всички негови хора от ключови позиции. Нунев е пътник, неговото протеже Пламен Стоилов - също. Селският мустакат хитрец Иван Григоров даже смени партийната боя и се присламчи към екипа на Ел. Николова, предстои да видим дали този негов ход ще е печеливш.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1706
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
« Отговор #12 -: 21 Септември, 2019, 08:32 »
 Стоилов отдавна заяви, че няма да се кандидатира и не се виждат признаци за обратното - по-скоро ситуацията е 'след нас и потоп'...

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
« Отговор #13 -: 21 Септември, 2019, 08:42 »
Стоилов и Нунев ня се дишат отдавна. За това са тези сътресения. Колкото до Григоров, където е той, там е и Стоилов, нищо че публично все още се снима с партийния бос.

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 193
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #14 -: 21 Септември, 2019, 10:46 »
От София тръгваме с кола, може би четирима. Може и други да има, ще видим на стадиона.