Анкета

Прогноза за мача?

1
14 (77.8%)
Х
4 (22.2%)
2
0 (0%)

Общ брой гласове: 18

Гласуването приключено: 08 Април, 2019, 12:56

Добавени събития

• Първа лига: Септември (София) - Дунав (Русе) 2:2: 08 Април, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 2:2  (Прочетена 2355 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1123
  • Одобрение: +29/-15
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 08.04 17:30
« Отговор #30 -: 06 Април, 2019, 13:26 »

Аз пак ще го повторя - ако бяхме в първата шестица, нямаше да ни пука за проблемите на  Локо Пд, Славия, Септември и другия опашкар, който би бил в четворката. И още нещо, аз и други отдавна биехме камбаната, че с тези лесно загубени точки още през есента сега ще берем ядове, обаче разни разбирачи ни убеждаваха, че първо, ще можем да наваксаме във втората осмица и дори ще се борим за 7-то място, а в краен случай ще можем да се спасим в двата плейофа.
И така мачовете от редовния сезон си минаваха, обаче разбирачите бодрячески ни уверяваха, че има още много срещи, нищо не е решено и т.н, докато разликата между нас и десетия стана двуцифрено число. И дори тогава някои /хайде да не употребявам епитети за тях, че ще са все нецензурни/ не можеха да загреят, че дори математически няма шанс да се преборим за второ място в която и да е четворка и че ще трябва да треперим до последно за оставането си в Първа лига.

Много вярно!
И аз писах същото, но ме "скарстриха" бързо , бързо, и ми вмениха черногледство!

Faas

• Напредващ
  • Публикации: 615
  • Одобрение: +36/-2
    • Профил
« Отговор #31 -: 06 Април, 2019, 17:05 »
Днес работеха по подмяната на таблото. Би трябвало да светнем в понеделник.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1612
  • Одобрение: +37/-30
    • Профил
« Отговор #32 -: 06 Април, 2019, 17:14 »
Супер!!!

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 704
  • Одобрение: +23/-7
    • Профил
« Отговор #33 -: 06 Април, 2019, 20:30 »
Да бе, ще светнем, ама най-рано след месец.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1288
  • Одобрение: +48/-11
    • Профил
« Отговор #34 -: 07 Април, 2019, 04:58 »
Кофти за нас е двойката Локомотив Пд – Септември Пд, защото е ясно вече кой ще вземе точките в преките дуели за първенство и кой няма да се изпоти на полуфиналните мачове и ще играе финал за Купата на България. Така дори да бием Септември, те ще си вземат най-вероятно пълния 6 точков актив от Локомотив. Остава да се надяваме, че пловдивчани ще дойдат също само на разходка до Русе и няма да ни затрудняват в домакинството дни преди реванша за Купата.

Не съм съгласен, че мачовете със Септември ще са мачовете на сезона. Така и така ще играем финали за 11-то място. Дори да завършим на 4-то място в група Б, ще срещнем Витоша, които дали в полуфинал или финал за 11-то място ще трябва да победим в два мача, ако искаме да избегнем бараж. Залогът при мачовете със софиянци е кой ще има „удоволствието“ да играе два мача с Верея, нищо повече.
И аз мисля същото, още повече че победа на Септември на Лаута няма да е прецедент през това първенство. Ако това се случи,  за да гоним третото място трябва да бием Галчев и компания и като домакини, и като гости. И пак не е сигурно, защото  и Славия може да им подари още точки, освен тази в първия мач с тях.
Ей на това му виках наскоро, че ни е тъп регламента и че ни е схемаджийско първенството, а вие скочихте че това не ни е правило впечатление, когато работите вървяха.
Аз пак ще го повторя - ако бяхме в първата шестица, нямаше да ни пука за проблемите на  Локо Пд, Славия, Септември и другия опашкар, който би бил в четворката. И още нещо, аз и други отдавна биехме камбаната, че с тези лесно загубени точки още през есента сега ще берем ядове, обаче разни разбирачи ни убеждаваха, че първо, ще можем да наваксаме във втората осмица и дори ще се борим за 7-то място, а в краен случай ще можем да се спасим в двата плейофа.
И така мачовете от редовния сезон си минаваха, обаче разбирачите бодрячески ни уверяваха, че има още много срещи, нищо не е решено и т.н, докато разликата между нас и десетия стана двуцифрено число. И дори тогава някои /хайде да не употребявам епитети за тях, че ще са все нецензурни/ не можеха да загреят, че дори математически няма шанс да се преборим за второ място в която и да е четворка и че ще трябва да треперим до последно за оставането си в Първа лига.
Точно, ако бяхме в първата шестица (най-вероятно да речем на мястото на Берое или Ч.М.) нямаше да ни пука за абсолютно нищо, освен да полегнем някой мач или тото да завъртим, защото с изключение на няколко отбора (като не броим Купата на България) първенството приключи още със завършването на редовния сезон и наистина сами си надробихме кашата, която сега сърбаме, заради малкия точков актив. Ясно е, че сме на бараж и тези сметки дето си ги правим, могат да се окажат без кръчмар.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 420
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
« Отговор #35 -: 07 Април, 2019, 09:04 »
Лошото е , че и Локомотив и Славия   могат да ни бият и без да се напъват . А пък , че договорки   от рода "ти на мен , аз на теб"ще има е  ясно като бял ден . Ситуацията е меко казано деликатна . На нас не ни остават много възможности , освен да се надяваме , и то със свити  души . :( :( :(

persin

• Напредващ
  • Публикации: 164
  • Одобрение: +9/-13
    • Профил
« Отговор #36 -: 07 Април, 2019, 10:27 »
Някакви новини за осветлението,случват ли се нещата

tipin

• Фен
  • Публикации: 1612
  • Одобрение: +37/-30
    • Профил

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #38 -: 07 Април, 2019, 21:04 »
И малко коефициенти :

1 - 2,10
Х - 3,25
2 - 3,00

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
« Отговор #39 -: 08 Април, 2019, 09:37 »
Лошото е , че и Локомотив и Славия   могат да ни бият и без да се напъват .
Оказа се, че без да се напъват не могат да ни бият. И то на Лаута. Равен можем да изкараме съвсем спокойно. Въпросът е можем ли да бием? Ще си проличи още днес срещу Септемвврийчетата.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #40 -: 08 Април, 2019, 15:24 »
И малко коефициенти :

1 - 2,10
Х - 3,25
2 - 3,00

Два часа преди мача - вече сме лек фаворит  :P

1 - 1,95
Х - 3,40
2 - 3,50

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5572
  • Одобрение: +71/-9
    • Профил
« Отговор #41 -: 08 Април, 2019, 18:07 »
3 гол на Светослав Ковачев за Дунав, след добре изигран пробив и асистенция на Иса!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #42 -: 08 Април, 2019, 18:28 »
Майсторът си е майстор-Иса и 2:1! Луд мач до тук. Сега Димов или Станоев трябва да сменят Щерев защото сме не с 10 , а с 9 играчи "благодарение" на него. И невероятен пропуск на Фирцулеску, който пак само привидно е активен, но крайно неефективен!!!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
« Отговор #43 -: 08 Април, 2019, 19:27 »
Поредно домакинско равенство, което вече ни отрежда почти сигурно последното място в групата. Все нещо не ни достига в тези мачове, кога малко, кога повече...Все някой ще се изсере на метеното, колективно или индивидуално. И пропуск в последните минути - Диян уцели вратаря. А колкото до Попадийн - не ми се говори.

persin

• Напредващ
  • Публикации: 164
  • Одобрение: +9/-13
    • Профил
« Отговор #44 -: 08 Април, 2019, 19:53 »
За жалост пак ги отървахме,а можехме да вземем 3-те точки макар и с човек по малко,много трудни мачове до края,дано останем в а група.