Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 33943 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3727
  • Одобрение: +128/-25
    • Профил
Какъв е крайният резултат?

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2892
  • Одобрение: +123/-20
    • Профил
1:2 за Етър, без да съм много сигурен. Головете паднаха първото полувреме. Второто го гледах от тук -от там. 7 нови почнаха за Дунав, не си знаят имената още, не се познават и по физиономия, неточни пасове, груби грешки, хаотична средна линия, фрапантни пропуски. По-скоро учебна игра отколкото контрола.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 450
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Да   2-1 за Етър .   И понеже , с толкова нови трудно се ориентирах .  От нашите № 99 направи няколко добри неща в атака , включително пробива за нашия гол , който самия той изпълни успешно дузпата . № 4  беше зле в защита  .  От Ахмедов очаквах  повече . В защита дежурните два допуснати гола от наши грешки . Като цяло за толкова несработен отбор   бих  казал - прилично представяне . Може и да им  потенциал в този  отбор . И въпреки всичко , играем бавно и с върнати през централните и през вратаря топки . 

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 478
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
Да   2-1 за Етър .   И понеже , с толкова нови трудно се ориентирах .  От нашите № 99 направи няколко добри неща в атака , включително пробива за нашия гол , който самия той изпълни успешно дузпата . № 4  беше зле в защита  .  От Ахмедов очаквах  повече . В защита дежурните два допуснати гола от наши грешки . Като цяло за толкова несработен отбор   бих  казал - прилично представяне . Може и да им  потенциал в този  отбор . И въпреки всичко , играем бавно и с върнати през централните и през вратаря топки .
Мисля, че 99 номер беше Стефан Христов, а 4 номер Илиян Попов.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1842
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил
 Да, 99 е Стефан Христов.
 Наистина фрапантни пропуски, но все пак си бяха създадени положения.
 Резултатът можеше да е друг, но по добре загуба за да няма място за успокоение.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 450
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Благодаря за уточнението на колегите .  Като начало Ст. Христов ми хареса .  Кой  номер  беше бразилчето ?

persin

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +18/-18
    • Профил
Новото попълнение на Дунав Нандо как се е представил ще замести ли успешно Шопов.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2892
  • Одобрение: +123/-20
    • Профил
Много е рано да се каже. Той не се открои с някакви виртуозни изпълнения, губеше се в общия хаос на средната линия. Най добри впечатления остави Стефан Христов - #99.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1452
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
Благодаря за уточнението на колегите .  Като начало Ст. Христов ми хареса .  Кой  номер  беше бразилчето ?
Нандо игра с номер 12 и както Чичо Мъри спомена, се поизгуби във всеобщия хаос. Като за начало не беше толкова зле и е твърде рано за изводи. Типична първа контрола, в която болярите също не впечатлиха с нищо. Ако не се лъжа, Станоев не го видях да се появява в игра за Етър

tipin

• Фен
  • Публикации: 1842
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил

persin

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +18/-18
    • Профил
абе този тренер защо само лъже хората,каза че запазил ядрото на отбора пълни глупости,не повече от 5-6 човека има от стария отбор срамота значи

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Голямо надграждане , няма що ? По-добре да си подава оставката от сега , защото януари месец , може би ще бъде късно за отбора да се спаси !

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1259
  • Одобрение: +44/-22
    • Профил
Лошото е, че това не е надграждане.
На мен ми прилича повече на комисионни ... >:(

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 478
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
А според мен отбора се надгражда според възможностите и най-вече бюджета. Новите попълнения далече не са по-лоши от футболистите, които напуснаха (като изключим Иса естествено).

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 246
  • Одобрение: +7/-7
    • Профил
Моля Ви, хайде стига вече с тези мрънкания и подхвърляния за оставки. Вие не разбрахте ли, че живеем в свят, който ако не ти плащат, си заминаваш. Забравете за любовта към отбора и компромиси и...и.. Като си пусне оставката Людмил, кой ще дойде? Кой ще направи отбор със средна заплата като в Монтюпе?
Единственото нещо, за което трябва да се иска обяснение е:Защо играчи подписват договори за 2 години, а след изминала 1 си заминават без трансферни суми?
« Последна редакция: 25 Юни, 2019, 03:50 от WorldWideDunav »
Dunav is being loved all around the world !