Автор Тема: Купа на България 2019/2020  (Прочетена 1311 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 508
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Re: Купа на България 2019/2020
« Отговор #30 -: 24 Септември, 2019, 21:19 »
Веско Великов и неговия Кариана с класика 3-0 срещу "Царете" и то с голяма част от резервите ...

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #31 -: 24 Септември, 2019, 22:32 »
Четох, че царските селяни са играли с резервите. Тези мачове не са показателни, тъй като доста отбори са с експериментален състав и трябва да се приемат по-скоро като контролни, отколкото като официални мачове.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5607
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
« Отговор #32 -: 25 Септември, 2019, 10:30 »
Диема спорт в последния момент все пак са решили да излъчат пряко нашата среща за Купата в четвъртък.

Играем от 19 часа на Националния стадион "Васил Левски". Разчитаме на дунавците в София, да се чуе и в ефир подкрепата, която нашия отбор заслужава.

В останалите срещи по Диема спорт, с останалите два отбора от топ триото и носителя на Купата, не очаквам изненади или затруднения на фаворите, а изразителни победи. На мен лично по-интересно би ми било да гледам срещи като Миньор Пк - Ботев Пд и Добруджа - Ботев Враца.
« Последна редакция: 25 Септември, 2019, 10:32 от vivanov »

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 326
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
« Отговор #33 -: 26 Септември, 2019, 13:04 »
Според букмейкърите сме подчертан аутсайдер в срещата:
1
1.80
X
3.20    
2
3.20
ихтамнет

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 724
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #34 -: 26 Септември, 2019, 21:38 »
Какво става ? Заспахте ли ? Колкото по-несигурно става бъдещето на отбора, толкова по-добре започват да играят момчетата. Независимо от загубата от ЦСКА 1948, отбора игра добре. Грешките няма да ги коментирам. Винаги има грешки. И при РЕАЛ. Важното е желанието  и все по-комбинативната игра. Ще бъде много жалко ако допуснем отборът да се разпадне. Обичам ги бе ! Казвах аз навремето да се освети стадиона с една църковна служба, ама никой не ме послуша. На някои даже им беше смешно. Нищо успешно не може да се роди без божията благословия. Дано Господ ни даде още един шанс.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2671
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
« Отговор #35 -: 26 Септември, 2019, 21:55 »
За разлика от колегата Зевс ще кажа, че се изложихме. Язък за хубавия гол на Щерев. Резервите разочароваха. Аясс, макар да не е точно резерва, продължава да е голямото разочарование. Кавалканте, Людмил толкова го хвалеше и го чака половин година като че ли е някакъв месия. Обаче се оказа просто един треторазреден футболист. Людмил не трябваше да сменя схемата, може би само леко да я модифицира на 5-3-2. Видя се ,че при по-офанзивна схема сме много уязвими дори за отбори от втора лига. Майната му на всичко  и час по-бързо да забравим този мач. Нямаме класа да "правим" играта, можем само да рушим и с повечко късмет да устискваме някое ялово равенство.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #36 -: 26 Септември, 2019, 22:28 »
И аз съм на мнение, че отборът разочарова с показаното. Имахме и силни минути, но след 60-ата сякаш издъхнахме и не успяхме да удържим на натиска, наложен ни от втородивизионен отбор, пък бил той и първи в класирането. Но "всяко зло за добро", както се казва. Сега ще можем да се концентрираме изцяло върху шампионата и със споменатата от ЧИЧО МЪРИ защитна тактика може и да оцелеем в края на сезона, ако не се разпаднем преди това.

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #37 -: 26 Септември, 2019, 22:34 »
През 2019 за двата си мача на Националния стадион, българските национали са отбелязали три гола. Толкова тук за два мача има и Свилен. :)

papimed

• Фен
  • Публикации: 1373
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #38 -: 27 Септември, 2019, 05:43 »
И аз като колегите не съм доволен от играта на нашите, но мисля че се получи полезна контрола, какъвто ДЕ ФАКТО беше мачът. Пуснати бяха играчи, които по-малко играят, опитана беше друга схема. Имах чувството, че нашите могат, но не искат да напълнят мрежата на числото с голове. Много, ама много грешки, но здраве да е. Дано за първенство не ги допускат. Генади Ганев беше страшно несигурен и трябва да палим свещи Благой да е здрав и във форма, защото иначе ни чакат погроми. Знам, че някои не го харесват, но вчера се видя какво означава да го няма на вратата. Почти бях сигурен за турчина с германски паспорт, че няма да ни върши работа по две причини - по начало селекцията ни с чужденци е почти винаги несполучлива, добре че има изключения като македончето и русначето. Второ, четейки визитката му се изумих  - ами че той изобщо не е играл мъжки футбол и за какъв чеп го взехме тогава? Въпросът ми е реторичен, ясни са ми причините не знам само в колко пачки се събират ;)
И накрая, нивото на Б група е ужасно слабо, щом отбор борещ се за оцеляване в Първа лига без да се напъва особено при малко повече внимание и съсредоточеност можеше да си вземе мача срещу безспорния лидер на второто ниво на футбола ни.
« Последна редакция: 27 Септември, 2019, 08:35 от papimed »

Slex

• Фен
  • Публикации: 1170
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
« Отговор #39 -: 27 Септември, 2019, 08:08 »
Гледах само откъслечно мача, затова не мога да се изказвам категорично, но от видяното съм съгласен с papimed. Генади Генов беше несигурен, за Дурду нищо не мога да кажа, но още като го взехме обърнах внимание, че има два мача в професионалния футбол и не може предварително да го броим за успешен трансфер. С представянето си досега Кавалканте не прави впечатление с абсолютно нищо, дори Сандро Семедо, когото освободихме, направи повече запомнящи се неща. В това, че сме отпаднали от купата, не виждам нищо притеснително. От отборите от ППЛ на нас ни се падна най-трудният съперник. По принцип съм за сериозно отношение към този турнир, но каквото и да си говорим, точно този сезон при съществуващата несигурност около отбора и ограниченият състав, с който разполагаме, няма много основание да се настоява за задължително продължаване във следващата фаза.

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 89
  • Одобрение: +5/-3
    • Профил
« Отговор #40 -: 27 Септември, 2019, 08:43 »
Ще цитирам треньора на 1948:  " ..имахме една идея по-голямо желание да продължим.." - Мисля че това казва всичко за мача.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2671
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
« Отговор #41 -: 27 Септември, 2019, 09:07 »
За Дурду е ясно, че някой ни го пробута(твърдеше се, че са Иранците). Нямал мачове в мъжкия футбол и т.н., ами какво да кажем за Аясс? Какъв футбол е играл в Ливан не знам, но се върна в Дунав напълно безхаберен. За това и Людмил го заби на пейката и трябва да е за дълго. На Генади му липсва игрова практика. Във Верея показваше чудеса от храброст и страхотни спасявания. Не бих казал, че имаше някаква вина за головете - бяха неспасяеми след мудни и неадекватни действия на защитата ни.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5607
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
« Отговор #42 -: 27 Септември, 2019, 11:08 »
Можеше да се справим с един нищо по-стойностен водач на Втора лига, но може би по-разумното се случи. Изиграхме полезна контрола, пробвахме включването на резерви, променена тактика, не се изложихме. Отпадаме и оставяме футболистите да мислят изцяло върху мачовете за първенство, а ръководството и русенското общество да търси начини на финансиране.

Пожелавам на ЦСКА 1948 да премерят сили с ЦСКА-София на 1/8 финалите за Купата. Време е вече за такъв сблъсък.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 362
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #43 -: 27 Септември, 2019, 21:39 »
Името на кой отбор ще се скандира от едната и съответно от другата агитка тогава? Уникално!

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 724
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #44 -: 28 Септември, 2019, 13:22 »
Аз няма да коментирам пак. Но ако повтарят мача по някоя кабеларка и ако имате свободно време, изгледайте го още веднъж непредубедено.