Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 5652 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 669
  • Одобрение: +21/-7
    • Профил
Е, сега ако бяхме задържали Н`Диайето, можехме да реализираме един милионен изходящ трансфер и да вържем бюджета, ама на! Изтървахме го!  ;D ;D ;D

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 499
  • Одобрение: +13/-2
    • Профил
С нетърпение очакваме следващите дни промяна в ТРРЮЛНЦ по партидата на Дунав, че иначе ще е погром, ако го оставят тоя палячо като член на УС на Дунав и някакъв директор на Левски.
Но не мога да скрия радостта си от тази новина. Този беше вреден за нашия клуб, от момента в който дойде, почнаха сериозните проблеми, мизериите с Веско Великов, после почнаха да валят черни перли с по 1 мач започнат като титуляри. Не се сещам за нищо положително от него, хем не се знаеше и доста време какво точно прави в Дунав.
Скандално беше, че след като обяви, че иска да агентства, го оставиха при нас. Но по-добре късно, отколкото никога. Все си мисля, че тоя по-скоро тровеше атмосферата в Дунав, отколкото да помага. Хаир да им е на Левски, ако може даже да не пътува до Русе повече, най-добре.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1529
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил
  Не вярвам, че Левски биха взели човек без нужните качества за този пост.
 Спортният директор като длъжност стои над тази на ст. треньорът. И изпълнява политиката на ръководството.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5538
  • Одобрение: +70/-9
    • Профил
Павел Колев го е взел в Левски.
Спомняте ли си, как Доктора се хвалеше, че Ивайло Петков е дошъл да работи в Дунав без да взима заплата?
Нека си гледаме ние нашата селекция, че останаха само 4 седмици до начало на сезона.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 119
  • Одобрение: +15/-3
    • Профил
Ники, можем ли да кажем твърдо, че селекцията в Хебър е вече приключила?

Това са момчетата, които исках на 95%. Имах желание да взема още един футболист от Първа лига, но не стана, защото отива в чужбина. Останалите, набелязани от мен, обаче са тук. С това смятам селекцията за приключена.

Мхм нали писаха ,че Хебър искали Иса ,тук да не говори именно за него Митов.

Иначе на нас Арда ни взе Венци Василев трудно го заменим и ако Гълъбов не го пуснат от тирето или избере друг отбор,  доста лошо става с централните защитници при нас.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1529
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил
 Като че ли и Краси Станоев напуска.

Slex

• Фен
  • Публикации: 1127
  • Одобрение: +7/-1
    • Профил
Засега селекцията върви като предните години. Горе-долу е ясно кой напуска, но не е много ясно кой идва.

Днес видях Бранимир Костадинов да кара колело по  "Алеи Възраждане". Вместо да взимат разни футболисти от кой знае къде и с кой знае какви качества, да го върнат обратно в отбора. Не знам има ли договор с някого в момента, но мисля, че винаги е бил коректен с "Дунав", а вероятността новите да са по-класни от него не е много голяма.
« Последна редакция: 14 Юни, 2019, 22:51 от Slex »

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 189
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
Абе защо не си го кажем в прав текст. До момента на фона на напусналите и желаните цели селекцията ни е ТОТАЛНА ЩЕТА. Точка. Сезон 3 на сериала предстои. Някой да очаква нещо различно? Но нека се обоснове ако има смелост.

naster1

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 78
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
Не чакайте много раздвижване на трансферния пазар преди Арда и ЦСКА 1948 да са приключили с комплектоването на отборите си. Тея двата клуба ръсят такива безбожни кинти в момента, че всичко свободно и по-читаво седи и се ослушва, дали няма да го покани някой там. И наш Венци веднага налапа голямата кука преди няколко дни и потегли след торбата с парите към Кърджали. Същата работа са и ЦСКА 1948... там пък какъв им е кяра да дават поне 3 пъти по-високи заплати от средните в Първа лига хич не ми го побира акъла?

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 52
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Чака ни пак същия сезон................                     След 7мия кръг и едва 4 точки излиза Л.Киров и казва ,че това са футболистите който е искал и благодари на ръководството ,че са ма му ги осигурили.                     След 15тия кръг и едва 9 точки излиза Л.Киров и казва ,че лятото не сме успели да надградим състава и ще опитаме през зимата да вземем някой класен състезател за да вдигне класата на отбора.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 455
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
Той Бранко Костадинов си живее в Русе!Тук му е харесало и са останали с жена си да живеят тук.
Там където Дунава минава,трева не никне!

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2007
  • Одобрение: +34/-3
    • Профил
На мен пък ми харесва как върви селекцията. Какво толкова го жалите тоя Станоев, чак не знам. Един мач не направи нещо смислено. Единствения, за когото съжалявам, че напусна е Патев. Не смятам, че новите ще са по-лоши от напусналите.
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 52
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
Не са по-лоши , но не са и по-добри. Според мен до момента няма никакво надграждане .

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 403
  • Одобрение: +7/-4
    • Профил
На мен пък ми харесва как върви селекцията. Какво толкова го жалите тоя Станоев, чак не знам. Един мач не направи нещо смислено. Единствения, за когото съжалявам, че напусна е Патев. Не смятам, че новите ще са по-лоши от напусналите.

Към Патев бих прибавил и Васев . А дали е добра новата селекция тепърва предстой да видим . Според мен , както и досега е по-скоро на принципа " проба -грешка " . Лошото е , че вече 3 -та  година на организационно ниво  не сме мръднали много напред . Работи се на парче , без ясна визия за целите на отбора и клуба като цяло . Може и да греша  и все пак ....да имаме едно на ум . ??? ??? ???

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 669
  • Одобрение: +21/-7
    • Профил
..... без ясна визия за целите на отбора и клуба като цяло .
Има визия и тя е следствие от финансовите възможности на клуба. Фактите са, че Дунав не може да се конкурира на пазара дори с клубове като Ботев Враца, Етър и отпадналия Септември. А клубове като Арда, 1948, Хебър, Славия и двата пловдивски, си крадат от нас когото си поискат. Явно това в средносрочен план няма изгледи да се промени. При това положение ръководството правилно насочва голяма част от оскъдния финансов ресурс към базата и школата, с надеждата тя най-после да заработи.   
Ей го, тоя Станоев, дойде и веднага се контузи тежко. Познайте, благодарение на кои хора получи адекватно лечение и рехабилитация. После два полусезона го чакахме що-годе да влезе в някаква форма. И какво последва? Отпраши към Търново. Луков и той  същата работа. Карагарен пък  го  натириха от Локомотив, щото не ставал.  После ония го видяха в Дунав че може,  размислиха, предложиха му  и той, без да му мигне окото се прибра там обратно. Сега е резерва. В края на краищата, няма много полза от наемник, който само чака някой да му предложи 50 лева повече и да си бега.