Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 19439 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 433
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
heavy metal, всичко което си написал е вярно, само моля кажи какво имаш предвид под "отношението към добрите футболисти"?
Да се стремиш,като добър мениджър,стопанин и ръководител да осигуриш условия,Тея хора да останат и да са мотивирани да играят за отбора.Пример...Неделев в Ботев.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2654
  • Одобрение: +107/-18
    • Профил
heavy metal, всичко което си написал е вярно, само моля кажи какво имаш предвид под "отношението към добрите футболисти"?
Да се стремиш,като добър мениджър,стопанин и ръководител да осигуриш условия,Тея хора да останат и да са мотивирани да играят за отбора.Пример...Неделев в Ботев.
Предполагах, че това имаш предвид , т.е. принципен въпрос, а не някакви персонални конфронтации.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1146
  • Одобрение: +32/-16
    • Профил
Официално - Мунин си тръгна.
Успех на момчето.

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 238
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
Атанас Кабов и Илия Димитров в преотстъпени от Левски на Витоша и ще могат да вземат участие срещу нас.
Dunav is being loved all around the world !

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
И с тях и без тях - все тая. Важно е Дунав как ще играе. Както бях предвидил освободеният ни защитник е Мунин. Това означава, че Росен Колев вече е готов за игра и може би точно в този мач е добре да го видим в защитата на Дунав. Сега видях, че и Динков е освободен - съвсем основателно. Има ли някакво развитие по случая Фърцулеску?
« Последна редакция: 07 Август, 2019, 12:44 от ЧИЧО МЪРИ »

Rado412

• Фен
    • Профил
Официално и Динков вече не е част от Дунав... Аз лично не съжалявам за него.
Въпросът е, ще попълване ли групата за мачовете?
« Последна редакция: 07 Август, 2019, 16:58 от Rado412 »

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Съвсем нормално е да ги освободят, Мунин така и не влезе във форма, а Динков ще го запомня с грубите му грешки във всеки мач. Новата двойка в центъра ще е Росен Колев и Мартин Ковачев, бекове Инкоом и Исаевски. Лазаров и Аяс в центъра, а  Щерев или Кавалканте малко по-напред, по крилата Селеменев и Стефан Христов или Сандро Семедо  и нападател Ахмедов. Това ще е горе долу отбора до зимата, освен ако не се случи нещо супер изненадващо.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1638
  • Одобрение: +39/-31
    • Профил
Мартин Костадинов изглежда доста напорист. Ще направи всичко да влезе във форма за да се върне в Морето. И Любен Николов вече е част от отбора.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 505
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Освободили сме Сандро Семедо, из фб се говори за Антон Огнянов като вариант и какво мислят феновете за това.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Мнението на част от феновете за Антон Огнянов е отрицателно предвид напускането му в посока Левски и не особено възпитаното му поведение спрямо "критиците " му. Дунав обаче едва ли ще намери по-добро попълнение на този етап при тази немотия в клуба. Освен като крило той игра и като бек и вярвам, че няма да сбъркаме ако го вземем. Така или иначе трябват ни още поне двама нови за атаката. Сега едвам попълваме групата за мача, а имаме и доста картони. Междувпрочем, кои от останалите в отбора чужденци имат европейски паспорти?

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1313
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Селеменев, Исаевски и Инком нямат европейски паспорти, Фернандо е с италиански, а Генадий Ганев е с български. Не е ясно нигерийската загадка Деймиян Матуба дали е още част от отбора, поне аз не помня да е освободен.

Rado412

• Фен
    • Профил
Много се радвам за Семедо!!
Мнението ми за него отдавна съм го написал....

papimed

• Фен
  • Публикации: 1359
  • Одобрение: +63/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Освободили сме Сандро Семедо, из фб се говори за Антон Огнянов като вариант и какво мислят феновете за това.
  Във Фб за Антон Огнянов пишеше единствено някаква Габриела, демонстрира, че е много близо до ръководството и разполага с "вътрешна информация", но ми се струва, че е обикновен клакьорски трол!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Не знам Огнянов ли ще вземаме, Пламенов ли или Головодов, но някой трябва да идва защото заедно с тримата вратари сме 18 футболисти. Това е крайно несериозно за професионален отбор. И картони има и контузени и мачове за купата... >:(

Rado412

• Фен
    • Профил
Огнянов за последно отиде в Ботев Гълъбово мисля... Едва ли ще ни помогне кой знае колко. Прости си изтърва шанса отдавна!