Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1: 19 Май, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1  (Прочетена 1505 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 555
  • Одобрение: +18/-2
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) [19.05,20:00ч.]
« Отговор #30 -: 19 Май, 2019, 23:41 »
А само преди няколко месеца на сегашния треньор се гледаше като на най-добрата опция за Дунав... Ясно е, че не играем добре, ма то ние повече и не можем. Тия футболисти, ако ставаха за първата шестица, щяха да са там. Да се надяваме, че могат да се надмогнат в 1-2 мача, но това е макс. Треньорите на такива играчи обикновено също не са нещо кой знае какво. А ние по редица причини нямаме пари за повече. И докато не се промени моделът, ще е така. А за да се промени, трябва пи ар, трябва много работа и накрая като ни заколят в 2 мача, пак нищо няма значение. И затова читави спонсори няма, а има назначени - от София или от общината. В таз схема, нашата борба трябва да е да ни назначат спонсор от София - национален мафиот, а не регионален. Иначе нищо повече няма да направим. Както и Етър, Ботев Враца, евентуално Монтана - просто ние сме за пълнеж и да си правят софийските отбори и Лудогорец точките от нас. Проблясване 1-2 сезона макс, а нашето вече мина. Тей че който и да е треньор, генерално резултатът ще е подобен.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
« Отговор #31 -: 19 Май, 2019, 23:55 »
А само преди няколко месеца на сегашния треньор се гледаше като на най-добрата опция за Дунав... Ясно е, че не играем добре, ма то ние повече и не можем. Тия футболисти, ако ставаха за първата шестица, щяха да са там. Да се надяваме, че могат да се надмогнат в 1-2 мача, но това е макс. Треньорите на такива играчи обикновено също не са нещо кой знае какво. А ние по редица причини нямаме пари за повече. И докато не се промени моделът, ще е така. А за да се промени, трябва пи ар, трябва много работа и накрая като ни заколят в 2 мача, пак нищо няма значение. И затова читави спонсори няма, а има назначени - от София или от общината. В таз схема, нашата борба трябва да е да ни назначат спонсор от София - национален мафиот, а не регионален. Иначе нищо повече няма да направим. Както и Етър, Ботев Враца, евентуално Монтана - просто ние сме за пълнеж и да си правят софийските отбори и Лудогорец точките от нас. Проблясване 1-2 сезона макс, а нашето вече мина. Тей че който и да е треньор, генерално резултатът ще е подобен.

Може и да си прав, но на мен мазохизма нещо не ми е в кръвта...!
Аз си искам треньор с лиценз. Човек, който е учил занаята и знае какво да прави.
Аман значи, то тук да не е неделно училище, че да учим Сульо и Пульо...а хората по трибуните да трошат нерви, защото на някой така му е по-лесно и по-евтино...

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #32 -: 20 Май, 2019, 00:28 »
А само преди няколко месеца на сегашния треньор се гледаше като на най-добрата опция за Дунав...
Кой го е гледал като най-добрата опция, ръководството само за себе си ли? Мнозинството от феновете имаха други опции. Само че щраусът като си зарови главата в земята, не значи, че се е скрил.

В таз схема, нашата борба трябва да е да ни назначат спонсор от София - национален мафиот, а не регионален.
Много стряскаща констатация, но за съжаление напълно вярна. Няма такава държава.

Аз си искам треньор с лиценз. Човек, който е учил занаята и знае какво да прави.
Аман значи, то тук да не е неделно училище, че да учим Сульо и Пульо...а хората по трибуните да трошат нерви, защото на някой така му е по-лесно и по-евтино...
Радо, ти си един от малкото хора, които винаги са назовавали нещата с истинските им имена и те поздравявам, за което. Изцяло заставам зад думите ти и не знам кой е излъгал д-р Симеонов, че Люси Киров става към момента или въобще е готов да бъде старши-треньор. Ами той първо да стажува малко като помощник в Първа лига, да си мине обучението, да се лицензира и тогава да иска да е старши-треньор и догодина в Първа лига. Една от генералните грешки още в началото на сезона бе, че това ръководство отново реши да слуша само себе си и не жертва нещо за лицензиран треньор и сега съм убеден, че нямаше да изпаднем до тази жалка ситуация и въобще дори нямаше да стигаме до оцеляване.

Все пак остава още един мач, нищо не се знае. Нека стискаме палци за драконите да успеят да се сборят с месеца и да вкарат пак един бърз гол, за да започнем от нулата. Септември не са нещо кой знае какво, но имат двама футболисти, които решават мачове - голмайсторът и Галчев. Останалите не са нещо особено. А ние? Вече не знам имаме ли нападатели в ключови моменти. Но се вижда от космоса, че без Светльо сме за никъде. Ахмедов е бледа сянка на себе си от няколко мача, Фирцулеско и той няма дни... много сме зле като ефективност. Според мен на реванша трябва да сме агресивни, няма какво повече да губим. Няма и за къде. Само, където остана горчивият привкус от това последно домакинство. Не знам вече прокълнат ли е този стадион, какво се случва стъпят ли тук на този терен. Просто рационалните обяснения за домакинската ни немощ започват вече да се изчерпват.

ivelin80

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 46
  • Одобрение: +0/-1
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1
« Отговор #33 -: 20 Май, 2019, 15:03 »
Толкова ли ръководство и треньор не можаха да намерят 1 или 2-ма офанзивни халфа.Ясно е,че без втори  Самир Аяс отбора ще страда.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2036
  • Одобрение: +64/-3
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1
« Отговор #34 -: 20 Май, 2019, 15:17 »
Настава време за ...истински мъже...
Нека да видим всички има ли в този отбор истински мъже,или играят само мекотели....Времето за сметки и велики обещания за "новия Дунав" ПРИКЛЮЧИ......
Въпросът е , има ли този отбор силата и морала да изиграе един истински силен и победен мач с пълно себерадаване и преследване на необходимата победа ДО ДУПКА.....
Скоро ще разберем......
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ