Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 32687 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1248
  • Одобрение: +43/-21
    • Профил
Вижте и на мен не ми харесват както резултатите така и играта/поне от това което видях преди медийното затъмнение/. Но в края на краищата това е подготовка, резултатите не дават ясна представа за нещата. Може игрово да не седим добре, но може да са работили за физика пове4е има и доста нови. Нека видим първите два ма4а с Левски и Ботев.
Ще ги видим - две загуби и голова разлика 0:7 ...

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Искам да бъда разбран правилно - не правя трагедии от големите загуби в контролите срещу Литекс и Черно море. И двата съперника не са слаби и не е срамно да загубим. А и в тези мачове нагласата е друга, целта не е непременно спечелване на точка или три, а изпробване на различни схеми на игра, напипване на оптимален състав и навлизане във добра форма на играчите. Но се моля за две неща - първо, Люси да се изказва по-умерено, защото гръмките думи за помитане на съперници никак не се съчетават с резултатите от мачовете. И второ, по-важното - да започнем сезона максимално мобилизирани и да не допускаме да затънем на дъното още след първите кръгове. Защото след това измъкване от зоната "11-14 място" няма, видяхме го през последните две първенства. И пак ще сме опашкари, и пак ще треперим до последно за оцеляване. Да, възможно е да паднем в първите два кръга и от Левски, и от Ботев. Но поне нека това не става с бездушна игра и максимално улесняване на противника, а да им дадем сериозна битка, да се борим за всяка топка, да не ги оставяме нито за минута да са спокойни. Ясно е, че като състав сме лимитирани и отстъпваме по стойност на селекцията, но тези неща могат поне частично да се компенсират с силен дух и непримиримост.

Rado412

• Фен
    • Профил
Никакви трагедии не правим!

Само не ми понася разминаването между думи и дела !
Пример - статията по-долу от в.Утро
В края на статията Люси заявява, че отива във Варна да затвърди впечатленията за подем в отбора...
Ако това е подема - мНЕ... >:(

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 430
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
Отново не надградихме,  с един класен защитник. С Михаил Милчев няма да си решим проблема.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1421
  • Одобрение: +70/-35
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Никакви трагедии не правим!

Само не ми понася разминаването между думи и дела !
Пример - статията по-долу от в.Утро
В края на статията Люси заявява, че отива във Варна да затвърди впечатленията за подем в отбора...
Ако това е подема - мНЕ... >:(
Определено на част от Фейсбук групата подобни хвалипръцковщини се нравят и всеки призив за по-умерени изказвания от треньора се приемат на нож. Хайде, ние сме фенове и ще приемем нещата, но привържениците на другите отбори единствено ще се подиграват на подобни ГЛУПОСТИ!
За състава какво да кажа - левскарчето е отпратено към Горна Оряховица, щом поузреело, вратите на Дунав били отворени за него. Не знам, Киров си носи отговорността, но не оставам с впечатление, че имаме излишен брой играчи и ми е чудно той как смята да играем с този ограничен кръг от тях.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2865
  • Одобрение: +121/-19
    • Профил
Левскарчето като не става защо да го вземаме, само за бройка ли? Киров се надява все още на Шопов, Аяс и Светльо Ковачев. Едва ли...но надеждата умира последна...

Rado412

• Фен
    • Профил
Левскарчето като не става защо да го вземаме, само за бройка ли? Киров се надява все още на Шопов, Аяс и Светльо Ковачев. Едва ли...но надеждата умира последна...
Дай Боже да дойдат и тримата възможно най-скоро... че да се поуспокоим малко от малко !

tipin

• Фен
  • Публикации: 1832
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил
 Трансферният прозорец май беше до края на август. Винаги можем да попълним групата, като с този например

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
 Брех, каква ще да е тая глутница вълци, дето се заражда у Кърджали, чак за този нахакан момък Бенгюза, да няма място?!
За незапознатите, Бранко ще предава опит на младите в Лудогорец Б. Много здраве и успехи на него и прекрасното му семейство, завинаги един от нас! 8)
В Лудогорец преброих 30 таланта в първия отбор, което е много и остава някаква надежда за С.Ковачев, въпреки че бяха обявили, че няма да го отдават този сезон. Възможно е и да си го държат и да гравитира между "А" и "Б" отбора, предвид интригата в "Б група" и този сезон и очакванията за по-стойностен футбол там.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 267
  • Одобрение: +18/-18
    • Профил
Здравейте,имам едно питане,нека ми отговори някой който е запознат,интересуваме Дунав защо е взел Михаил Милчев,пак авто голове ли да прави,пълна трагедия е.

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
Шопов... Хубчев... Аяс... Драгош... Идва края на прозореца... Идват 2  от Гълъбово или Бистрица и умират за Люси... Мачкат ни в контролите, но вземаме 6 точки от 2 кръга... И когато отворим очите, дошла зимната пауза....

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 435
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
За разлика от всички други в защита,Мишо може и да прави грешки,но винаги играе и се раздава на 102 процента.А безгрешнии в нашата защита не виждам.С Ковачев сега му е по-лесно,защото той обира "втория етаж",а  за него остава блокирането с тяло .Ако някой мисли различно нека сподели,особено за "смелото сърце",

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
За разлика от всички други в защита,Мишо може и да прави грешки,но винаги играе и се раздава на 102 процента.А безгрешнии в нашата защита не виждам.С Ковачев сега му е по-лесно,защото той обира "втория етаж",а  за него остава блокирането с тяло .Ако някой мисли различно нека сподели,особено за "смелото сърце",
Това си мислех преди малко, а ти го написа. И ако има някаква носталгия във футбола, то Мишо според мен се чувства в Русе, като у дома си и би оставил сърце и душа на терена, за Дунав.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 180
  • Одобрение: +17/-7
    • Профил
Ковачев тоя сезон при нас ще е под наем.

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 126
  • Одобрение: +16/-11
    • Профил
Ковачев се очакваше от доста време и се радвам, че нещата бяха финализирани преди старта на първенството. Мисля, че с него надграждаме по левия фланг. По-добър е от Батрович и с интерес искам да видя какво ще заформят заедно с Крум. Това е едва първия преотстъпен играч, който взема Етър този сезон. Вероятно ще има още 1-2.