Добавени събития

• Първа лига: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:1: 30 Август, 2019

Автор Тема: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:1  (Прочетена 1165 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
Re: Черно Море (Варна) - Дунав (Русе) [30.08.2019 18:00]
« Отговор #30 -: 30 Август, 2019, 21:11 »
След 45 години  вярно фенство и точно на рожденният ми ден дали пък не заслужавам един мааалък подарък ??? Една точка ..??? За повече не мечтая,скромен човек съм...
Разбира се, че заслужаваш. Още повече, че си пожелал подарък, на който да се радваме повече хора :) ЧРД и още подаръци да ти подарява Дунав!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
« Отговор #31 -: 30 Август, 2019, 21:28 »
Ценна точка към скромния ни актив. Но сериозна крачка към утвърждаване на дефанзивния стил който вече прилагаме успешно срещу отбори от челото на таблицата за временно класиране. Обаче е време вече да преминем и към победи на чужд терен. За целта трябва да вкарваме повече от 1 гол, както стана срещу Славия пролетта. Когато нямаш качество компенсираш с количество. Петима в защита плюс двама опорни халфове, малко късмет и сме почти непробиваеми. С Николов и Колев случихме на добри попълнения, към втория имам и някои забележки, но с времето смятам, че ще е все по-добър. Самир все още е длъжник на отбора, очаквах от него да е плеймейкърът който толкова много ни трябва, но поне за сега не се получава. Късата пейка започна вече да ни тормози, краят на трансферния прозорец идва, а нищо ново не се появява.
« Последна редакция: 30 Август, 2019, 21:30 от ЧИЧО МЪРИ »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
« Отговор #32 -: 30 Август, 2019, 21:37 »
Браво на момчетата!

Бориха се мъжки и си взеха заслужено точката. Има лека нотка с горчив привкус от това, че пак можеше да си тръгнем с три точки, но ...
Все пак мисля, че напипваме ваксата и сме на прав път!

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
« Отговор #33 -: 30 Август, 2019, 22:10 »
Браво момчета !!!!
Пожелах си точка за подарък и го получих.Дали пък не трябваше да си пожелая три? Ама айде да не съм нахален.Много съм щастлив че получих най- хубавия подарък !
САМО ДУНАВ
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
« Отговор #34 -: 30 Август, 2019, 22:40 »
 >:(
След 45 години  вярно фенство и точно на рожденният ми ден дали пък не заслужавам един мааалък подарък ??? Една точка ..??? За повече не мечтая,скромен човек съм...
Разбира се, че заслужаваш. Още повече, че си пожелал подарък, на който да се радваме повече хора :) ЧРД и още подаръци да ти подарява Дунав!

Благодаря много и наздраве на всички !!! САМО ДУНАВ
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #35 -: 31 Август, 2019, 07:21 »
Един поглед върху таблицата с класирането показва, че макар да взехме 2 точки от мачове в които футболните "корифеи" от тъпите ни медии ни бяха отписали, не сме сътворили някакво чудо. Защитата ни продължава да е най-слабата с изключение тази на Витоша. Но пък нападението ни е доста добро. За сравнение вкарали сме колкото ЦСКА и само с 1 гол по-малко от многомилионната селекция на Лудогорец. И за да престанат да ни наричат "един от най-слабите отбори в групата", трябва да бием в 2 поредни мача. Може би точно следващите два мача са подходящи за това? Паузата ще ни се отрази добре - ще се възстановят контузените , ще доизбистрим тактиката и стратегията си, ще отпочинат момчетата след тежките битки в жегата. Продължава да ме притеснява късата ни резервна скамейка. Споменатият нигериец Чигора/Дамиен мисля, че отдавна не е в Дунав? Май ще попълним с юноши, но и това не е никак лошо ако се случат нахъсани и технически подготвени момчета.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1376
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #36 -: 31 Август, 2019, 07:41 »
И за да престанат да ни наричат "един от най-слабите отбори в групата", трябва да бием в 2 поредни мача. Може би точно следващите два мача са подходящи за това?
  Много си жесток, ако ние бием в два поредни мача, в ДИЕМА ще има масово инфаркти на водещи и гости. Такова ехидно и пренебрежително отношение няма към нито един друг отбор, дори някои коментатори не прикриват раздразнението си, когато поведем и не се успокояват, докато не ни изравнят. Ако нашите устискат аванса си сигурно някой дето дрънка глупости в ефира им, може да се гътне от мъка  8)

Slex

• Фен
  • Публикации: 1171
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
« Отговор #37 -: 31 Август, 2019, 11:31 »
Да, отношението към нас е такова, че едва ли не сме някакви навлеци в Първа лига и е крайно време да се махаме, защото не ни е там мястото.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #38 -: 31 Август, 2019, 11:32 »
Не е изключено и да се стигне до харакири на живо в ефир :D

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #39 -: 31 Август, 2019, 12:39 »
Да, отношението към нас е такова, че едва ли не сме някакви навлеци в Първа лига и е крайно време да се махаме, защото не ни е там мястото.
Изключително непрофесионално от страна на една комерсиална телевизия. "Побутването" в ефир на Левски и Нещото е разбираемо донякъде, тъй като в цяла България има ренегати, които ги подкрепят и съответно си плащат таксата, за да ги гледат. Но такова отношение към четвъртия по големина град в efbet лига е недопустимо. Все пак и тук живеят абонати на "Диема спорт", които са доста повече на брой от тези в Разград, Бистрица и Драгалевци. >:(

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 617
  • Одобрение: +36/-2
    • Профил
« Отговор #40 -: 31 Август, 2019, 13:31 »

Поздравявам отбора за мъжката битка, която дадоха на варненци и не се огънаха пред на моменти бързият и комбинативен футбол практикуван от "моряците". Статистиката казва, имаме повече точни удари от тях.
Респект, към местен фен, служител с бадж, поднесъл в сектора за гости, чаши и студена вода, доколкото се разбра, от "Тича" връщат наш жест. Поклон пред проявената човечност!

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 362
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #41 -: 31 Август, 2019, 13:38 »
Съжалявам, защото рядко се прибирам и едва ли бих могъл да се включа, но тъкмо започнах да си мисля, че срещу това тяхно отношение (на диемаджиите) следва да се протестира с опънати трансперанти върху трибуните - на подходящи места и с достатъчно пиперливо съдържание, разбира се.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
« Отговор #42 -: 31 Август, 2019, 15:00 »
Все пак и тук живеят абонати на "Диема спорт", които са доста повече на брой от тези в Разград, Бистрица и Драгалевци. >:(
Да и то взети заедно ... :P

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #43 -: 31 Август, 2019, 17:54 »
Поздравления на момчетата и  от мен за двата " Х" - са . Двете  точки са си две ,  и са по-добре от нула  точки  от двата мача . Още повече се радвам обаче , че Люси Киров и той почна да поузрява и израства като треньор и в крайна сметка да спрем на всяка цена да се надиграваме с всички и накрая да губим , понякога с разлика . Грозна игра , обаче прибавяме към актива по нещичко .  Браво !
Трябва да подобрим  доста борбата и ориенацията при избитите от нашата отбрана топки . Ясно , че ще сме доста ограничени откъм футболисти и като  бройка и като качества . Остава да играем хитро и умно и дори бих казал пестеливо .   

Диемаджийте какво да ги коментираме , мнооого отдавна съм ги разбрал , че хем са некомпетенти , хем са подлизурковци. И коментарите им са изпълнени с клишета ( неуместни ) и разборите им са повърхностни . Жалкари и мазняри и путьовци. За тях толкова от мен .   
« Последна редакция: 31 Август, 2019, 17:56 от biser1967 »

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1325
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #44 -: 31 Август, 2019, 17:56 »
Все пак и тук живеят абонати на "Диема спорт", които са доста повече на брой от тези в Разград, Бистрица и Драгалевци. >:(
Да и то взети заедно ... :P

Спокойно можем да прибавим и Кърджали. Между другото, аз си мислех, че си внушавам за отношението на медиите към отбора и града ни като цяло, но явно не съм само аз и това е всеобщото мнение. И понеже напоследък ни се случва често да поведем в резултата и после да настъпи обрат или частичен такъв, не могат да убегнат фрази от типа “..и логичното се случи...” , “...на фона на показаното...” и т.н. и то казани с тон на явно облекчение от коментаторите. Доста дразнещо и слугинажко е наистина, но явно други са приоритетите на Партията и държавата за съжаление.