Добавени събития

• Първа лига: Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) 2:0: 03 Август, 2019

Автор Тема: Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) 2:0  (Прочетена 1656 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
След успеха на новака Арда,можем ли и ние да ги ударим? :)
« Последна редакция: 05 Август, 2019, 13:42 от vivanov »
Там където Дунава минава,трева не никне!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1373
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Гледах мача на Берое с Арда, резултатът лъже. Заралии изтърваха чисти положения при 1 : 1, в това число и Камбуров направи необичаен за него пропуск. Това че играха с 10 души даде отражение, в последните няколко минути допуснаха два бързи гола на израелеца, мисля, че умората вече ги беше налегнала здраво и не успяха да опазят свежата резерва на Арда.
Това не значи, че нашите трябва да отидат като обречени, в Стара Загора играхме добре през трите ни сезона в Първа лига, дори и последния път, когато загубихме минимално. Беройци са добър отбор, но не се затварят и оставят съперника си да играе футбол, драконите трябва да се възползват от това и да търсят голове.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Ако отзад не правим тъпи индивидуални грешки, а напред не пропускаме елементарно шансовете си, то имаме потенциала да си тръгнем от Стала Загора с нещо повече от почетна загуба!

Rado412

• Фен
    • Профил
За мен тази среща е от важно значение по простата причина, че ще ни даде ясна представа къде се намираме към момента .
Защо е така?
До сега играхме с два отбора, които традиционно са си в топ 4. Резонно загубихме от тях и е ясно, че ние нямаме тим за топ 4.
Играхме и със селото - отбор, който ще се бори за оцеляване. Бихме си ги категорично. Ако изходим от факта, че срещу отбори борещи са зе оцеляване ще сме успешви (Селото, Ботев Вр, тигрите), то в предстоящата среща ке се види дали сме на нивото на отборите гравитиращи около 5-8 място - На това ниво освен Берое, причислявам Ч. Море, Локо Пд и може би Етър).
Така, че мачът ще ни даде отговор, към настящия момент, за къде сме се запътили. Много ми се иска да играем като равен с равен и да не загубим !

papimed

• Фен
  • Публикации: 1373
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
За мен тази среща е от важно значение по простата причина, че ще ни даде ясна представа къде се намираме към момента .
Защо е така?
До сега играхме с два отбора, които традиционно са си в топ 4. Резонно загубихме от тях и е ясно, че ние нямаме тим за топ 4.
Играхме и със селото - отбор, който ще се бори за оцеляване. Бихме си ги категорично. Ако изходим от факта, че срещу отбори борещи са зе оцеляване ще сме успешви (Селото, Ботев Вр, тигрите), то в предстоящата среща ке се види дали сме на нивото на отборите гравитиращи около 5-8 място - На това ниво освен Берое, причислявам Ч. Море, Локо Пд и може би Етър).
Така, че мачът ще ни даде отговор, към настящия момент, за къде сме се запътили. Много ми се иска да играем като равен с равен и да не загубим !
  Rado412, много ми харесват коментарите ти и анализите, които правиш, но в случая за Ботев няма да се съглася с теб. Съжалявам, че не написах това преди мача им с Левски, защото сега при ясен краен резултат е лесно да се говори. Но според мен Ботев трудно ще се пребори за ТОП 6, а за топ 4 направо е изключено. Че те с Арда направо се отърваха от загуба, нас ни биха заради таланта на Неделев и много грубите грешки, които нашите направиха и може би респекта, който изпитваха към Тошко и го оставяха да си вършее безнаказано в нашата половина. Днес Левски ги надигра категорично и не защото сините са много силни, а защото Ботев си е типичното провинциално отборче, което няма манталитета да се бори с "грандовете". И до ден днешен нямам обяснение как успяха да елиминират Тирето за купата, но после на финала макар и да бяха считани за фаворит, направо се срутиха психически срещу градския си съперник. Мисля, че по-скоро Локо Пд, Черно море и Берое ще се борят за четвъртото място, а на Ботев му отреждам място между седмо и десето.

Rado412

• Фен
    • Профил
Въпросът е по-скоро, къде сме ние?
Това, обаче ще стане ясно  в следващите 3 - 4 мача (с Берое, Витоша, Локо Пд и ГМО - Етрополе)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
В efbet лигата всичко е възможно. Първите три места са резерирани, а оттам надолу - каквото залозите покажат.  ;)

Slex

• Фен
  • Публикации: 1171
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
И аз мисля, че Ботев трудно ще влязат в топ 6.  Малко отбори ще им правят подаръци като нашите, а според мен те смъкнаха нивото от миналата година, докато Черно море и Локо Пловдив  са поне толкова силни, колкото и преди. Мисля, че с Етър и Берое ще спорят за шестото място.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5609
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Забравяте Арда, според мен ще се борят за първата шестица.

В момента бъдещето на Дунав е много неясно. Доктор Симеонов иска да говори с фен клуба. Политическите смени се отразяват и на клуба.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2672
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Не Доктора, фенклубът иска да говори с него! А колкото до бъдещето на Дунав , то винаги е било неясно. Ако Доктора е решил да хвърля кърпата, защо ще прави селекция, щеше да попълни групата с юноши и чао...? Но всъщност всичко е възможно и както вече казахме нищо не е сигурно ;)

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
Като знам как играем в гостуванията , не се надявам на нищо повече  от минимална загуба . " Х" - са ще е огромен успех, макар и малко вероятен .  Трябва много ,ама найстина много да подобрим играта в защитен план . 8 ( осем )  допуснати гола в три мача  ми се струват прекалено много .

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Средно по около 3 на мач както и да го смяташ. Дадат ли се така лесно и на Берое на тройки и четворки, считай, че пак сме у гъбите и този сезон. Но... Берое след последните два шамара ще са пределно мотивирани за реабилитация пред феновете си срещу нас и това е нещото, което ме притеснява. Знаейки характерът на нашите да вдигат байрака, ако им вкарат гол, не очаквам чудеса. Тука съвсем друга психика трябва и трябва инат да не се предаваш до последно. До момента не съм видял да го имаме, еле пък на чужд терен. Но ако искат да правят нещо, сега е моментът да го правят. Ако не, ще се закотвим твърдо в баражната зона.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1171
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Преди мача с Царско село си говорихме във форума, че може би е добре Люси Киров да пробва друга схема. Излязохме с един халф повече и един защитник по-малко. Промяната сработи, вярно и съперникът беше по-слаб, но си мисля, че не трябва да се връщаме към предишната постройка на игра срещу Берое.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1658
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
 В-к 'Утро' (правописните грешки са от програмата за разпознаване на текст :) )
-----------------
Футболистите от представителния отбор на „Дунав" ше направят днес двустранна игра с тима ш юношите старша възраст. МАЧЪТ на базата в ..Здравец" ще започне в 18.30 часа.
„Идеята е да уреждаме такива контролни игри веднъж седмично. Подобни двубои щe са
полезни за растежа на младите футболист“, обясни пред „Утро" старши треньорът на мъжкия отбор Людмил Киров.
Той добави, че не може да е недоволен от играта и резултата от мача срещу „Царско село.
„Нашата основна задача е да печелим победи срешу такива отбори. Ако можем ;и откраднем нещо от тимове като Левски“. ЦСКА. Лудогорец" или „Ботев" /Па/, ше е бонус“, каза старши треньорът.
Киров обясни, че не може да бъде категоричен дали пристигналия преди дни центра-
лен защитник Любен Николов ще остане в отбора.
..Той е в режим на проби Ще видим какво може в днешната двустранна игра“, заяви наставникът.
На въпроса дали не вижда дефицит в атаката на тима. предвид малкото като бройка
нападатели, Киров отговори, че няма причини за безпокойство. тъй като и Сандро Семедо бил футболист с офанзиви и качества.
..Утро” повдигна и въпроса защо привлеченият с много надежди бразилски плеймейкър Фернандо Кавалканте не влиза в игра
„Просто е - очаквах много от него. но не е в добра форма. Когато покаже, че е готов да заслужи мястото си на титуляр, ше получи шанс. Никой треньор няма да се лиши ей така от качествените си футболисти". обясни Киров.

danubio

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Re: Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) [03.08, 21:00ч.]
« Отговор #14 -: 01 Август, 2019, 12:45 »
Кавалканте си игра много добре в контролите според мен.