Добавени събития

• Първа лига: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:1: 30 Август, 2019

Автор Тема: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:1  (Прочетена 1163 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Re: Черно Море (Варна) - Дунав (Русе) [30.08.2019 18:00]
« Отговор #45 -: 31 Август, 2019, 20:33 »
Абсолютно със същите наблюдения съм. Направо да ти се доще да спреш звука с коментара, а специално коментаторът на мача с Морето само де що не се разплака по едно време, че не са взели 3 точки, а в студиото разни разбирачи обясняваха с пренебрежение към нас как ЧМ били много класен отбор и колко n на брой удари и какви статистики имали, но нЕмали късмет. Донякъде Дунав сам си го е заслужил това с твърде дългите си негативни серии и непостоянство преди, но от друга страна не прилича на професионалисти по телевизия да залитат в такива явни и очебийни пристрастия.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 362
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #46 -: 31 Август, 2019, 22:54 »
И през първия ни сезон след завръщането, играехме силно, побеждавахме, въпреки това все търсеха под ноктите кал, все нещо не им се нравеше и в последна сметка не ни симпатизираха.
 И аз често съжалявам, че няма един алтернативен канал само със звук от мястото, без коментар - тия говорещи картечници не млъкват, а това не е правилно професионално поведение на човек, който обслужва визуализираща медия и съотв. също дразни.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 555
  • Одобрение: +18/-2
    • Профил
« Отговор #47 -: 01 Септември, 2019, 19:51 »
Te като цяло диемаджиите толкова си могат. То това е спрямо всички, които не са хартиените грандове, отборите от Пловдив и Берое. И за Берое даже не е толкова защото са им симпатични, а по-скоро защото не може да се говори срещу тях/ Като цяло за тази левскарско-цесекарска паплча по софийските телевизии всички останали са напълно безинтересни и са пълнеж. Освен това не знам къде им бърка, че трябва да пътуват до Русе - от София няма магистрала и явно за изнежените им душици това е напълно неприемливо. Виканите гости също са обикновено от другия отбор. Изобщо нещата са силно непрофесионални, не само срещу нас, но може би срещу нас особено.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
« Отговор #48 -: 01 Септември, 2019, 20:30 »
Нямат ли форум тия диемаджии да си ги "понахраним"там от сърце и душа? На следващия домакински мач що не им покажем "любовта си "
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Re: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:1
« Отговор #49 -: 09 Септември, 2019, 13:34 »
Бях на мача и въпреки скромната бройка в сектора за гости, се е чувало в ефир, че има хора, на които им пука за Дунав. Точката е много ценна, но ако загубим от Славия и/или Ботев Враца в следващите две мача, и равенството срещу ЦСКА-София губи стойноста си.

Не съм слушал коментарите в ефир, но негативното отношение към нашия клуб ми прави впечатление от известно време. Ето кои мейли намерих под контакти:
support@play.diemaxtra.bg
distribution@ntv.bg

Може би трябва повече зрители и абонати на платените спортни канали, да се обърнат в писмена форма към екипа на телевизията.