Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 29237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 541
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Официално подписваме с юношката от Варна и друг опитен защитник, последно играл в Хонг Конг.

http://fcdunav.eu/%d0%b4%d1%83%d0%bd%d0%b0%d0%b2-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%bf%d0%b8%d1%81%d0%b0-%d1%81-%d0%b4%d0%b2%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d1%89%d0%b8%d1%82%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b0/

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2141
  • Одобрение: +71/-6
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2799
  • Одобрение: +118/-19
    • Профил
Сигурен бях, че ще освободим някой от мнозинството вече централни защитници. Най-вероятно Мунин, който е перманентно контузен и преотстъпване на Върбанов. Мои предположения разбира се. Възможно е и някой от халфовете да си замине. Добре , че вземаме защитници, необходими бяха, но имаме само двама нападатели - Мечо и Стефан. Не е възможно да изкараме сезона само с тях. Дори и Фърцулеску да се завърне, пак са недостатъчни.

skrzzz

• Напредващ
  • Публикации: 472
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
Според мен Георги Динков ще бъде освободен, защото беше извън групата за мача с Царско Село без да има информация, че е контузен.
Серкан Юсеин би свършил добра работа в средата на терена, ако успеят да го привлекат под наем.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1219
  • Одобрение: +39/-18
    • Профил
Според мен Георги Динков ще бъде освободен, защото беше извън групата за мача с Царско Село без да има информация, че е контузен.
Серкан Юсеин би свършил добра работа в средата на терена, ако успеят да го привлекат под наем.

И аз съм на същото мнение .
Не зная защо, но имам по.скоро някакво вътрешно усещане, че Ковачев ще "окачи" бутонките на пирона и ще стане нещо от рода на играещ помощник треньор - в смисъл ще влиза само когато няма кой да играе отзад ... Това е по-скоро плод на интуиция, отколкото да лежи на някакви факти!
« Последна редакция: 29 Юли, 2019, 16:24 от Rado412 »

Rado412

• Фен
    • Профил
Днес в спортно шоу гонг казаха, че низвергнатия от Лудогорец - Марселиньо, вчера си е постнал снимки в инстаграм от ... Русе !!???
Ха дано ...

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3663
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
Човекът завел жена си в Русе за рождения и ден, а Вие вече го трансферирахте в "Дунав". Не че бих имал нещо против...

tipin

• Фен
  • Публикации: 1797
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
 А защитникът, който евентуално ще вземем, според Утро, е Любен Николов - юноша на Левски, 33г. Пидвизавал се в Беларус, Камбоджа...
 Ако си го спомня някой, да сподели дали го бива.

Rado412

• Фен
    • Профил
Последното изречение направо те кара да настръхнеш ...
Те такъв ни трябва  ;)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Любен Николов не съм го чувал въобще да е играл в нашето първенство. Вероятно съвсем млад е заминал за бившите съветски републики. Но на 33 г.....не знам, трябва да е много класен иначе прилича да се хващаме като удавник за сламка.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3663
  • Одобрение: +124/-25
    • Профил
Любен Николов не съм го чувал въобще да е играл в нашето първенство. Вероятно съвсем млад е заминал за бившите съветски републики. Но на 33 г.....не знам, трябва да е много класен иначе прилича да се хващаме като удавник за сламка.
Дано има класата поне на Марто Ковач, иначе няма смисъл да го вземаме. На тази футболна възраст не му остава много време и ако иска да завърши кариерата си тук, трябва да е на ниво.

rusensko_vareno

• Напредващ
  • Публикации: 541
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Нещото, което ми направи неприятно впечатление от интервюто на Донев след мача със селото - "Доктора каза, че другата седмица чакаме двама нови". Чакай бе бай хуй - доктора ли прави трансферите в този отбор? Ти си формалния старши треньор и ти се нарежда отгоре (както и на Люси най-вероятно) кой ще дойде да играе при нас.
Другото - този Николов. Всеки има право на кредит на доверие и се надявам да греша, ама в Уики се вижда, че последните 4-5 години е играл само в някакви приключенски първенства, където се задържат само тези европейци, които облажват от уредени мачове (а там са много). И на 33 е със сигурност в страхотна физическа форма и с прекрасни преспективи да ни е от полза дълго време или да вземем пари за него с трансфер.
С такива трансфери ще заприличаме на Верея, Ботев и Волов от времето на Енрико Пичони и Етър от 2012/13. Дано не съм прав.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1797
  • Одобрение: +50/-33
    • Профил
 Нека не отписваме или възвеличаваме някой футболист просто така. Нека видим какво може и тогава. То ясно, че Доктора ги води тези чужденци, ама дано Киров има последната дума.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Със сигурност доктора ползва скаутсомениджърски услуги и крайното решение се взема от Людмил. На Донев Доктора няма какво да обяснява за селекцията. Като се има предвид какъв ни е бюджета, до тук селекцията не е никак лоша. Ганев,Стефан Христов, Селеменев, Аясс, Мартин Костадинов, Росен Колев са доста добри попълнения. А Николов сега го проверяват в каква кондиция е.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1410
  • Одобрение: +55/-11
    • Профил
Хммм, Хонг Конг, Тайланд, ефбет лига.... Дано поне бюджета да вържем