Анкета

Как ще завърши срещата между небесносини и червени?

Изненада на кръга и изразителна победа за Дунав
6 (23.1%)
Късметлийски успех с един гол разлика
3 (11.5%)
Зрелищно равенство с много голове
3 (11.5%)
Скучно за зрителите равенство
1 (3.8%)
Малшанс и минимална загуба след скандално съдийство
6 (23.1%)
Разгром за речните дракони край голямата река
7 (26.9%)

Общ брой гласове: 26

Гласуването приключено: 25 Август, 2019, 15:48

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) 1:1: 25 Август, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) 1:1  (Прочетена 1756 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5591
  • Одобрение: +72/-9
    • Профил
Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) 1:1
« -: 20 Август, 2019, 11:51 »
Гостува ни отбор, който идва за задължителни 3 точки в Русе. Няма да имаме много възможности за гол, след като играят дефанзивно. Някоя друга съдийска грешка в тяхна полза, като че ли се приема като даденост.

Пожелавам си футболно зрелище, без фрапантни наши грешки и подобаваща атмосфера по трибуните.
« Последна редакция: 02 Септември, 2019, 10:57 от vivanov »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2654
  • Одобрение: +107/-18
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - ЦСКА София (София) [25.08. 18:00]
« Отговор #1 -: 20 Август, 2019, 13:26 »
Не ми се гледа никаква атмосфера на стадиона защото ще е създадена от русенски ренегати в червено и всякаква друга цесекарска измет от региона. Нашата публика ще е нищожно малко, свила се в очакване на поредния погром над любимия ни Дунав. Гришата е взел мерки за "феърплея" и никакви изненади няма да бъдат допуснати.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3539
  • Одобрение: +118/-24
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [25.08. 18:00]
« Отговор #2 -: 20 Август, 2019, 15:05 »
Очаква ни интересно северно дерби срещу отбора от Ловеч. По правило такива мачове винаги са непредсказуеми и изпълнени с особен заряд. Трябва да победим както на терена, така и на трибуните, защото е срамота 5-6 пъти по-малък град да ни побеждава и на двете места.  8)

P.S. До автора на темата - пропуснал си едно "тире" в заглавието. Моля те, оправи го. ;)

papimed

• Фен
  • Публикации: 1359
  • Одобрение: +63/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #3 -: 20 Август, 2019, 15:21 »
Загуба в която ще получим минимум 3 гола, но тъй като Тирето са безобразно слаби, може и ние да се разпишем. Тоест резултати като 0 : 3, 1 : 3, 1 : 4.
Всичко останало ще е небивал успех като се има предвид пораженческото ни поведение срещу "грандовете" и надпреварата да правим колкото се може повече безумни грешки срещу тях за да ги улесним максимално.
Много се чудя дали да отида на Градския, а "мозъчният" тръст на Доктора ще отблъсне поне 2 хиляди души с цена от 10 лева /под козирката 25!!!/ Абе ние с Микре ли ще играем или плейоф за Лига Европа???За мене цената е последният фактор, но за много хора не е така и вместо да има 10 хиляди х 5 = 50 000, то ще се съберат около 3-4 хиляди, т.е. приходите ще са не повече от 40 хиляди лв.!

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #4 -: 20 Август, 2019, 16:16 »
P.S. До автора на темата - пропуснал си едно "тире" в заглавието. Моля те, оправи го. ;)

Приемам критиката и промених заглавието и събитието в календара.
За да сме коректни, всъщност в съдебната регистрация слагат тире пред всяко населено място. Преименуваният отбор, влязал служебно в новосъздадената Първа лига се е използвал едно към едно името на намиращия се в процес на несъстоятелност и фалит клуб на ЦСКА. Как е минало това, не знам.

naster1

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 97
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
« Отговор #5 -: 20 Август, 2019, 18:34 »

Много се чудя дали да отида на Градския, а "мозъчният" тръст на Доктора ще отблъсне поне 2 хиляди души с цена от 10 лева /под козирката 25!!!/ Абе ние с Микре ли ще играем или плейоф за Лига Европа???За мене цената е последният фактор, но за много хора не е така и вместо да има 10 хиляди х 5 = 50 000, то ще се съберат около 3-4 хиляди, т.е. приходите ще са не повече от 40 хиляди лв.!

При нас срещу сини и червени винаги числото на зрителите е близко до 10 000. Дори срещу Левски преди няколко кръга имаше поне 8000, при цена от 12 лв. за всеки зрител над 10 годишна възраст. Вярно, че и животните всеки път се изсипват стабилно между 2 и 3 хиляди, но болярите са винаги поне двойно повече от тях. Мен, както и доста други редовни зрители, високата цена на билета за тези срещи не ме плаши - имам си клубна карта, с която цената е съвсем различна и нямам нищо против това инцидентните фенове, които идват 2-3 пъти в година, само за мачовете с големите, както и многобройните гостуващи агитки да бъдат щавени подобаващо за да се пълни клубната каса. Не разбирам обаче защо в Русе, който е двойно по-голям град от Търново все се плашите, че публиката ви ще е малко?

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #6 -: 20 Август, 2019, 18:45 »

При нас срещу сини и червени винаги числото на зрителите е близко до 10 000. Дори срещу Левски преди няколко кръга имаше поне 8000, при цена от 12 лв. за всеки зрител над 10 годишна възраст. Вярно, че и животните всеки път се изсипват стабилно между 2 и 3 хиляди, но болярите са винаги поне двойно повече от тях. Мен, както и доста други редовни зрители, високата цена на билета за тези срещи не ме плаши - имам си клубна карта, с която цената е съвсем различна и нямам нищо против това инцидентните фенове, които идват 2-3 пъти в година, само за мачовете с големите, както и многобройните гостуващи агитки да бъдат щавени подобаващо за да се пълни клубната каса. Не разбирам обаче защо в Русе, който е двойно по-голям град от Търново все се плашите, че публиката ви ще е малко?
Третият пореден мизерен сезон за "Дунав" отблъсква зрителите. Нашите излизат прекалено респектирани от имената на хартиените грандове в мачове без интрига. На мача с "Левски" зрителите бяха около 3000, като в сектора за гости имаше около 500-600. Не очаквам нещо по-различно в предстоящия мач с Ловеч, освен броя на ловчанлии, който вероятно ще е по-голям от този на левскарите.

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #7 -: 20 Август, 2019, 18:59 »

Третият пореден мизерен сезон за "Дунав" отблъсква зрителите. Нашите излизат прекалено респектирани от имената на хартиените грандове в мачове без интрига. На мача с "Левски" зрителите бяха около 3000, като в сектора за гости имаше около 500-600. Не очаквам нещо по-различно в предстоящия мач с Ловеч, освен броя на ловчанлии, който вероятно ще е по-голям от този на левскарите.
   NITRO сякаш ми чете мислите. Впрочем не е трудно феновете, които следим отблизо всичко около отбора ни,  да предвидим с голяма точност какво ще се случи на подобен мач. В най-добрия случай на стадиона ще има максимум 4000 души, от които около 1000 припознавачи. Нашата агитка е от двуцифрен брой фенове,  хората правят каквото могат, но ще бъдат заглушени от червените. Освен ако футболистите на ДУНАВ сътворят чудо и дадат истинска битка на Тирето, нещо в което обаче почти не вярвам.

Northolt

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 82
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #8 -: 20 Август, 2019, 19:47 »
Малко <ретро новини>:
„Хвърляме се за победа. ЦСКА-София е с нов треньор, привлече и нови класни футболисти през паузата. Това ни затруднява при проучването, но смятам, че имаме своите шансове и ще ги преследваме до край“, сподели.....?.....! :)
Какво само4уствие само, но пък като знам как свърши ма4а.. 8)

tipin

• Фен
  • Публикации: 1638
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
« Отговор #9 -: 20 Август, 2019, 20:04 »
Малко <ретро новини>:
„Хвърляме се за победа. ЦСКА-София е с нов треньор, привлече и нови класни футболисти през паузата. Това ни затруднява при проучването, но смятам, че имаме своите шансове и ще ги преследваме до край“, сподели.....?.....! :)
Какво само4уствие само, но пък като знам как свърши ма4а.. 8)
Каква еуфория беше. Рз окупиран от русенци. Лудогорец-Арена не го свързвам с Рз, а с Дунав :)

NITRO

• Фен
    • Профил
« Отговор #10 -: 20 Август, 2019, 20:31 »
Ех, какви колони от автомобили имаше след този мач, както и след голяма част от останалите в Разград. За съжаление, май ще си останем само със спомените.

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #11 -: 21 Август, 2019, 08:49 »
Да ви върна в действителността: Представете си сега при настоящата игра на драконите колко души биха пътували от Русе до Разград, ако играехме мачовете си там?

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1146
  • Одобрение: +32/-16
    • Профил
« Отговор #12 -: 21 Август, 2019, 10:28 »
Не мисля, че ще надхвърлят 40-50 души...

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1146
  • Одобрение: +32/-16
    • Профил
« Отговор #13 -: 21 Август, 2019, 11:55 »
Мисля, че ще загубим с повече от 2-3 гола разлика...
И то не защото ГМО-то е много силно, а защото ще играят задължително за три точки , а това хвърля мача директно в графа да отбележат поне два гола, като в същото време ние ще сме си със събите гащи и при два гола пасив пък "глътваме" топаката... Те за това мисля, че ни чака разгромна загууба.
Този път не мисля да хода на стадиона, дори няма да ги гледам и по телевизията!!!
P.S.
И букмейкърите са на същото мнение /
1 - 6,50
Х - 3,75
2 - 1,44

А резулат 0:3 се котира с коеф. 9...!? което е доста нисък за такавма разлика.
« Последна редакция: 21 Август, 2019, 11:58 от Rado412 »

vivanov

• Administrator
  • Фен
    • Профил
« Отговор #14 -: 21 Август, 2019, 13:15 »
Аз ще съм на стадиона и дори мисля да си променя коренно маршрута през лятната почивка, за да присъствам на гостуването ни във Варна другия петък.

Да се откажеш от отбора, когато не вървят нещата, е най-лесното. Всеки иска да гледа и да се радва на победи на любимия си отбор. Затова и бившите соц грандове са събрали през годините толкова много фенска маса от всички краища на страната.