Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 32689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 180
  • Одобрение: +17/-7
    • Профил
Удари ме носталгията като гледам стадиона в Ловеч ,доста приятен отбор ми бяха ,а и са наши хора ей къде е Ловеч ,силна школа имаха и доста интересни мачове ставаха и в лигата и в Европа ,малко ми напомнят на Лудогорец един ден като Домусчиеви ги няма ще стане същото в Разград предполагам по 200 човека на мач и с остатаците от школата ще им е отбора.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1832
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил
В тази контрола съставът ни е само от юноши, играчи на проби и резерви, поради което за сега падаме. Дано  Людмил пусне второто полувреме титулярите, че ще станем за смях. И въобще в тези контроли до тук играем като отбор от Б група. Не знам как за 2 седмици ще се научим да играем поне на нивото от края на миналия сезон. Внукът на Шери, с #6 е много дребен за играч от ППЛ. Има техника, но губи всички единоборства и няма самочувствието да играе един на един.
Ако не пуска юноши Людмил, ще има пак приказки че е дошъл да съсипе  русенския футбол, както тези преди него.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 782
  • Одобрение: +25/-10
    • Профил
Ммда. Титулярите влязоха и смехът стана бурен.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 447
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Ммда. Титулярите влязоха и смехът стана бурен.

Хахах прав си колега . Имам само един коментар - КАТАСТРОФА !!!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3713
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Какъв е крайният резултат?

rohаs

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 97
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
С тази игра сме за средата на Б група

rohаs

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 97
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
Краен Резултат чак ме е срам да го напиша 4: 1 за Литекс

persin

• Напредващ
  • Публикации: 267
  • Одобрение: +18/-18
    • Профил
Ако играят така нищо добро не ни чака

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3713
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Резултатът в случая не е важен. Не съм гледал срещата, но вероятно тренерът е искал да изпробва варианти с юноши и резерви. Това е обичайно за процеса на подготовка. Нищо фатално, важното е в шампионата да сме на ниво.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2865
  • Одобрение: +121/-19
    • Профил
Резултатът винаги е важен! Казвал съм го след всяка загубена контрола и сега ще го повторя. Какви нови схеми, какви нови варианти? Просто на моменти абсолютно безотговорна игра, липса на комбинативност, бавно придвижване по терена, неточни пасове. Въобще сякаш този мач беше насила възложен на нашите изпълнители. В оставащите контроли Людмил трябва да избистри състава, а Инкоом и Исаевски трябва бързо да влязат във форма.

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 478
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
Резултатът винаги е важен! Казвал съм го след всяка загубена контрола и сега ще го повторя. Какви нови схеми, какви нови варианти? Просто на моменти абсолютно безотговорна игра, липса на комбинативност, бавно придвижване по терена, неточни пасове. Въобще сякаш този мач беше насила възложен на нашите изпълнители. В оставащите контроли Людмил трябва да избистри състава, а Инкоом и Исаевски трябва бързо да влязат във форма.

Напротив резултатите в контролите не са важни! Не един и два пъти се е случвало дори на Дунав след поредица от победи в контролите да започва сезона колебливо или обратното! Най-малкото, че днес участие взеха доста футболисти, които ще са с второстепенна роля през сезона.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 782
  • Одобрение: +25/-10
    • Профил
Сетих  се за отбора на Бечо от сезон 2013/2014. Такава асоциация ми навя тоя погром Ловеч. Тогава през отбора минаха и заминаха някакъв потресаващ брой играчи, май 49 или нещо от този сорт. Веско беше прекратил това, но след него всичко си е пак постарому. А дали тренерчето ще се казва Самир, Малин или Людмил - май все тая,
« Последна редакция: 28 Юни, 2019, 23:23 от drak2000 »

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
Абстрахирам се от срама днес, макар и контрола, си е срам. Продължавам да си държа на тезата, че всеки специалист разиращ малко от футбол, казва, че отбор се гради минимум 3 години. На 3-тата се чакат резултати. Всъщност това направи Веско. И постигна резултат, без някаква класа. Но гради 3 години колектив и отбор. Тази проста истина в България не знам защо никой не я вдява. А това е проста основа. Даже и без кой знае какво качество един 3-годишен колектив ще мачка 6 месечни селекции. И това е пътя без пари. Та се питам, защо доктора се гордее с договорите за по 1,5 години, които реално са 6 месечни? И какво се очаква да се случи с бюджета, който предлага? Риторични въпроси, на които отговора е виден май месец. Даже и сегашната нулева селекция, задръж я 3 години... Ще се опознаят и няма да се излагат .....

tipin

• Фен
  • Публикации: 1832
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил
  Направо ни 'хвърли в тъч' тази контрола.
Ето днешния състав

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2193
  • Одобрение: +75/-7
    • Профил
Аз да попитам Мерт Тасим всъщност това Мерт Хасан ли е ??? На Шери Сюлейманов внука му ?
Или е друг футболист...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ