Анкета

Прогноза за мача?

1
8 (34.8%)
Х
11 (47.8%)
2
4 (17.4%)

Общ брой гласове: 23

Гласуването приключено: 12 Юли, 2019, 13:48

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Левски (София) 1:4: 15 Юли, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Левски (София) 1:4  (Прочетена 4250 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2799
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Левски (София) [15.07.19, 20:30]
« Отговор #60 -: 15 Юли, 2019, 22:41 »
Професионален отбор само с 15 играчи и то нито един класен ... ??? Самир се мъчеше да оперира в средата на терена, но не му спореше много. Няма никакво надграждане, напротив - регрес! Какви са тия запъртъци Семедо, Нандо, Инкоом? Людмил си ги бил избрал >:( Ще метат...тоалетните в Коматево. И на всичко отгоре Людмил адмирира футболистите си :o Много сме зле, отчаян съм :'(
« Последна редакция: 15 Юли, 2019, 22:47 от ЧИЧО МЪРИ »

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
« Отговор #61 -: 15 Юли, 2019, 23:15 »
Табло няма.... Седалки няма.... Стадиона мръсен, грозен....Селекция няма.... Треньор няма... Важно е ВИП и концесия да има...
« Последна редакция: 15 Юли, 2019, 23:17 от spurs4o »

Slex

• Фен
  • Публикации: 1224
  • Одобрение: +24/-4
    • Профил
« Отговор #62 -: 15 Юли, 2019, 23:17 »
Аз съм на малко по-различно мнение. Защитата ни е скандална - както и миналата година. Разбираемо, предвид това, че няма никакви промени там. Правим поне по една груба грешка на мач. В средата на терена според мен сме по-силни. От видяното Селеменев е по-добър и от Станоев, и от Попадийн. Аяс влезе трудно в мача, но сигурно има само две тренировки с отбора и мисля, че може повече. В нападение ще се усеща отсъствието на Иса, но като не иска да играе за нас, не иска.

Не съм съгласен, че футболистите не са се старали. Но след такива глупави грешки е много трудно да се върнеш в мача. От началото на второто полувреме до дузпата (не знам дали имаше, бях на другия край на стадиона) натиснахме и ми хареса как играхме. Днес срещу "Левски" създадохме повече напрежение пред противниковата врата, отколкото в двата домакински мача от баражите.

Ще бъде грешка да сринем отбора от критики след днешната среща, защото ако играчите си повярват, могат да покажат повече, както се видя в един период от мача. Загубата е тежка като резултат, но не съм съгласен, че отразява съотношението на силите, а пък по "Дарик" да си приказват каквото искат. Като цяло стартовата единадесетица не отстъпва на миналогодишната, но трябват още футболисти, поне по един във всяка линия.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #63 -: 15 Юли, 2019, 23:33 »
Аз съм на малко по-различно мнение. Защитата ни е скандална - както и миналата година. Разбираемо, предвид това, че няма никакви промени там. Правим поне по една груба грешка на мач. В средата на терена според мен сме по-силни. От видяното Селеменев е по-добър и от Станоев, и от Попадийн. Аяс влезе трудно в мача, но сигурно има само две тренировки с отбора и мисля, че може повече. В нападение ще се усеща отсъствието на Иса, но като не иска да играе за нас, не иска.

Не съм съгласен, че футболистите не са се старали. Но след такива глупави грешки е много трудно да се върнеш в мача. От началото на второто полувреме до дузпата (не знам дали имаше, бях на другия край на стадиона) натиснахме и ми хареса как играхме. Днес срещу "Левски" създадохме повече напрежение пред противниковата врата, отколкото в двата домакински мача от баражите.

Ще бъде грешка да сринем отбора от критики след днешната среща, защото ако играчите си повярват, могат да покажат повече, както се видя в един период от мача. Загубата е тежка като резултат, но не съм съгласен, че отразява съотношението на силите, а пък по "Дарик" да си приказват каквото искат. Като цяло стартовата единадесетица не отстъпва на миналогодишната, но трябват още футболисти, поне по един във всяка линия.
   +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Напълно съгласен съм, нито ме беше срам, нито си тръгнахме със сина ми, преди да изпратим нашите момчета след срещата. Имаше желание за игра, нашите се стараха, особено до отсъждането на дузпата, но отново страхотно глупави грешки ни провалиха, а Хубчев е научил своите играчи да наказват такива грешки. А педалите от Дарик и от Диема много бих искал да видя как ще коментират, ако подобна дузпа се свири срещу Левски. Защото след нея вече беше ясно, че нямаме никакъв шанс да завършим поне с почетен резултат. Не съм си правил големи илюзии, че ще вземем нещо от това домакинство, но исках поне да затрудним левскарите през целия мач така, а не само в отделни епизоди.

Northolt

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 85
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
« Отговор #64 -: 15 Юли, 2019, 23:43 »

+1

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2018
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #65 -: 16 Юли, 2019, 07:32 »
Не играхме зле наистина, просто защитата е трагична. Много беззъби бяхме обаче. Страх ги беше нашите да ги натиснат тея говеда, да ги ритнат. Сакън да не контузим някое теле за Европа... Това тънко присъствие на Ивайло Петков ме притесняваше преди мача... Преди мача Пинчера се целува с Живко Миланов, букети му раздава... Грозни работи общо взето. Ще видим с Ботев какво ще стане другия кръг. За мен имаме шанс за някакъв късметлийски Х...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
« Отговор #66 -: 16 Юли, 2019, 07:40 »
Аз също мисля, че стоахме доста прилично срещу един наистина по-класен тим.
Момчетата се бориха до края на мача без оглед на резултата - нали това искаме?

По мое мнение можехме да вземем нещо от срещага, но при две условия:
1 - До безумния подарък на Макенджиев за 0-2, нещата изглеждаха доста добре.Мисля, че ако не бяха повели с два гола така бързо то левскарите щяха да имат среиозен проблем.
2 - след като намалихме на 1-2 се видя, че отбора на Левски се беше сковал от страх да не допуснат втори гол. И точно тук престъпника Кабаков ни отряза главата - изключително спорна дузпа, която тотално реши мача. Ако не беше я свирил сигурен съм, че щяхме да изравним!

Като цяло нелоша игра на Дунав. Не трябва да се правят елементарни грешки защото класни отбори ги наказват веднага и решават мача!

Люси - моля те закови Макето на пейката! Вижда се, че играе без желание за Дунав. Откакто е дошъл играе много посредствено и не е направил нито един силен мач. Пък ако наистина не му се играе тук - пускай го да си ходи защото ще ни закопае и в много по-важни срещи!

А този Семедо ... търчеше само като муха без глава. Идея нямам как е дошъл в отбора. Дано да е от липса на форма и сработка с отбора, но все си мисля, че е поредния физкултурник!

Успех момчета!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #67 -: 16 Юли, 2019, 08:28 »
Няма безгрешен играч, в това число и вратар, вярно е, че Макенджиев сбърка и предизвика втория гол, но за сметка на това ни спаси от разгром, спаси няколко чисти голови положения. Може Генади пък да е по-добър вратар, не знам, но не мисля, че Благой  заслужава такива сурови критики. Не се считам за специалист, аз съм само фен и оценките ми са на база резултатите, но си мисля дали тази схема на игра 3 - 5 - 2 е подходяща за нас? Вчера Горанов - един крайно посредствен защитник, си правеше каквото иска в нашата половина, от него всъщност дойде и асистенцията за първия гол. Много слабо представяне на Инкоом и Динков, единствено Ковачев беше на ниво, не знам само дали при удара на Мариани трябваше да си обърне гърба, вместо да се опита да го блокира, но пак ще кажа, няма безгрешни играчи. Казано накратко - победи ни по-класен отбор, на който дадохме някакъв отпор и можеше да се надяваме още малко, но престъпникът Кабаков побърза да се застрахова и отсъди една смехотворна дузпа. Колкото и срещи да се организират между тримата големи футболни босове, дори и да участват в тях патриархът, главният мюфтия и председателят на Централния израилтянски духовен съвет, пак Делиормана, говедата и Тирето ще бъдат нагло подпирани и толерирани у нас. Докато дойдат нови Милсами-та, Вадуц-и и Мури в Европа.

Arch

• Напредващ
  • Публикации: 373
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
« Отговор #68 -: 16 Юли, 2019, 09:35 »
А при 1:2, дали нямаше нарушение срещу наш нападател на линията на наказателното? Не, че искам да направя от това капитал, но ми е интересно, вие как видяхте ситуацията.

« Последна редакция: 16 Юли, 2019, 12:59 от Arch »

zlatunski

• Напредващ
  • Публикации: 104
  • Одобрение: +5/-4
    • Профил
« Отговор #69 -: 16 Юли, 2019, 09:58 »
Arch  -  имаше нарушение в полза на Дунав,на метър пред наказателното поле, но не беше "забелязано".

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 472
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #70 -: 16 Юли, 2019, 11:20 »
Реално от там тръгна и контрата довела до дузпата в полза на Левски.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2799
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
« Отговор #71 -: 16 Юли, 2019, 13:03 »
Грозникът Кабаков даде жълт картон на Мечо за неправилно дишане! >:( За нанасяне на умишлен удар при спряна игра в тила на падналия Исаевски от страна на Райнов, Престъпникът даде картон на потърпевшия за това че възропта срещу издевателството!!! :o Но, за загубата сме си виновни ние. Преди мача писах, че ако искаме да вземем поне точка, трябва да сме самоотвержени в защита и без груби индивидуални грешки - то пък стана точно обратното. Иначе Ахмедов се пребори мъжки и вкара хубав гол след пас на Селеменев. Тези двамата според мен са единствените заслужаващи положителна оценка за играта си. И приказките на Людмил, че ни трябвали два бека само, са непремислени, може би продиктувани от необходимостта за пестене на ресурс за заплати. Трябват ни поне петима играчи още: два бека, две крила и централен защитник. Така поне по броя на играчите ще заприличаме на професионален отбор. Ако има и мааааалко качество в новите може да се надяваме на спасение, но за по-предно класиране забравете.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5691
  • Одобрение: +80/-10
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Левски (София) 1:4
« Отговор #72 -: 16 Юли, 2019, 15:05 »
Селекцията не е приключила все още. Няма как да изкараме дълго с толкова къса резервна скамейка, не е и професионално.

Програмата е такава, че ни задължава да бием Царско село и Витоша в Русе. Иначе още края на август ще сме здраво закотвени в дъното на класирането.

Само не знам, кои футболисти биха се намерили след открит вече сезон и дали ще са такива, които да вдигнат класата.
« Последна редакция: 17 Юли, 2019, 10:16 от vivanov »

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
« Отговор #73 -: 16 Юли, 2019, 19:19 »

Само не знам, кои футболисти биха се намерили след открит вече сезон и дали ще са такива, които да вдигнат класата.
На всичко отгоре най-вероятно няма да е и в добра форма, а ще му трябва и време за стиковка ... Та направо който и да дойде (ако дойде), ефект от него би трябвало да видим около и след Нова година ... когато отново ще си говорим как целта е да се спасим!
« Последна редакция: 17 Юли, 2019, 10:16 от vivanov »

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #74 -: 16 Юли, 2019, 20:59 »
Не знам какво толкова се ядосвате след видяното. Скоро футбол в тая държава няма да видим.

Заглавие: Шербет Лигата на Непобедимите
Година: 2019
Жанр: Драма, Комедия, Ужаси, Спортен Sci-Fi

Държава : Народна Република България

Продуцент: Боко Бокович
Изпълнителни продуценти: Черепа, Джуджето и Домуса
Режисьор: Боби Михайлович
В главните роли: Кабака, Сватбата, Депутатина и други.

Участват още: Михайлов, Михайлов и Венци, разни други футболисти.

Плот: Имало едно време... Лига на справедливостта, в която много деятели търсели справедливост, но малцина я намирали. Тримата златни конника, които винаги били сред първите велможи на Царя Слънце и винаги първите три стола до него се пазели за тях. Ако някой се опитал да седне там, бивал обезглавен за назидание на другите, като лично злите главни палачи в черно  изпълнявали екзекуциите. Ще успят ли жертвите на царството да се преборят за свободата си, или не?

Цена на билет: 10 лв, без 3Д розови очила