Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 40075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

rusenec65

• Фен
    • Профил
Край на  мача 2:2...

Northolt

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 87
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
[/quote
Благодаря за инфото.. :)А как беше играта.

rusenec65

• Фен
    • Профил
[/quote
Благодаря за инфото.. :)А как беше играта.

Второто по-добре от първото....имахме приемущество,понрави се играта ,но и има още какво да се желае като сработка между линиите.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2935
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
Изказвам благодарност на rusenec65 за подробната информация за събитията на терена на стадион Дунав. Жалко само, че и в тази контрола, срещу непретенциозен противник, отново резултатът не е задоволителен. А резултатът е продукт от играта... ???

rusenec65

• Фен
    • Профил
Изказвам благодарност на rusenec65 за подробната информация за събитията на терена на стадион Дунав. Жалко само, че и в тази контрола, срещу непретенциозен противник, отново резултатът не е задоволителен. А резултатът е продукт от играта... ???

Съвсем спокойно мача можеше да завърши и с победа 2:1 за Дунав.....Румънците ,които са новак в първа лига на Румъния от тази година изравниха минута преди края след виртуозен пряк свободен.Малко преди това на вратата застана Винченцо Ангелов.Първото полувреме вратар бе Макенджиев.Второто беше Ганев , а 7-8 минути преди края влезе Ангелов.В защита цял мач играха Ковачев,Милчев и юношата Върбанов.Десен и ляв хлф-бек бяха съответно Инком и Исаевски.На края на мястото на македонеца влезе Мерт Тасим ,който всъщност не е внука на Шери Мерт Хасан.В нападение бяха Ст.Христов и пред него Мечо......съжалявам че не мога да изредя всички ,но доста мачове съм изпуснал....
Румънците поведоха с 1:0 около 15 минута след лошо изнасяне на топката от нашите пред вратата.Така завърши полувремеро , но през второто за десетина минути обърнахме до 2:1 за нас ,както писах с  голове на Ахмедов и Сефан Христов.
Имаше и още едно две положения които пропуснахме след направени много добри атаки и контраатаки...

И най-важното ,преди мача с минута мълчание беше почетена паметта на Тодор Иванов...голмайсторът за Дунав в мача срешу Рома на 1.10.1975....Починал е днес...Да почива в мир....
« Последна редакция: 03 Юли, 2019, 21:26 от rusenec65 »

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 555
  • Одобрение: +21/-3
    • Профил
Както казах и преди, така си мисля и след видяното днес - този сезон ще сме по-силни от предходния !
Стояхме никак не лошо на терена има още какво да се желае най-вече от към стиковане между играчите и линиите. Излязохме с познатото вече 3-5-2. На вратата Макенджиев, пред негов дефанзивния вал Милчев, Ковачев и юношата Върбанов, по фланговете Инкоом и Исаевски, които се включваха както в атака така се и връщаха в защита, Димов и Калваканте в средата пред тях Селеменов (русначето) и Стефан Христов и Ахмедов в нападение.
Това което видях от новите - рязък, борбен и бърз руснак, черноработник Калваканте (лично мнение с класа над Станоев), Стефан Христов ми се понрави с много желание и борбеност, нищо че изпусна 100% положение, пожелавам му да ги вкара срещу левскарите. Португалското ни попълнение, много здрав физически, има излишни килограми поигра 15тина минути и също ми хареса, няколко много хубави паса раздаде и отправи една добра тупалка, която техния старж парира.

Абе накратко обнадежден съм от видяното днес ! САМО ДУНАВ !
« Последна редакция: 04 Юли, 2019, 00:05 от ISTINATA »

Northolt

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 87
    • Профил
Както казах и преди, така си мисля и след видяното днес - този сезон ще сме по-силни от предходния !
Стояхме никак не лошо на терена има още какво да се желае най-вече от към стиковане между играчите и линиите. Излязохме с познатото вече 3-5-2. На вратата Макенджиев, пред негов дефанзивния вал Милчев, Ковачев и юношата Върбанов, по фланговете Инкоом и Исаевски, които се включваха както в атака така се и връщаха в защита, Димов и Калваканте в средата пред тях Селеменов (русначето) и Стефан Христов и Ахмедов в нападение.
Това което видях от новите - рязък, борбен и бърз руснак, черноработник Калваканте (лично мнение с класа над Станоев), Стефан Христов ми се понрави с много желание и борбеност, нищо че изпусна 100% положение, пожелавам му да ги вкара срещу левскарите. Португалското ни попълнение, много здрав физически, има излишни килограми поигра 15тина минути и също ми хареса, няколко много хубави паса раздаде и отправи една добра тупалка, която техния старж парира.

Абе накратко обнадежден съм от видяното днес ! САМО ДУНАВ !

Дано да си прав, искрено се надявам.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 455
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Гледах  контролата  след 20 мин. Като   цяло  пак  същото ,  прилична игра в атакуващ план , където и през първото  и през второто полувреме  направихме  нелоши неща и пак  нестабилни в игра в защитен план . Второто полувреме имахме възможности за отбелязване и на 3 -ти гол . Много добро впечатление ми направиха  руснака и Стефан Христов .  Бразилчето  се опитваше да  ръководи играта и  след  малко повече време може и  да се получи . Може би не сме много по-силни от миналия сезон ,  но в  никакъв случай не сме и по- слаби .  Новия  португалец игра 20 -тина мин. и  ми се понрави  със забележка ,  че и той не се  раздаде в защитен план . Със  сигурност  ще  трябват още попълнения . Не  знам  какъв им е проблема  с румънчето и кой крив , кой прав - няма да е лошо да си поговорят   като мъже и да се разберат . Момчето беше на стадиона и подвикваше на Инкоом   някакви закачки ( явно са приятелчета ) . За всеки случай  класиране в шестицата ми се струва силно преувеличено .

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
.... Не  знам  какъв им е проблема  с румънчето и кой крив , кой прав - няма да е лошо да си поговорят   като мъже и да се разберат ....
Спор няма - нашият тренер е с доста тежък характер и не търпи възражения.

Между другото на тренировъчната база вече има и ел. табло.  На Градският няма скоро да има табло. Тече втора обществена поръчка - изглежда парите са доста малко за големите изисквания.
  Кмета беше обещал да оправи седалките, които се виждат по телевизията - да не се излагаме, ама не остана много време.
   Тук гледам - Балджо отървал решетките.
« Последна редакция: 04 Юли, 2019, 11:52 от tipin »

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
    • Профил
Групата ми се струва освен малка а и с липса на качество. Дано и този сезон да не е мъка...

rusenec65

• Фен
    • Профил
Действително Фирцулеску беше на стадиона ,през почивката минах на два метра от него.Видя ми се бая тъжен и отчаян ,не съм чувал да е имало конфликт между него и Люси.Официалната версия е ,че ще ходи в чужбина -май за Катар.Ако нещо се е променило междувременно ,може да ни бъде от голяма полза.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2935
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
Тоя клуб има и изпълнителен директор и президент в края на краищата! Ако трябва ще се намесят, деликатно разбира се. Ако Драгош иска да остане в Дунав, по-добре той да е крилото което търсим, отколкото някоя "котка в чувал".

rusenec65

• Фен
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=794034

Люси Киров в действие......

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 455
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=794034

Люси Киров в действие......

Това малко ми прилича на поговорката  " Език мой , враг мой " .......дано не съм прав ,  обаче и прекаленото самочувствие  не е на добре.  Пък  и на терена  ще си проличи най-добре . Заради всички нас се надявам да има  покритие . 
А пък , че имат някакъв конфликт с Драгош съм на 99 % убеден  и май  че това е причината румънеца да гледа отстрани . Хммм