Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 33844 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 788
  • Одобрение: +25/-10
    • Профил
Това трябва да са всички + юноши ако са взели.
Добра работа! Мисля, че трябва да добавиш Фернандо Енрике - Нандо. А за Мадуба трябва потвърждение дали е заминал с групата. Мен ме  съмнява малко.

Излиза, че и Драгош не е заминал на лагера. Може би е решил да си тръгне.
« Последна редакция: 18 Юни, 2019, 09:49 от drak2000 »

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 620
  • Одобрение: +36/-3
    • Профил
Това трябва да са всички + юноши ако са взели.
Добра работа! Мисля, че трябва да добавиш Фернандо Енрике - Нандо. А за Мадуба трябва потвърждение дали е заминал с групата. Мен ме  съмнява малко.

Излиза, че и Драгош не е заминал на лагера. Може би е решил да си тръгне.
Даа, снощи Драгош рзпускаше по гезмето. Поздрави на търговеца от Търговище и от мен, някак едно спокойно ми стана, тоя турист няма повече  да се ебава с отбора ни.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1451
  • Одобрение: +55/-12
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=791244&team=396&champ=1
Явно всички наши футболисти се ослушват до последно. Няма ли кой да се занимава с подготвянето на наистина професионални договори в този клуб? Например Иса, уж щеше да си търси единствено клуб в чужбина, а сега ще играе в един от преките ни конкуренти в долната половина на таблицата.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1842
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=791244&team=396&champ=1
Явно всички наши футболисти се ослушват до последно. Няма ли кой да се занимава с подготвянето на наистина професионални договори в този клуб? Например Иса, уж щеше да си търси единствено клуб в чужбина, а сега ще играе в един от преките ни конкуренти в долната половина на таблицата.
Вероятно такава е договорката с ръководството. Да дойдат в Дунав да поритат за без пари, но в ПЛ... докато си намерят по-богат клуб.
 Ако се случи това още един сезон вероятно и на тренера ще му писне.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1842
  • Одобрение: +53/-33
    • Профил
....
Според мен Фърцулеску ще си тръгне, вижте колко крила имаме...
  Сподели още какво мислиш, че ти се получават нещата  :)

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 183
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
Без Ковачев, Фирцулеску и Иса сме един доста дърводелски отбор. Разбира се, надеждата е някои от новите да ни изненадата приятно,

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2891
  • Одобрение: +123/-20
    • Профил
Доколкото знам Фирцулеску има договор и за следващия сезон, за разлика от Иса, Васев, Станоев и т.н. Може би има клауза при оферта от чужбина да бъде продаден за определена сума. За кой ли път вече си говорим тук, че с тези мизерни за футбола заплати, няма как да свъртим свестен играч в Дунав. За сега се очертава почти пълна подмяна на халфовата линия(която наистина беше за ремонт) и нападението(за съжаление). Добре поне, че защитният ни вал , барабар с Макенджиев , ще е същият и няма да се нуждае от обиграване и сработване, освен от 1 класен централен защитник.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 433
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
Сега и Макенджиев ще си намери отбор и той е на 31 години и ще иска да играе за повече пари. Така, че при нас ще е много трудно. Явно бюджет отново няма и всичко, което поиска над 2000 лева си тръгва.

ilma1234

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Мисле, че още в първия кръг ще гледаме Драгош на живо:)
« Последна редакция: 18 Юни, 2019, 15:05 от ilma1234 »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2891
  • Одобрение: +123/-20
    • Профил
Ама в кой отбор ще го гледаме? Или ще го гледаме във ВИП ложата, която още не е завършена за срам и резил на общината >:( Фирцулеску напуска! Това вече е факт? НАПУСКА, а не е трансфериран, въпреки че договорът му с Дунав е валиден още за 1 година!!! :o :o :o Баси и ръководството, баси и политиката, аванти безкрай!!! И уж Людмил беше против пускането на играчи с неизтекъл договор??? То не, че Фирцулеску беше от световна класа и аз съм сигурен, че някое от новите ни крила ще е по-добър от него, но въпросът е за принципа господа!
« Последна редакция: 18 Юни, 2019, 16:01 от ЧИЧО МЪРИ »

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 788
  • Одобрение: +25/-10
    • Профил
В интервю пред румънска медия, беше казал, че има клауза за откупуване в договора, която не била за голяма сума и можел да я плати.

Fuzz

• Напредващ
  • Публикации: 153
  • Одобрение: +13/-12
    • Профил
От тук нататък, всички мачове ще са на една и съща дата и по едно и също време във всеки кръг. Diema Sport и Diema Sport2 най-много да отразяват общо 2 мача, а останалите къде остават и откъде бихме могли да ги гледаме?
« Последна редакция: 18 Юни, 2019, 17:31 от Fuzz »

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 450
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Мдамммм . Вече съм напълно убеден , че сме станали отбор в който всички футболисти да поддържат някаква форма , да поритат малко топ ей така колкото да не са съвсем без отбор , че е лошо за визитката , да пооправят нараненото си самочувствие  и после "беш Лиске да бягаме " . Абе приют за  лузъри ( да ме прощавате за чуждицата ) . Къде  са причините за  тази ситуация , ръководството трябва много сериозно да се замисли .  И ако е възможно да се вземат мерки и то колкото може по-скоро .

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 57
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
От тук нататък, всички мачове ще са на една и съща дата и по едно и също време във всеки кръг. Diema Sport и Diema Sport2 най-много да отразяват общо 2 мача, а останалите къде остават и откъде бихме могли да ги гледаме?

От къде ти е инфото ?

persin

• Напредващ
  • Публикации: 269
  • Одобрение: +18/-18
    • Профил
Благой Макенджиев - вратар
Генадий Ганев - вратар
Илиян Попов - защитник
Илия Мунин - защитник
Мартин Ковачев - защитник
Георги Динков - защитник
Шакил Уудстра - защитник
Самуел Инкоом - халф-бек
Александър Исаевски - халф-бек
Мартин Станкев - халф-бек
Христос Контохристос - халф-бек
Свилен Щерев - опорен халф
Ивайло Лазаров - опорен халф
Диян Димов - опорен халф
Фернандо Калванканте - опорен халф
Владислав Романов - крило
Иван Александрович - крило
Еузебио Банкеси - крило
Ахмед Ахмедов - централен нападател
Стефан Христов - централен нападател
Дамиен Мадуба - централен нападател

Това трябва да са всички + юноши ако са взели. Като постове отбора изглежда балансиран. Според мен Фърцулеску ще си тръгне, вижте колко крила имаме, а и Стефан Христов не е точно централен нападател. Прави ми впечатление, че отново не взимаме доказан централен защитник и ще разчитаме на Мартин Ковачев. Още ни трябват класен централен защитник и опорен халф.
е колега много добра работа си свършил благодаря ти,и нали знаеш САМО ДУНАВ