Добавени събития

• Първа лига: Септември (София) - Дунав (Русе) 2:3: 22 Май, 2019

Автор Тема: Септември (София) - Дунав (Русе) 2:3  (Прочетена 2451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1703
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
Re: Септември (София) - Дунав (Русе) 2:3
« Отговор #90 -: 23 Май, 2019, 21:51 »
Много се извинявам 4е изцапах форума с БЛИЦ, но тук в Лондон няма много инфо за БГ, така 4е се спсаявам с каквото мога.
Като сме на тази тема, те съветвам да не се информираш за ситуацията в БГ и от facebook. 99% от публикациите са фейк. Както новината, която си публикувал.
 Имам приятели на острова и живеят в някаква паралелна реалност относно живота тук. Не четат сериозните медии, а само фейсбук фейк-новините.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
« Отговор #91 -: 23 Май, 2019, 21:54 »
А сега нека поздравим и приятелите от Велико Търново !!!! Браво на Етър!!!! Успех и в последния маач за Лига Европа
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3602
  • Одобрение: +120/-24
    • Профил
« Отговор #92 -: 23 Май, 2019, 22:04 »
Поздравления, русенци !

От неутрална гледна точка мача бе супер и един от най-интересните въобще напоследък..

Винаги е по-добре когато провинциални и комшийски отбори надделяват над софийски !
Благодаря и че Светльо Ковачев не го забихте пейка,  игра добре и ви помогна, но и той доста израстна и се надявам не след дълго, може би още наесен да играе по- важна роля в Лудогорец.

От фен на Лудогорец.
Благодарим за поздравите. Светльо изигра един отличен сезон с Дунав. Мисля, че няма фен, който да не е доволен от престоя му в Русе. В мачовете със Септември си личеше отсъствието му, но може би пък точно то мобилизира бившите му вече съотборници да се раздадат на 101%, особено във втория мач. Момчето има голям потенциал и ще се радвам, ако измести някой бразилейро от титулярното място. ;)
Успех утре в битката за шампионската титла!
.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 147
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
« Отговор #93 -: 24 Май, 2019, 03:55 »
Айде Честито ,добре се получиха баражите  :D ,а дано и отборите от втора лига да бият и лигата да заприлича малко на по-нормална ,Кърджали не са имали отбор никога в А група и са областен град в пъти по-добре от тея изкуствените ,Монтана също не са лош отбор и са за предпочитане.Ще останат само тея от селото ,но ако всеки отбор вдигне малко нивото през лятото от втората 8ца и те ще видят зора ,може и да си слязат набързо. Та колкото за изминалите мачове ,успяхте да се съберете  на два пъти като гости след доста слаби мачове в Русе и като се сетя предния мач в София който имахте с тях и не пипнахте топката ,много по-добре се получи ,не знам що чакаха толкова време да го покажат тоя характер на умрели лисици ли го играха  :D ,но в крайна сметка в най-важният момент успяха. Доста работа обаче ще има за вършене лятото ,дано да я свършат в отбора.А колкото до нас, мен ме е яд за купата тоя сезон,имахме шанса да играем финал ,но не го грабнахме ,витаеше едно усещане още от есента ,но уви ,дано поне тоя финал на герена да го вземем или поне да стане празник  и хубав мач и да ги изпотим и изплашим едно хубаво ,че те малко като зайците станаха тоя гранд (плашливи много) аз съм доволен от отбора и дано си го запазим ,малко ме притеснява Генчев за треньор ,че предният път доста слабо беше играта под негово ръководството ,дано е научил доста от тогава покрей Балъков  ,аз се надявах на Белчев ,но от Арда веднага го взеха и според мен по им пасна от Стоев ,има качества за добър треньор ,още от вторият отбор на тирето се забелязваше ,че му разбира ,но сега нека се наслаждаваме на момента ,пък ще видим какво ще става ,а и малко да си починем след толкова нерви и емоции цял сезон   8)