Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1: 19 Май, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 0:1  (Прочетена 1234 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 457
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
В полуфинала се справихме много добре с Бистришките тигри,но ни остава още едно стъпало!Финала на плейофните срещи за оставане в Първа Лига!
Там ни чакат Септември!
Бием и в двата мача.Само Дунав!
« Последна редакция: 21 Май, 2019, 11:13 от vivanov »
Там където Дунава минава,трева не никне!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4022
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
Re: Дунав(Русе) - Септември (София) [19.05,20:00ч.]
« Отговор #1 -: 14 Май, 2019, 15:56 »
Не държа задължително да бием в двата мача, просто да отстраним Деветия месец и да останем още сега в Първа лига. Същевременно да им върнем за онези игри. Иска ми се да видя същата умна игра като вчерашната, и в двата мача, пълна ДИСЦИПЛИНА, без каквито и да е изцепки със съдията. В Русе е добре този път да се възползваме максимално от домакинството си, за да сме още по-уверени за реванша. Не знам само липсата на Светльо Ковачев как ще ни се отрази на облика. Малко се притеснявам заради това, дано не е много. Ще видим и почивката на опонента как им се е отразила и дали ще се окаже актив или пасив.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 686
  • Одобрение: +22/-7
    • Профил
« Отговор #2 -: 14 Май, 2019, 16:28 »
Айде, Светльо официално изгоря за три мача.
https://bfunion.bg/Дисциплинарна-комисия
Това означава, че повече няма да го видим с екипа на Дунав. Остава да му благодарим и да му пожелаем успех в кариерата.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2573
  • Одобрение: +103/-17
    • Профил
« Отговор #3 -: 14 Май, 2019, 16:41 »
Сега ми стана ясно защо колега беше написал вчера, че реваншът със Септември ще е в Русе. Интересно наистина след като са наказани с лишаване от домакинство къде ще се играе втория мач с тях? Те всъщност не са истински домакини в нито един мач, след като играят на Васил Левски...
А колкото до Светльо, не се знае на 100% дали ще го вземат при мъжете на Лудогорец. Не се знае и дали Стойчо ще е треньор там от лятото?

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #4 -: 14 Май, 2019, 17:13 »
Сега ми стана ясно защо колега беше написал вчера, че реваншът със Септември ще е в Русе. Интересно наистина след като са наказани с лишаване от домакинство къде ще се играе втория мач с тях? Те всъщност не са истински домакини в нито един мач, след като играят на Васил Левски...
Аз си мисля, че наказанието "лишаване от домакинство" е свързано с изиграване на мача на неутрален терен. Веднага се сетих за едно такова подобно наказание още от "Б" група на един ФК Локо Мездра, когато му се определи "неутрален" терен в Монтана, вместо в Ловеч да речем и тогава много се ядосвахме на поредната извънземна мъдрост на БФС-то. Последваха големи кореспонденции и чудесии с Павел Колев, но мястото на срещата така и не се промени. В крайна сметка ги бихме в Монтана с 1:5 и нямахме никакъв проблем. Дано поне сега мястото е по-удачно като за наказание - примерно във В. Търново.  :D

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1270
  • Одобрение: +47/-11
    • Профил
« Отговор #5 -: 14 Май, 2019, 17:18 »
Чул те господ, Чичо Мъри, дано го оставят Светльо при нас, но шансовете са минимални. Колкото до Септември, при наказание лишаване от домакинство (въпреки, че те по принцип са си наказани да нямат стадион и публика), би трябвало да играят извън София на определено минимално разстояние. От къде ще го мерят това разстояние, не е ясно. Може би от СПА комплекса  :)  Така или иначе им е време да си ходят в Б група, че иначе как ще делят Нац. стадион със “Селото”. Не ми се мисли за дерби мач между “Месеца” и “Селото” на претъпкания “Васил Левски”

WorldWideDunav

• Напредващ
  • Публикации: 234
  • Одобрение: +6/-7
    • Профил
« Отговор #6 -: 14 Май, 2019, 17:45 »
Чул те господ, Чичо Мъри, дано го оставят Светльо при нас, но шансовете са минимални. Колкото до Септември, при наказание лишаване от домакинство (въпреки, че те по принцип са си наказани да нямат стадион и публика), би трябвало да играят извън София на определено минимално разстояние. От къде ще го мерят това разстояние, не е ясно. Може би от СПА комплекса  :)  Така или иначе им е време да си ходят в Б група, че иначе как ще делят Нац. стадион със “Селото”. Не ми се мисли за дерби мач между “Месеца” и “Селото” на претъпкания “Васил Левски”

😁😁 Разведряващ коментар за добра утрин, но много добре казано. Може би, БФС ще реши да не играят в София като домакини, а мачът да се играе в Пловдив?! Кой знае.. да видим.
Dunav is being loved all around the world !

papimed

• Фен
  • Публикации: 1278
  • Одобрение: +55/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #7 -: 14 Май, 2019, 17:57 »
Ами то всъщност наказаните сме ние, защото само аз знам няколко русенци, които работят и/или учат в София и щяха да бъдат на Националния стадион другата сряда. Ако преместят мача на майната си, те едва ли ще могат да отидат.А за Светльо още снощи бе ясно, че изгаря за 2 + 1 мача, трябваше да е по-кротък и да си изкара втори жълт, а не директен червен картон. А най-добре беше да не си изкарва изобщо жълт картон, защото не беше и нужно.

badjo65

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #8 -: 14 Май, 2019, 17:58 »
Наказанието за Септември е за 19 годишните.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1270
  • Одобрение: +47/-11
    • Профил
« Отговор #9 -: 14 Май, 2019, 18:29 »
Абсолютно си прав, нямаше логика да има наказание, при положение че не са играли от известно време.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #10 -: 14 Май, 2019, 18:31 »
Пак сме недовидели, в случая онова U-19 отгоре. На това му се вика класически конформизъм.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1278
  • Одобрение: +55/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #11 -: 14 Май, 2019, 18:33 »
Абсолютно си прав, нямаше логика да има наказание, при положение че не са играли от известно време.

Така е, и аз не видях, че над съобщението пише U – 19 :D
U – 19
ПО ДОКЛАД
За блокада на съдийската стая и заплахи към длъжностни лица, на основание чл. 37, ал.1, т. 2, б. А от ДП /2018/2019/ – ДК наказва ПФК „Септември“ гр. София с лишаване от домакинство за 1 среща и имуществена санкция в размер на 625 лева.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 281
  • Одобрение: +12/-1
    • Профил
« Отговор #12 -: 15 Май, 2019, 10:05 »
Септември според мен имат по-голямо желание от Витоша да останат в ППЛ и очаквам да излязат подготвени и мотивирани, както бяхме ние в понеделник. Не че ние не можем да излезем още по-подготвени и мотивирани, но вече свикнах като направим добър мач, после да правим някоя простотия. Освен това, сега май имам лошо предчувствие, но пък след лошите ми предчувствия уж стават хубави неща...

Biserr

• Временна
  • Стартиращ
  • *
  • Публикации: 42
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #13 -: 15 Май, 2019, 12:14 »
Някак си съм оптимист относно мотивацията. След края на мача в селото на Бойко, Люси и отбора дойдоха при нас. Със светнал поглед Люси ни попита: "Хареса ли ви, хареса ли ви това, което видяхте?!". И после след окуражителните ни викания добави: "Свършихме 50% останаха още 50...". Та някак си ми се струва, че ще има мотивация...

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1988
  • Одобрение: +60/-3
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ