Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 40075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил

В поредно култово интервю на бат Венци в gong.bg, дава пример с двама негови футболисти, на които им предложили от Арда в пъти по-вече. И той им казал да ходят да си оправят живота там.
 А нашият тренер казва, който има около 12 бона за заплата на Шопов да му я плаща, че да дойде в Русе

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
При положение, че цената на Шопов падна, откакто е в Ботев, а той иска 12 бона, това означава, че там е вземал поне 15 хил., което силно ме съмнява, а на всичко отгоре и Ботев искат трансферна сума. Така че, ако Люси го е казал това, нещо е объркал сметките.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1861
  • Одобрение: +57/-33
    • Профил
 Казва, че в Ботев е вземал около 7 хил., а сега го искат отбори където ще му. плащат по 12...  цък
« Последна редакция: 01 Юли, 2019, 21:09 от tipin »

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1454
  • Одобрение: +55/-13
    • Профил
Казва, че в Ботев е вземал около 7 хил., а сега го искат отбори където плащат по 12....
Значи кариерата му е във възход и отборите се избиват за него...Щом така си мисли  :) Звезди, какво да ги правиш
« Последна редакция: 01 Юли, 2019, 21:12 от boti4eli »

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 181
  • Одобрение: +17/-7
    • Профил
Тоя тумбака е пълно менте извърта си думите както му е удобно ,за Сърмов разправя ,че Балъков го викнал защото му уреждал трансфер ,той трансфера още преди месеци беше направен и пак върти интриги и му дава акъл ,много нагло същество е това ,повечето отбори в лигата се разбират с играчите при добра оферта да не им правят спънки и наш Венци нали отиде в Арда, няма да е за 1000 лв отгоре я ,сигурно взима двойно на това което сме му давали.

naster1

• Напредващ
  • Публикации: 126
  • Одобрение: +16/-11
    • Профил
... и наш Венци нали отиде в Арда, няма да е за 1000 лв отгоре я ,сигурно взима двойно на това което сме му давали.

Тройно ще взема, не двойно. Тройно. За 5 цифрена сума става дума. И договорът на Венци е 3 годишен... смятай. И най-нагло са преговаряли директно с него, без от клуба да са информирани и при положение, че играчът има действащ договор за повече от година. Затова Нанков говори на първата тренировка пред медиите, че който клуб иска да вземе някой наш играч, който има договор - първо трябва да се обърне към клуба, а не към играча. Явно с договорката онези от Кърджали да платят и някаква минимална трансферна сума ( 50 бона ) са минали без да си създават проблеми един на друг заради погазването на правилника. Арда, ЦСКА 1948, Хебър ... тези клубове развалят много баланса на трансферния пазар в България в момента. Миналата зима тези от 1948 дадоха 2 пъти и половина повече пари на Димо Атанасов, за да иде да играе при тях в Б група. Направо не мога да разбера от къде идват тези пари и кой ги ръси с толкова лека ръка...
« Последна редакция: 01 Юли, 2019, 22:45 от naster1 »

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
 Етърци, този Фори не знам кой ви го натресе, ако и по времето му в Дунав да разчитахме на него да вкараме някой гол, т.н. "човека центриране", хиляди центрирания на мач, до повръщане, така играеше Дунав тогава, та за Фори беше думата, не си позволявам да квалифицирам хора, не само футбалери, ще направя изключение, откровено не го харесвах, с начина си на владеене на топката и придвижването си по терена бих го оприличил на чукундур и пълно дърво, грам атлет няма в това момче, а държа на тези работи, щом ще е спортист. Пожелавам му успех при вас, последно в Лариса направи сериозна контузия и най-вероятно цопва директно в Търново, да следях развитието му, за да си отговоря защо не ми хваща око, а го взема тим от първа гръцка лига.
 Да засегна и Василий от Плевен с куфарчето, талантливото но мързеливо момче, може и наобратно да се чете, за мое съжаление, познавайки стила на Тракия (Пд) през годините, се оказах прав за провала му там , но пък сега новите еднодневки може и да го направят още по-голяма звезда. Надявам се ние да не се пробваме, с нещо от типа в пет фабрики да замразим заплатите, че да платим на нашия любимец амнайси. Мерси! Обаче е талантлив, ама мързелив, ама пък талантлив....
 Стягайте се, какво отпадане, още не сме почнали. Само Дунав!

Northolt

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 87
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Някой знае ли какво става със скандала 4ерно море - цска. И ще има ли решение по въпроса От това което 4етох положението е сериозно. Май е сезирана и UEFA.
КоЛеГа, КаКвА е ПрИ4иНаТа Да ПиWeW нА 6ЛьОкАвИtSa?
(Не се заяждам, но тук е прието да пишем на кирилица, с нормални букви).

Не знам къде я видя тази шльокавица/не знам такава дума в Българския език/. Ако имаш в предвид 4/ч/  това е просто защото не ми работят няколко клавиша. Така пиша от няколко години и не съм имал конфликт с това.
P.S
 Сега е от телефона.Надявам се е ОК
« Последна редакция: 02 Юли, 2019, 00:37 от Northolt »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2243
  • Одобрение: +85/-7
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3734
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил

Някой знае ли какво става със скандала 4ерно море - цска. И ще има ли решение по въпроса От това което 4етох положението е сериозно. Май е сезирана и UEFA.

КоЛеГа, КаКвА е ПрИ4иНаТа Да ПиWeW нА 6ЛьОкАвИtSa?
(Не се заяждам, но тук е прието да пишем на кирилица, с нормални букви).

Не знам къде я видя тази шльокавица/не знам такава дума в Българския език/. Ако имаш в предвид 4/ч/  това е просто защото не ми работят няколко клавиша. Така пиша от няколко години и не съм имал конфликт с това.
P.S
 Сега е от телефона.Надявам се е ОК
Извинявай за престараването ми с "6ЛьОкАвИtSa"-та. Предположих, че има някакъв проблем и затова уточних, че не се заяждам. Просто ми направи впечатление, а аз съм радетел за правилен правопис на български език.

Northolt

• Стартиращ
  • **
    • Профил
Вси4ко е наред.  :)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2935
  • Одобрение: +125/-20
    • Профил
С изключение на клавиша с буквата ч ;D А междувпрочем, шльокавица е слаба , долнопробна ракия, каквато се вари в Западните покрайнини и Сръбско.

Northolt

• Стартиращ
  • **
    • Профил
С изключение на клавиша с буквата ч ;D А междувпрочем, шльокавица е слаба , долнопробна ракия, каквато се вари в Западните покрайнини и Сръбско.
стига де :)

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 980
    • Профил
Здравейте,

Отдавна не съм писал тук. Може ли някой да резюмира кои са ни входящите и кои изходящите трансфери за сега.

joro3v1

• Напредващ
  • Публикации: 143
  • Одобрение: +9/-1
    • Профил
На този въпрос и Люси Киров едва ли би могъл да ти отговори ;)