Добавени събития

• Първа лига: Витоша (Бистрица) - Дунав (Русе) 0:1: 13 Май, 2019

Автор Тема: Витоша (Бистрица) - Дунав (Русе) 0:1  (Прочетена 1612 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2701
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Не мога да му простя на Светльо глупавия начин по който си изкара първия жълт картон в мача - шут във вратата на Витоша след съдийския сигнал! Не очаквах и, че ще направи такъв пропуск сам срещу вратаря. Има още много да учи както за дисциплината така и за майсторството което например Иса показва. Жалко, ще ни липсва в най-важните мачове. В същото време съм доволен, че най-после Диян Димов се завърна в Дунав не само формално, но и с познатата ни бойка и ефективна игра!

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5623
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Re: Витоша (Бистрица) - Дунав (Русе) 0:1
« Отговор #61 -: 14 Май, 2019, 14:31 »
Първо, честита победа на всички дунавци, втора като гости този сезон!

Липсва му опитът на Светльо. Получи указания да си извади втори жълт картон, а той получи червен. После и Люси направи грешка, като си призна в ефир. И двамата трябва да си извадят поуки от тези грешки. Мисля, че това беше последния мач за Светльо Ковачев с екипа на Дунав. Жалко за което.

Очаквах Витоша да са по-агресивни и търсят гола. А те в действителност нито веднъж застрашиха реално вратаря ни. Може на баража този път късметът им да обърне гръб. Миналият сезон завършиха предпоследни, което беше постижение и надскочиха себе си в баража. Този сезон играха много по-добре, но в крайна сметка са на същото място и отново ще играят с втория от Втора лига. Това не е много мотивиращо.

В неделя трябва да изорем терена на Градския в последното домакинство за този сезон. Победим ли с 2 гола разлика, мисля, че няма да имаме проблеми при реванша в София. Най-добре да не допускаме въобще гол. Малко остана, Люси да не прави грешки със състава и мотивира всички до краен предел. Мисля, че Септември излязоха от игрови ритъм. Като цяло изхвърлянето на Верея не се отразява добре на отборите, които трябваше да играят последните мачове с тях.

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
« Отговор #62 -: 14 Май, 2019, 14:42 »
По мои предварителни данни от “кухнята на отбора”,1:0 в Русе,а в София 1:1!Дунава много скоро ще си осигури място и за догодина в Първа лига!
Там където Дунава минава,трева не никне!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #63 -: 14 Май, 2019, 18:40 »
Малко off- и не чак толкова - topic  :)
https://www.sportal.bg/news.php?news=785558

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #64 -: 14 Май, 2019, 19:18 »
https://www.sportal.bg/news.php?news=785547
Побутване, без топка, при спряла игра... Едно и също провинение, различно тълкуване на ситуацията.