Автор Тема: Първа професионална лига 2019/2020 (мачове, прогнози, коментари)  (Прочетена 3710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Ами да им отложат мача. Защото така излиза, че едни могат да играят в събота, въпреки изборите, а други - не.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 147
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Малко ме съмнява тая работа ,сега се отвори и фен шоп ,направи се и втори отбор който догодина ще е във В група ,направи се първият терен в града ,чакат се парите за вторият, като за нашата действителност аз съм доволен въпреки ,че всичко става бавно и мудно ,а дори и така да е ,не е болка за умиране стига да се продължи с терените и школата ,първият отбор безтова и е само с наемници дали в цирковата първа лига или не ,не ми е толкова проблем ,важното е след 5 години да гледаме нашите момчета в първият отбор.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
Това е прекрасно, но срещу кого ще ги гледаме момчетата във втора или трета лига? Ботев (Гълъбово), Провадия, Белица, Скрита сила (Мъдрево) - все отбори от класата на Етър и Дунав...

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 105
    • Профил
Хаха, нанков го изкараха някакъв бог. :)
няколко неща от мен.

Ето тука една снимка от съблекалнята, от преди седмица, в средата на статията се намира и има подходящ ПР коментар под нея: http://sport-vt.com/tcherven-karton-reshi-matcha-vetarv-v-tsska.html

Парите при нас се осигуряват по някакви герберски схеми чрез кмета.
Кметът беше преизбран, съответно парите ще продължават да си текат по каналния ред.

нанков пък не за сефте си "тръгва" ... последния път беше през 2017-та - https://www.monitor.bg/bg/a/view/37589-%D0%93%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D1%88%D0%B5%D1%84%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%A3%D0%A1-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D0%95%D1%82%D1%8A%D1%80

Какво да кажем за нанков... през миналите два сезона Балъков имаше достатъчно авторитет за да му озъптява глупостите. Чашата обаче преля, когато през пролетта, ни в клин, ни в ръкав и без да пита никого нанков привлече в отбора едно тотално  футболно недоразумение в лицето на Дино Мартинович. В същия ден, когато бе обявен трансфера му Балъков даде пресконференция и обясни, че ако изобщо остане в Етър догодина, то ще е само като треньор и не иска повече да изпълнява ролята на главен мениджър. След като Балъков си тръгна нанков пак се развихри и играта на футбол мениджър си продължи. Продъжли и да трови атмосферата в съблекалнята.
Гочето е дал добро определение за него в ето това интервю: https://topsport.bg/etar/georgi-vasilev-v-etar-ima-zavisimosti-izvan-futbola.html
"Избягвате да му казвате името на Александър Нанков, защо?
- Защото е елементарен човек. Той мислеше, че всички покрай него са шофьори и монтьори. Той е на това ниво."

Тъй, че ако наистина е обявил, че ще си ходи... и ако този път наистина го направи, а не е само преместване на сянка.... то аз ще бъда доволен.
« Последна редакция: 08 Ноември, 2019, 17:56 от naster1 »

AleeeHop

• Напредващ
    • Профил
Е нанков той си има интерес да е в отбора ,не вярвам да се махне ,нали имаше и скандал и той подаде оставка и заместник кмета пое функциите ама то колкото да се отбие номера и напрежението.Нищо чудно и той да е един вид доктор  :D ,за генерала е ясно ,той затова и е генерал няма да остави да му се месят, Балъков е по дипломатичен, а Мартинович хич не беше лош в Локо Пловдив пък не знам тук какво стана с него. Общо взето не съм наясно с кухнята ,но май освен в разград другаде пълно щастие няма със собственици/президенти, за нашите реалности пак казвам не е лошо постигнатото и направеното,вече по какви канали става, сигурно както всички други неща в държавата малко или много.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 568
  • Одобрение: +19/-3
    • Профил
Не забравяйте, че Етър преди години обявиха, че ще следват модела Дунав. И го следват. И те като нас уцелиха с Балъков, но реално нещата сега в Етър не изглеждат различни от тези в Дунав. Само дето при нас ГЕРБ не спечели за добро или лошо. Подобно е и във Враца. Пловдивските и Берое държавата се е ангажирала с тях, ама днеска Инсата обявиха, че не можели да строят Колежа, щото много такси им искала общината за концесията. А таксата септември беше намалена на 100 лв. на месец. Тей че там е въпрос да се смени сегашната власт, за да си спомнят за проблемите и борбата за оцеляване. Славия загива без Венци Търбуха както Локо София. Стабилност има в Морето заради ТИМ, хартиените грандове няма да останат без собственик, Лудогорец. Горе-долу първенството е в силна политическа зависимост и днеска драмите са в Дунав, оня ден бяха в Пирин, утре ще са във Враца и така...

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=816356

При комшиите от Етър нещата също не са никак розови.....
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

само дунав

• Напредващ
  • Публикации: 153
  • Одобрение: +8/-4
    • Профил
 Май са по зле и от нас  И те не са взимали заплати. Ние поне да бой не сме го докарали

AleeeHop

• Напредващ
    • Профил
Доколкото пишат се сдърпали заради някакво влизане в игрова ситуация, днес го зърнах Стоянов с леко цепната вежда ,малко сензации си правят медиите и така, за заплати не знам да не са давали, не съм чул.Ще видим на зима кво ще става ,като играчи не сме лоши е има и мъртво тегло ,ама май нов тренер ще е първата работа.

naster1

• Напредващ
    • Профил
Нанков върти поредната курвачка. По същия начин накара и Гочето да се махне преди 3 години. Нищо особено не е станало на тренировката. В последните 2 сезона е имало поне други 3 такива ”сбивания” в отбора, но никой не е чул и дума за тях, освен тези дето са в кухнята... сега придворните журналя на Нанков са чакали на гюме, да налеят още масло в огъня. И за капак безобразната и симулативна игра срещу Славия днес. Да видим, като махнат най-нактая Росен, каквато им е целта ще се нормализират ли нещата в отбора най-накрая или вече са прекалили твърде много.

naster1

• Напредващ
    • Профил

http://sport-vt.com/v-etar-si-stisnaha-ratsete-prodalzhavat-zaedno-napred.html

Както и предполагахме... тази простотия с отбора в последните месец-два беше поредната долнопробна история на Сашето Нанков. От изказванията на Цанко и Камарашев през седмицата тайно се надявах, че днес ще го изгонят най-накрая от УС, но не би... "неговата оставка е продиктувана от промените в Закона за спорта, тъй като г-н Нанков има участие и в УС на друг клуб. Той обаче ще продължи активно да помага на “Етър”"... Жалко! Тъкмо мислех, че ще се отървем веднъж завинаги.  :(