Анкета

Какво да очакват феновете в Русе?

Шоу на "драконите" с многобройни и красиви попадение
4 (26.7%)
Победа с един гол разлика
10 (66.7%)
Зрелищно равенство
0 (0%)
Скучна "контрола" без победител
1 (6.7%)
Злощастна домакинска загуба
0 (0%)
Гостите се развихрят и газят
0 (0%)

Общ брой гласове: 15

Гласуването приключено: 19 Април, 2019, 18:32

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 2:0: 19 Април, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 2:0  (Прочетена 1090 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 129
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
Пълна пародия ,после как хората да се интересуват от футбол.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4044
  • Одобрение: +126/-30
    • Профил
Тоя измислен месец вари го-печи го, все в краката ни се мотае.  ::) Малко ми навя спомен за класическата песен "И да паднем, и да бием, пак..." от същото, нали. Дано не е от мъка. Още четири мача - два без особен смисъл и два без права за грешки, като нищо чудно след въртележката отново да се озовем със Септември в директен сблъсък за спасителното 11-о място, както миналата година с Етър се получи. За мен Септември са ни потенциално най-опасният конкурент. Изкуствен проект, но пък си личи, че са вложени пари. Само не мога да разбера защо Бат Венци така се излага? Закъса ли го, какво... Като е тръгнал, поне да го кара така и да ни остави ние да се оправяме сами със странстващия отбор. Егаси пародията на първенство, за капак с прииждащи на талази гмо-та.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
Не знам какво имате предвид под "пълна пародия", но не ми изглежда Венци Тумбака да е легнал на Септември. В 90-тата минута падна победния гол, доста рисковано ми се струва да се чака последната минута...Просто Славия са в черна дупка, в каквато бяха и Септември и Дунав до преди няколко кръга. Класирането на 3-то място в група Б не е безсмислено! Прескача се сигурно първото препятствие Верея. Все още сме доста уязвими за да мислим, че Витоша са ни "абонати"...Така, че победата срещу Септември в София е задължителна, но дали ще я постигнем...

FCD

• Фен
  • Публикации: 4044
  • Одобрение: +126/-30
    • Профил
Пародия, защото най-малкото тези безсмислени мачове много-много не напъват първите два тима от нашата подгрупа - това едно, а второ, че някакви странни резултати и развития оставят все пак съмнения в неутралния зрител дали всичко е честно. Едни обвиняват Славия в тото, други кръстиха Локомотив "Тотомотив", които не е ясно какво точно правят със Септември и просто хората гледат невярващо на цялата тази история. Та пародия, защото цялата ППЛ се оказа една голяма козметика без реално покритие и ефект на тези плейаути. Коктейл от мачове с игра за здраве и в двете групи примесен със странни съдийски "адвантажи". Още първата година не ми харесваше този формат, поне при разделянето, и продължавам да се убеждавам, че подобната схема на първенство като в Румъния би била малко по-интересна и даваща малко повече шансове след това глупаво разделяне на шестица и осмица. Добре поне че ще махат уж тази недомислица за последния, откъснал се с много точки назад, но не е достатъчно. Та предвид всичко това, айде да не е пародия, но е малко безсмислица. Като цяло няма голям смисъл в мачовете от тези две А и Б подгрупи, което само по себе си е парадоксално. Смислени и важни стават мачовете след тази група и единствено те имат значение, без значение пък с кого и как се паднем. Просто трябва да докажем в директните сблъсъци накрая, че сме по-добър отбор от всеки от тези други три и там трябва да сме в топ форма и кондиция. Тези мачове сега са си малко теоретични с кого сме щели да се паднем, сметки, които може да излязат криви. Аз съм убеден, че ако нашите продължат да играят по този начин, никой от останалите три няма да се радва да се падне с нас. Реално, независимо на кое безсмислено място се класираме в тази група, ние сме основният претендент за 11-то място и само ние може да сме си виновни, ако нещо изпуснем коня у ряката.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
  Аз съм убеден, че ако нашите продължат да играят по този начин, никой от останалите три няма да се радва да се падне с нас. Реално, независимо на кое безсмислено място се класираме в тази група, ние сме основният претендент за 11-то място и само ние може да сме си виновни, ако нещо изпуснем коня у ряката.
Така е, но мисля, че още малко по-добре трябва да заиграем в защита, защото Септември и Витоша не си поплюват щом им се удаде възможност да вкарат. Локо с резервите си  и с 10 играчи можеше за една бройка да ни попарят, ако не беше гредата и спасяването на Макето. То всъщност и ние бяхме с 10 "благодарение" на Щерев. Не може да ме убеди това момче, че става за Дунав в ППЛ.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1333
  • Одобрение: +59/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=781884&fbclid=IwAR3RZGEN4_n9Tw_Q8TszYznw0zmRVURUfkysi7s4My7A2O2hE2MGekTpePo

Чистка в Славия след загубата на “белите” от Септември с 2:3. Трима футболисти са изгонени, научи Sportal.bg. Това са Ранди Онуха, Тенур Марем и Стефан Ашковски. С последно предупреждение пък е Славчо Шоколаров.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 420
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
https://www.sportal.bg/news.php?news=781884&fbclid=IwAR3RZGEN4_n9Tw_Q8TszYznw0zmRVURUfkysi7s4My7A2O2hE2MGekTpePo

Чистка в Славия след загубата на “белите” от Септември с 2:3. Трима футболисти са изгонени, научи Sportal.bg. Това са Ранди Онуха, Тенур Марем и Стефан Ашковски. С последно предупреждение пък е Славчо Шоколаров.

Тази работа малко заприличва на онова с вината на чистачката  леля Пенка , метача бат Ванко и т.н.
Нашето първенство е дирижирано и корумпирано , дори и футболистите на Славия самия Остап Венциславович Бендер  да са невинни ,  като Великденското зайче . Дори и Негово Светейшество Папа Франциск да се опитва да ме убеди в обратното пак няма да му повярвам . С най-голямо уважение към  последния .