Автор Тема: Първа професионална лига 2019/2020 (мачове, прогнози, коментари)  (Прочетена 3008 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1171
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Въвеждат поименни билети за мачовете в Първа лига

Много ми е интересно как ще го правят това на Градския, а и на повечето места в България. Като знам как сега се обработват билетите на 2-3000 души, представям си, ако трябва да се вкарват и личните данни. А после кой ще следи за това дали хората си спазват местата или сядат където си искат? Съвсем ще откажат и малкото хора, които още гледат български футбол на живо. Да прилагат такива мерки на ЦСКА-София (София) - Левски (София), евентуално на пловдивското дерби, но не виждам защо това трябва да се прави на всеки стадион. Имало хулиганство, да има, но това са разни лумпени от няколко отбора, дето си ги знаят и без това. Да им сложат забрана за посещаване на мачовете и толкова. Повечето мачове протичат без каквито и да е инциденти. Вечер по кръчмите и в дискотеките сигурно има повече мелета, отколкото по стадионите.

Valan

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 89
  • Одобрение: +5/-0
    • Профил
Всички си знаят,,зрънцата" от феновете!Да си ги контролират и толкова!Наистина ще откажат много хора от мачовете.Те и сега не са кой знае колко,а като почнат с тия подробности съвсем ще ги накарат да стоят в къщи.По разумно ми се струва да искат документ за самоличност,всеки е длъжен да си го носи постоянно!

plamtp

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +2/-1
    • Профил
Чудя се как да коментирам това и май е по-добре да не го правя:

https://football24.bg/novina/188444-oficialno-pyrva-liga-veche-e-efbet-liga

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 461
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
Чудя се как да коментирам това и май е по-добре да не го правя:

https://football24.bg/novina/188444-oficialno-pyrva-liga-veche-e-efbet-liga

Кое точно не ти харесва?

plamtp

• Напредващ
    • Профил
Някак неестествено ми звучи такова име за най-високото ниво на футбола у нас. Това, че са станали главен спонсор на първенството, е добре. Но нужно ли е чак пък толкова да се престараваме с името? Не зная дали има подобен случай в първенството на някоя нормална държава, аз поне не съм чувал. То пък доколко и ние сме нормална държава е друг въпрос, и тук може да се поспори. Е, както и да е, може пък да е нормално да се случват такива неща. Все пак ми изглежда, меко казано, странно.

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 461
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
Някак неестествено ми звучи такова име за най-високото ниво на футбола у нас. Това, че са станали главен спонсор на първенството, е добре. Но нужно ли е чак пък толкова да се престараваме с името? Не зная дали има подобен случай в първенството на някоя нормална държава, аз поне не съм чувал. То пък доколко и ние сме нормална държава е друг въпрос, и тук може да се поспори. Е, както и да е, може пък да е нормално да се случват такива неща. Все пак ми изглежда, меко казано, странно.

LALIGA SANTANDER - Испания. Така е от 2016 година до днес.

Barclays Premier League - Англия от 2007 до 2016 година. (Преди това FA Carling Premiership (1993-2001), FA Barclaycard Premiership 2001-2004 и тн.)

Serie A TIM - Италия

Super League Souroti  - Гърция (Така е от 2017. От 2007 до 2017 Super League OPAP - ОПАП е гръцкото тото.)

plamtp

• Напредващ
    • Профил
Явно информацията ми по този въпрос е доста бедна. Благодаря за просветлението. Както и да е, ще го преживея някак. Само това да ни е кусурът, дано всичко друго да е наред.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1660
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
 Efbet била на собстевника на Левски според 'Утро'....Тирето имали бюджет 19 млн. И на фона на парите раздаващи се в Б-група, четвъртият пореден сезон си е постижение за нас.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 723
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Приключения в страната на "видимите резултати":
https://rodopi24.blogspot.com/2019/07/blog-post_617.html

Ние, разбира се мигаме невярващо и не можем да повярваме, защото никога не сме се сблъсквали с такива неща. При нас те просто не могат да се случат  ;)

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
При нас вече са доста по-добре нещата, поне що се отнася до терена на градския. Той се поддържа от хората на Доктора, които използват специализирана техника. Мисля, че в скоро време няма да имаме проблема на Арда от днес.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 723
  • Одобрение: +24/-7
    • Профил
Хм, ако нещо се е оправило с дренажа, то не е защото косят по-правилно тревата. По-скоро се дължи на това, че пролетта разкопаха цялата канализация  около изхода на стадиона, улицата пред съблекалните и към жабешкото блато. И това мина почти незабелязано покрай строежа на новия Вип. Дали се е получило, тепърва ще става ясно с есенните дъждове.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
То не се знае дали няма да стане ясно още на лято, че може и да вали. ДЕЖАВЮ в Кърджали! Иначе имаше големи церемонии по откриването, на които достолепният министър имаше почетно място. А за схемата с тази фирма... отврат. По-зле даже и от при нас.

Що още не сте сменили името на темата с гордото "EFBET Лига"?  :P Поне да знаем за какво играем, дет се вика.

NITRO

• Фен
    • Профил
Хм, ако нещо се е оправило с дренажа, то не е защото косят по-правилно тревата. По-скоро се дължи на това, че пролетта разкопаха цялата канализация  около изхода на стадиона, улицата пред съблекалните и към жабешкото блато. И това мина почти незабелязано покрай строежа на новия Вип. Дали се е получило, тепърва ще става ясно с есенните дъждове.
Нямам предвид само дренажа, а поддръжката, която включва не само косенето. В петък на "Дунав" работеше машина, която пробиваше малки дупчици в терена. Поинтересувах се защо се прави това и ми отговориха, че след това минава друга машина, която поставя в дупките семена и подхранващи вещества. Същите машини се ползвали и на градския.

NITRO

• Фен
    • Профил
То не се знае дали няма да стане ясно още на лято, че може и да вали. ДЕЖАВЮ в Кърджали! Иначе имаше големи церемонии по откриването, на които достолепният министър имаше почетно място. А за схемата с тази фирма... отврат. По-зле даже и от при нас.

Що още не сте сменили името на темата с гордото "EFBET Лига"?  :P Поне да знаем за какво играем, дет се вика.
Наистина, друго си е, когато го обявят официално. И досега лигата си беше тотаджийска и бетаджийска, но вече това може да се казва свободно, без опасения, че може някой да се засегне.  :P

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Еми да, напълно официалиазирано си го признаха. Сами се разкриха.  :P