Анкета

Прогноза за мача?

1
11 (61.1%)
Х
4 (22.2%)
2
3 (16.7%)

Общ брой гласове: 18

Гласуването приключено: 26 Юли, 2019, 13:40

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Царско село (София) 3:1: 26 Юли, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Царско село (София) 3:1  (Прочетена 1283 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Царско село (София) 3:1
« Отговор #30 -: 27 Юли, 2019, 08:04 »
Много силен мач на Стефан Христов! Браво! Първите 2 гола са изцяло негова заслуга. Хубава победа, но Селото не трябва да са мерило за нас. Оказаха се доста по-слаби от очакванията ми. И както каза един колега преди няколко поста, чака ни много работа докато сглобим боеспособен отбор. Вече имаме доста играчи, почти по двама за всеки пост. Трябва да се отсее зърното от плявата обаче. Освен това далеч от оптималната си форма са Димов, Аясс, Ковачев, Щерев., Исаевски е направо неузнаваемо слаб, а това е гръбнакът на отбора. Добре поне, че Макенджиев се взе в ръце и вече втори мач е на висота. Има потенциал в този състав, дано треньорите успеят да го развият. Росен Колев го знам само като име , но не познавам играта му. Дано застане като втори стълб в отбраната ни, има ръст и физика, дано е и достатъчно бърз. Мартин Костадинов ми хареса и като се има предвид, че влезе в игра само след една тренировка с отбора, чакат го добри дни при нас. Селеменев вкара гол но изпусна други два, трябва му повече хъс и постоянство, да изчисти колебанията и неточностите в играта си и ще е на ниво. Само Дунав!!!

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 726
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #31 -: 27 Юли, 2019, 09:04 »
Лудогорец успя да бие Царско село само с 1:0. Ние бием Царско село с 3:1. Значи, по пътя на логиката ние бием Лудогорец с 1:0 😁. Толкоз просто и логично. И нямам нищо против всички да ни имат за аутсайдери, а да си ги пляскаме по дупето. 😉

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #32 -: 27 Юли, 2019, 10:23 »
Не искам да проваля усилията ти и да разваля хубавата идея и желязната логика, но Лудогорец би с 2:0 :(
« Последна редакция: 27 Юли, 2019, 10:25 от Милен »

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #33 -: 27 Юли, 2019, 10:35 »
Честита победа на момчетата . Чичо Мъри много правилно отбеляза някой неща . Само искам да добавя , че вчера имаше и доста желание за игра и борба и доста повече скорост . Грешки винаги ще се допускат , няма как , въпроса е че аз искам да ги виждам така да се борят във всеки мач . И макар че в защитен план сме си все така нестабилни , в офанзивен план имаше  доста добри моменти .   

persin

• Напредващ
  • Публикации: 167
  • Одобрение: +9/-13
    • Профил
« Отговор #34 -: 27 Юли, 2019, 11:11 »
Браво момчета харесахте ми с играта си,играйте така за напред и резултатите няма да закъснеят,вие сте гордостта на Русе,САМО ДУНАВ.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 182
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #35 -: 27 Юли, 2019, 14:47 »
Не искам да проваля усилията ти и да разваля хубавата идея и желязната логика, но Лудогорец би с 2:0 :(
И на равен няма да се разсърдим. ;)
На мен този отбор снощи ми напомни на отбора на Веско, макар и от тогавашните играчи сега да са само Милчев, Димов и Аясс. Но пак имаше хъс, напред красиви бързи атаки, мъдри, без много чудене и безкрайни центрирания. И женялзна ефективност първото полувреме, която реши мача. Имаше и неточности отзад и пак глупави картони, но най-важното е, че се видя настроение.
Ако трябва да сме съвсем честни - селото са ако не най, то един от най-слабите отбори в групата. Сега предстои мач с Берое и ако измъкнем нещо в Стара загора ще може по-смело да помечтаем а приличен сезон.
И все пак да похвалим ръководството, че реагира бързо и привлече двама защитници, като поне за морякът сме сигурни, че е надежден, макар и под наем..
« Последна редакция: 27 Юли, 2019, 14:49 от forzadunav »

Slex

• Фен
  • Публикации: 1171
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
« Отговор #36 -: 27 Юли, 2019, 18:31 »
Отборът игра добре. Хубавото е, че головете ни не бяха случайни - след кюскане на топката, разбъркване и някак си топката да влезе. Дори първият, който беше автогол, дойде след хубава наша комбинация преди това. А пък за втория не си спомням отдавна да сме правили такава многоходова атака, която да завършва успешно. Някой беше задал въпроса дали дори отбори като "Царско село" са от нашата черга. Мисля, че  след мача не трябва да има повече съмнения. Което не означава, че ще бъде лесен сезон, а че няма място за пораженчески настроения.

Дори и с двете тежки загуби показваме по-атрактивен футбол от миналата година. Аяс почва да влиза в игрова форма (а има и килограми за сваляне), Селеменев загатва, че ще бъде един от най-добрите халфове, които сме привличали, след като Великов си тръгна. Стефан Христов засега компенсира отсъствието на Ковачев (знам, че Светльо е много харесван, но за мен е по-атрактивен, отколкото ефективен, не че не е добър за поста си). Надявам се новите в защита да се впишат добре и да си изчистим грешките отзад (което зависи предимно от защитниците, но не само).

Струва ми се обаче, че след средата на второто полувреме видимо отпадаме физически. Следващите мачове ще покажат така ли е, но е по-добре да се вземат някакви мерки отсега.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1171
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
« Отговор #37 -: 27 Юли, 2019, 18:35 »
Лудогорец успя да бие Царско село само с 1:0. Ние бием Царско село с 3:1. Значи, по пътя на логиката ние бием Лудогорец с 1:0 😁. Толкоз просто и логично. И нямам нищо против всички да ни имат за аутсайдери, а да си ги пляскаме по дупето. 😉

Лудогорец би с 2:0. Ние с 3:1. По пътя на логиката с Лудогорец ще завършим наравно, но ще вкараме един гол повече :)

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
И не бих се разсърдил ако така изглежда крайното класиране ... ;D
Ти пък... само на три точки от титлата сме, как може да се отказваш толкова лесно :)
Тя беше капарирана при Бойко  :P

зевс

• Напредващ
    • Профил

зевс

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #40 -: 28 Юли, 2019, 00:51 »

Лудогорец би с 2:0. Ние с 3:1. По пътя на логиката с Лудогорец ще завършим наравно, но ще вкараме един гол повече :)
+1