Автор Тема: Първа професионална лига 2019/2020 (мачове, прогнози, коментари)  (Прочетена 3003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 101
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Като гледам Генчев е мнооого слаб треньор...Дано остане в Лудогорец поне до нашия мач.
И днес се оттърваха на косъм. Ботев Вр. второ то полувреме играха почти изцяло на лудогорската врата и само чудо я остави "суха". Толкова слаб и тотално надигран Лудогорец в България, честно не бях виждал...и то от Враца...
Така, че ние си имаме домакинските шансове за поне точка, стига да не излезем от тунела с гащета до коленете ...
Лудогорец днес бяха и само с резерви, и подценили мача, и още под емоциите на класирането в групите на Лига Европа. Демек не знам дали играха и на 50% от това, което могат, когато искат и са в кондиция.
На другите пък ст. треньора им е кондиционен спец и ако не на друго, поне на тичане и агресия може да ги научи. Затова се получи и запечен мач. Мен още ме е яд, че допуснахме такава тъпа обръщалка срещу Враца в понеделник. През първия половин час така ги бяхме сгънали, че заслужаваха да губят поне с 3:0.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Ами срещаща та орлите с нас е измежду важни мачове в Лига Европа, та едва ли ще ни скокнат с най-доброто. ще излезнат с втория си състав, а Генчев ще ги нареди като кенчета от бира.  Та по пъта на логиката и виждайки какво се случи снощи, то аз съм оптимист от крайния изход на мача , но отново с уговорката , че се хвърлим мъжки и не излезем с мисълта за загуба!

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 89
  • Одобрение: +5/-3
    • Профил
 Генчев е временен треньор , докато си намерят титуляр. Друг е въпросът, че там треньорите се задържат от ден до пладне ;D

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 139
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
Ми трябва да разберат ,че с българин няма да стане и както наливат пари за играчи така и за треньор трябва ,тея чичета не са лоши ама не са за амбициите им им в европа ,Генчев кво да го коментираме за мен е некадърник едвам го изтраях като води отбора ни ,радвам се че се отървахме преди пак да го поеме  :D кой знае може и да се научи на нещо и след години да става поне за някой средняк ,отделно са изтарвали съблекалнята в разград то им личи ,че си правят каквото искат играчите и въпреки това цески и лецки са толкова зле ,че не могат да се възползват.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1660
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
 Олеле... Болярите какво направиха...

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Мачовете на Болярите и Канарите много намирисват на бойкот! Може и тото да е, може да е недоволство от ръководството(важи за Ботев най-вече), но това не са възможностите на тези отбори. Да видим изоставеният Дунав дали ще има морала да се изправи мъжки срещу зовящите за разплата кърджалии и даалии.

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 101
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Ние сме много зле в момента. Ключови играчи като Фло, Дани и Никола Колев са трайно контузени, а новите половината не струват, а другата половина влизат в игра без да са и наполовина във форма. Тоя Хубчев е пълен смях, а Станоев изобщо не е Сърмов. Паузата ще ни дойде добре и дано малко да се съберат, че днес не само резултата, ами и играта бяха трагедия. Но и Локо пловдив са добавили класни играчи, където им липсваха миналата година и са наистина впечатляващи.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
След класиката срещу Берое Крушата в свой стил каза, че Локомотивът вече няма спирачки и не признава Левски и ЦСКА. Тогава във форума на спортал сини и оранжеви го псуваха дружно, но се оказва, че може и да има право човекът. Ще видим...

ilma1234

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 48
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Мачовете на Болярите и Канарите много намирисват на бойкот! Може и тото да е, може да е недоволство от ръководството(важи за Ботев най-вече), но това не са възможностите на тези отбори. Да видим изоставеният Дунав дали ще има морала да се изправи мъжки срещу зовящите за разплата кърджалии и даалии.
Дунав не е изоставен... ;)
А пък Светльо Ковачев като гледам как се развива в Етър..., май наистина, който е напуснал Дунав, не е прокопсал.
« Последна редакция: 05 Октомври, 2019, 23:30 от ilma1234 »

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 362
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
А пък Светльо Ковачев като гледам как се развива в Етър..., май наистина, който е напуснал Дунав, не е прокопсал.
Нещо по-конкретно в подкрепа на първото?

NITRO

• Фен
    • Профил
Нещо по-конкретно в подкрепа на първото?
Може би това:
https://www.kotasport.com/lyudmil-kirov-dunav-nyama-da-ostane-bez-izdrazhka-imam-neshto-predvid-savsem-skoro/

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 191
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
Гостуванията ни в София започват страхотно. Четвъртък и понеделник в 17:30.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
Заради изборите и очакваните балотажи и невъзможността полицията да охранява мачове около тези дати, сега и домакинството ни с Ботев е изместено за сряда, 6 ноември, от 13:00 часа! Не може да се отрече, че от БФС и Диема спорт мислят за зрителите. Предлага им се професионален футбол точно в обедните им почивки, за тези, които работят през седмицата и деня, разбира се.  :o

NITRO

• Фен
    • Профил
Лудогорец - Берое обаче е в събота, 2 ноември. Може би там вече се знаят резултатите от първия тур и балотаж не се очаква.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5611
  • Одобрение: +73/-9
    • Профил
При Лудогорец, заради участието в ЛЕ, не могат да изместят мачовете им през седмицата, защото тогава отборът ще пътува за Барселона. Аз така и не разбрах, кого има да охранява полицията в дните преди изборите?