Анкета

Прогноза за мача?

1
11 (61.1%)
Х
4 (22.2%)
2
3 (16.7%)

Общ брой гласове: 18

Гласуването приключено: 26 Юли, 2019, 13:40

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Царско село (София) 3:1: 26 Юли, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Царско село (София) 3:1  (Прочетена 1279 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 461
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
Новите попълнения дали ще са в групата днес - Росен Колев и Мартин Костадинов?

tipin

• Фен
  • Публикации: 1655
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
Тренера преди мача

А Минчев от Селото е с 22 гола предната година. И е русенец.
« Последна редакция: 26 Юли, 2019, 18:21 от tipin »

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 554
  • Одобрение: +18/-2
    • Профил
Значи все пак наистина не им казал да пометат Левски и Ботев. Това обяснява всичко.  :D

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2037
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
Ако вярвам на топспорт яката сме натикани и селото владее положението.Все пак да попитам,кога ще помитаме...???
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

SKCH

• Напредващ
    • Профил
Вече метем. С 1 точен удар 2 гола и още 2 много чисти ситуации. Христов и Ахмедов са като Солари и Зидан от преди години в Реал - като си подават след това някой е на стрелкова позиция. Засега нещата изглеждат добре. Люси прави бая забележки за концентрацията, което е важно.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1655
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
 От морето гледах мача на телефона.
 Впечатлиха ме думите на гост-коментатора за това което се прави в Дънав.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2671
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
От морето гледах мача на телефона.
 Впечатлиха ме думите на гост-коментатора за това което се прави в Дънав.
Вече не сме Дънав, изплувахме от дъното :)

papimed

• Фен
  • Публикации: 1373
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Сега се прибрах, вир вода съм, хем седях на сянка. Браво на момчетата за хубавата победа, но с риск да съм банален, много работа още предстои. Важното е, че записахме първи точки и първа победа и то срещу пряк съперник за оцеляване, при цялото ми уважение към Селото. Никак не е лесно да се играе в тази жега, радвам се, че спечелихме, можеше и на нула да е, но повече от три точки нямаше да получим.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3578
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Гледах мача от 3:0 и ми хареса настроението в играта на нашите. На моменти бяхме разконцентрирани, но като цяло ако се представяме така срещу Витоша и останалите "аутсайдери", не би трябвало да имаме проблем с оставането в лигата.

SKCH

• Напредващ
    • Профил
Според Пламен Донев чакаме още 1-2 попълнения, защитници.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1154
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Браво на момчетата!
Днес се бориха мъжки и дори при 3-0 не спряха да атакуват.
Направихме много по-малко грешки в защита, което личи и от резултата.
В атака имаме още доста неточности, които при по-силен съперник нито ще са толкова много, нито толкова чисти.
Все пак , отново браво за старанието и борбеността!

И не бих се разсърдил ако така изглежда крайното класиране ... ;D

« Последна редакция: 26 Юли, 2019, 23:29 от Rado412 »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2037
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
Сега гледах репортаж от мача на Спортал..При втория гол ми направи хубаво впечатление комбинацията с едно докосване между няколко играча.При третия пък извеждащото подаване беше страхотно.Дай Боже това да е едно  ново начало на малко по-добри времена за Дунав,независимо безпаричието.Честита победа и само  ДУНАВ!!!!!
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 508
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
СПряхме да центрираме, опитахме по бързи подавания по земя и ето го резултата. Както казах и преди, тия ги бием с разлика, не трябва въобще такива отбори да си помислят, че могат да вземат нещо от нас и то в Русе. Миналия сезон загубихме само от сини, червени и зелени в Русе, в редовния сезон, дано и на вън заиграем добрем, за да можем да печелим точки и от гостуванията, предстои тежко такова в Ст Загора, но вярвам, че няма да загубим ! САМО ДУНАВ !

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
И не бих се разсърдил ако така изглежда крайното класиране ... ;D
Ти пък... само на три точки от титлата сме, как може да се отказваш толкова лесно :)

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Чувството ви за хумор е отлично тази вечер. Настина ме разсмяхте.  :D :D :D

Но нека бързо да слизаме на земята. Дори това некрайно класиране след кръга ще ни се стори мираж, ако продължим в същия дух. Дотук го докарахме да не смее човек да се зарадва на една победа, която всъщност е само срещу Селско царство, а не някои кой знае кои. Правим елементарни грешки и по-сериозните отбори ни бият като шкембе у дувар на разлики. Така не става. Ако ще правим една победа на пет загуби с големи отрицателни голови разлики, мерси. И то да ни отнася един на четворки всеки мач, след като сме повели, не е за гледане просто. На нас ни трябва стабилно представяне, а не да изграждаме манталитет на аутсайдери, накъдето сме го подкарали. Да затаим дъх преди следващото гостуване, че ако така ще е пак, не ми се мисли за крайното класиране...  :) Поне срещу Берое да ни се реабилитират, че това на нищо не прилича 2:7 голова разлика за два мача.