Автор Тема: Лято 2019/2020 - Подготовка, трансфери, новини, спекулации  (Прочетена 17620 пъти)

naskoruse и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1327
  • Одобрение: +58/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Никой не играе само за чест и слава, трябва да си храни и семейството. Без пари няма да се промени картинката, ще идват хора, които не могат да си намерят за момента друг клуб и ще играем винаги в "зоната на здрача" - тоест за 11-14 място. Чета, че Царско село отправят оферта за Жоро Илиев, на мене от дни ми се върти налудничавата идея не може ли да привлечем някой от освободените от Тича, но ми е ясно, че едва ли някой ще се навие. Освен ако не подпише с никой друг и да реши да порита със светлосиния екип за да поддържа формата си, докато си намери нещо по-добро.

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 73
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 704
  • Одобрение: +23/-7
    • Профил
Слухове за преговори на Иса с Черно море. Потвърдено, Васев напуска със сигурност.

https://topsport.bg/dunav/dunav-predlaga-novi-dogovori-na-trima-futbolisti.html

А това за 7-8 човека, дето щели да идват на проби... Дано не са като ония румънци или предишните бразилци и африканци.
« Последна редакция: 29 Май, 2019, 10:18 от drak2000 »

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2010
  • Одобрение: +62/-3
    • Профил
Ясно е ,че ще градим нов отбор...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

tipin

• Фен
  • Публикации: 1610
  • Одобрение: +36/-30
    • Профил
 Юли Ненов расте - вече в Берое.

tsonkov

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 56
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Юли Ненов расте - вече в Берое.

До Нова година ! ;)

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 237
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
Единият проект е аут, сега да видим какво ще стане с планинарите. Поздравления за Арда.
Dunav is being loved all around the world !

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Крайно време е всички тия, които са в "А" група не заслужено да си ходят, отбори без фенове на никой не са необходими, мачове с по 20-30 души публика айде не. Честито на Арда !
Сега от др страна, в отбора на Септмеври има не лоши футболисти, отпадайки, този беличкия дето ни вкара на нас никак няма да ни е излишен :)

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 717
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
А какво става с Щерев ? Предложиха ли му договор ?
« Последна редакция: 29 Май, 2019, 21:40 от зевс »

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 717
  • Одобрение: +19/-6
    • Профил
Крайно време е всички тия, които са в "А" група не заслужено да си ходят, отбори без фенове на никой не са необходими, мачове с по 20-30 души публика айде не. Честито на Арда !
Сега от др страна, в отбора на Септмеври има не лоши футболисти, отпадайки, този беличкия дето ни вкара на нас никак няма да ни е излишен :)
  Черно море също се озъртат за футболисти. И другите също. Не сме единствените.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1610
  • Одобрение: +36/-30
    • Профил
А какво стова с Щерев ? Предложиха ли му договор ?
Може би е с 2-годишен договор при нас.

ISTINATA

• Напредващ
  • Публикации: 503
  • Одобрение: +19/-2
    • Профил
Водят се преговори с доста сериозни състезатели, ако всичко се окаже вярно и успеем поне 3ма да привлечем и Макенджиев остане, ще сме доста солиден тим поне на първо четене :) САМО ДУНАВ !

plamtp

• Напредващ
  • Публикации: 175
  • Одобрение: +2/-1
    • Профил
Водят се преговори с доста сериозни състезатели, ако всичко се окаже вярно и успеем поне 3ма да привлечем и Макенджиев остане, ще сме доста солиден тим поне на първо четене :) САМО ДУНАВ !

Дай Боже, дай Боже. И на мен ми се въртят в главата мисли за такова благоприятно развитие на ситуацията в клуба, но чак не смея да го спомена, че да не ме чуе дяволът. Не че имам някаква конкретна информация, просто ми се иска вече и при нас да станат някакви положителни промени, стига сме кретали все сред опашкарите и да се борим само за едното оцеляване. А какво стана с преговорите с прословутите спонсори, които бяха поставили условие да помагат, но при условие, че оцелеем в ППЛ? То как иначе да водиш преговори със стойностни играчи, ако не можеш да задоволиш финансовите им условия. Всичко опира най-вече до парите, иначе става 'На гол тумбак - чифте пищови'.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2010
  • Одобрение: +62/-3
    • Профил

Някакво жокерче не може ли ? Сън няма да ме хване сега... :P
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1285
  • Одобрение: +48/-11
    • Профил
Като погледнах състава от “звездният” ни отбор от сезон 2016/17 година, ми направи впечатление факта, че след евентуалното напускане на Станоев и освобождаването на Васев, Попадийн, Антонов и Патев, единствено Димов (и то при условие, че ни напусна за един полусезон) е все още в състава, така че е абсолютно ясно, че градим тотално нов отбор, което надявам се да е за добро. Също се надявам, че поради тази чистка, така да я наречем, ръководството е с ясни цели по окомплектовката на отбора и то съобразявайки се и с мнението на треньорското ръководство. И към думите на ISTINATA освен Макето, задължително бих добавил и Иса, но е ясно, че всичко това е свързано и с покачването на бюджета.