Анкета

Прогноза за мача?

1
8 (34.8%)
Х
11 (47.8%)
2
4 (17.4%)

Общ брой гласове: 23

Гласуването приключено: 12 Юли, 2019, 13:48

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Левски (София) 1:4: 15 Юли, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Левски (София) 1:4  (Прочетена 2696 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Левски (София) [15.07.19, 20:30]
« Отговор #30 -: 12 Юли, 2019, 18:45 »
Ружомберок се оказа доста посредствен отбор и въпреки това доминираше над Левски поне до 0:1. Вярно е до някъде и твърдението на словашките фенове, че головете на левскарите са случайни. Това важи за първия, втория си беше бърза контра и кинжален диагонален удар. Нямам представа с какъв състав ще излязат шопите срещу нас - ще се пазят ли за реванша, ще използват ли повече резерви, но ние трябва да сме много, много самоотвержени в защита и без груби индивидуални грешки. Само така бихме изкопчили нещо от този мач. Кабака свири обикновено за ЦСКА и Лудогорец, към Левски не знам какви са му сантиментите. Дано е обективен, че има доста вересии към Дунав...

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 726
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
« Отговор #31 -: 12 Юли, 2019, 22:02 »
Подозирам, че феновете на Левски ще бъдат повече и по-гласовити от нас. А иначе доктора действа като в болница. Имаш ли здравна осигуровка ? Нямам. Тогава нямаш работа тук. Ама докторе, не се чувствам добре. Боли ме главата. И сърцето да те боли, без осигуровка/билет/ вън. Айде, да те няма. Ама докторе, аз мога да доведа цялото си семейство. Ааа, да бе, не ми трябват навлеци без пари. Въобще комунистически капиталист.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1660
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
« Отговор #32 -: 12 Юли, 2019, 22:58 »
 Дано и Левски да мислят повече за реванша си, както тирето днес срещу Етър.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
« Отговор #33 -: 13 Юли, 2019, 00:09 »
Дано и Левски да мислят повече за реванша си, както тирето днес срещу Етър.

Това е шанса ни...както и се надявам хубаво да ни подценят.Макар ,че съм сигурен ,че Хубчев няма да допусне  такова нещо.
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2013
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
« Отговор #34 -: 13 Юли, 2019, 17:55 »
Левски са пълен зян в момента. Идеален шанс да ги бием. Не че ние сме голяма работа, но имаме своите шансове... Единствено ме притеснява присъствието на Ивайло Петков и действия, свързани с напомпване на самочувствието на левскарите... И все пак очаквам да паднем 0-2...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1376
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #35 -: 13 Юли, 2019, 18:16 »
Ружомберок се оказа доста посредствен отбор и въпреки това доминираше над Левски поне до 0:1. Вярно е до някъде и твърдението на словашките фенове, че головете на левскарите са случайни. Това важи за първия, втория си беше бърза контра и кинжален диагонален удар. Нямам представа с какъв състав ще излязат шопите срещу нас - ще се пазят ли за реванша, ще използват ли повече резерви, но ние трябва да сме много, много самоотвержени в защита и без груби индивидуални грешки. Само така бихме изкопчили нещо от този мач. Кабака свири обикновено за ЦСКА и Лудогорец, към Левски не знам какви са му сантиментите. Дано е обективен, че има доста вересии към Дунав...
Че словаците са посредствени, спор няма. Моята прогноза, че Левски ще се върне с негативен резултат от Словакия, се разби на пух и прах. Без да ги величая, сините изиграха добър турнирен мач като първо мислеха за сигурността на своята врата и успяха да се възползват от грешките на словашкия вратар при първия и на защитник при втория си гол. Имаха възможност и за трети гол, но я пропуснаха. На практика вратарят на Левски нямаше почти никаква работа и не разбрахме какви са му възможностите. Накратко, Хубчев като бивш защитник си беше подредил добре отбора отзад и не се хвърли безразсъдно в нападение, оголвайки защитата си. Предполагам, че и в нашето първенство ще играе така при гостувания, ще приема играта в своята половина, ще дебне момента си и ще се надява да накаже грешки на съперника. За нашия мач - Хубчев не е хазартен тип и предполагам, че ще мисли повече за реванша, макар че до голяма степен реши изхода още в Ружомберок. Може да даде почивка на някои титуляри, възможно е в такъв случай да пусне Костов, който не игра срещу словаците. Дано да има подценяване и високомерие от страна на сините и дано нашите скочат здраво без да се притесняват, пък каквото стане. Вчера Етър показа, че може да изкопчва нещо от "грандовете", стига да не излезеш срещу тях със свалени гащи.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 736
  • Одобрение: +9/-4
    • Профил
« Отговор #36 -: 13 Юли, 2019, 23:17 »
То ние всеки път излизаме срещу тия или със свалени гащи, или сме в другата крайност - хвърляме се безумно напред и ни клатят на контра. Как един път не можем да се подредим като хората в средата на терена и в защита, пък тогава да пробваме да ги излъжем с някой (дори и случаен) гол? Сигурно толкова слаб отбор на Левски, какъвто е последните 10-ина години, не е имало никога, а ние все не можем и не можем да ги бием. Направо си е за яд работата.

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 617
  • Одобрение: +36/-2
    • Профил
« Отговор #37 -: 14 Юли, 2019, 16:54 »
 Статистика от историята на футбола ни разказва, че в сезоните когато Левски стартира срещу нас, задължително ни бие, НО шампион става, напусналия ни след кратко боледуване ЦСКА. Въпреки победата в Словакия, аз страшен Левски не видях, поне през телевизора не видях машини от типа на Обертан, Яблонски, Мапуку. И тогава ме налегна онова блажено чувство, да ме прощавате ама, че ще ги порим, разбира се има някои условности, не аз, а някой друг ще свърши работата и се моля на този отбор да му пука и да му се играе сокър. Така, може да се обърне историята и да им дадем шанс за титла.  :)
 Без шега столичани са добре подготвени и го показаха с Ружомберок, чета коментари, че по време на подготвителния лагер, сутрин са бягали километри за издръжливост, а след обяд играят мач. Резултатите от контролите, не са им били фикс идея. (то и с този състав, какво друго) Адмирирам Хубчев, за ползването на момчета от школата и те не го подведоха.
 Май само аз останах да кажа -"Благодаря Сами, добре дошъл у дома". Не го натоварвам с някакви очаквания, просто е важно и безценно да е тук, респект. Ако си спомняте, клубът ни го "пусна" да парафира в Ливан, за което той изрази огромни благодарности и сега отново е тук, какъв реванш само.
 Съгласете се, можем да обявим ерата Шопов за приключена. Иначе се развива момчето, ето вече търси отбори с амбиции, ах как само си загуби времето с Дунав и Ботев, дето ритат за нищо, ай ше ви играя, ех ако беше набарал едни с амбиции в младежка възраст, ехее.
 Апелирам към Вас, да си подкрепяме отбора, няма какво да се лъжем пак ще е трудно, но не невъзможно. Посмалете очакванията, футболът в България е на посредствено ниво , нека не го отнасят любимците ни, идвайте на стадиона, забавлявайте се, каквото и да стане, махнете с ръка, целунете жената и продължете, хайде.. ;)
 Само Дунав!

само дунав

• Напредващ
  • Публикации: 151
  • Одобрение: +8/-4
    • Профил
« Отговор #38 -: 14 Юли, 2019, 17:23 »
Най ми хареса това с целуването на жената. Да попитам , може ли нещо повече освен целувката?

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3579
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #39 -: 14 Юли, 2019, 17:47 »
Съгласете се, можем да обявим ерата Шопов за приключена. Иначе се развива момчето, ето вече търси отбори с амбиции, ах как само си загуби времето с Дунав и Ботев, дето ритат за нищо, ай ше ви играя, ех ако беше набарал едни с амбиции в младежка възраст, ехее.
Васил Шопов пред "Спортал ТВ": Огранизацията в ЦСКА 1948 е на ниво Първа лига.
В интервюто Васко казва, че нивото даже е малко отгоре над Първа лига. Явно става дума за поне 10-ина хиляди причини на месец. Жив и здрав! ;)

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #40 -: 14 Юли, 2019, 17:50 »
Най ми хареса това с целуването на жената. Да попитам , може ли нещо повече освен целувката?
Тогава всички жени ще станат фенки на Дунав и с нетърпение ще очакват всеки мач.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
« Отговор #41 -: 14 Юли, 2019, 18:16 »
В интервюто Васко казва, че нивото даже е малко отгоре над Първа лига. Явно става дума за поне 10-ина хиляди причини на месец. Жив и здрав! ;)

Ахааа, извънземна един вид  :P

papimed

• Фен
  • Публикации: 1376
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #42 -: 14 Юли, 2019, 20:08 »
Ако се сравнява с организацията в ДУНАВ, сигурно малко отбори в професионалния ни футбол имат по-лоша. С подобни изказвания обаче Шопов само ни успокоява, че изобщо не е необходимо да съжаляваме за него, той отдавна беше отишъл някъде другаде, дори и когато носеше светлосинята ни фланелка в последните си мачове за Драконите.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1325
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #43 -: 14 Юли, 2019, 22:50 »
За мен Шопов си е Огнянов номер две
https://utroruse.com/article/760987/

tipin

• Фен
    • Профил
« Отговор #44 -: 14 Юли, 2019, 23:46 »
 Също в 'Утро' казват, че имаме машина, която дупчи тревата, за по-добро оттичане и сме я ползвали преди дъжда. Била тип 'гъсеница' с шишове. Такава имали само в Рз и на Националния.