Анкета

Прогноза за мача?

1
14 (77.8%)
Х
4 (22.2%)
2
0 (0%)

Общ брой гласове: 18

Гласуването приключено: 08 Април, 2019, 12:56

Добавени събития

• Първа лига: Септември (София) - Дунав (Русе) 2:2: 08 Април, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Септември (София) 2:2  (Прочетена 2352 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1123
  • Одобрение: +29/-15
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Септември (София) 08.04 17:30
« Отговор #15 -: 03 Април, 2019, 22:48 »
И съдийското назначение:

Дунав - Септември

ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Христо Пламенов Хаджийски

4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев

СН: Георги Генов Нарлев

tipin

• Фен
  • Публикации: 1612
  • Одобрение: +37/-30
    • Профил
« Отговор #16 -: 04 Април, 2019, 13:46 »
  В момента нещо пипат по таблото на осветлението, според 'Утро' са от Трактур.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
« Отговор #17 -: 05 Април, 2019, 09:26 »
Два отбора от нашата група на "оцеляващите" са вече на полуфинал за Купата. При това ще играят един срещу друг. До колко това ще облекчи задачата на Дунав да се докопа до третото място в тази група? Може би Локо ще се съсредоточи главно върху Купата, но може и да се полакоми за "седмото място" и така раздвоен да стане лесна плячка за останалите. Не знам с какво ще ни помогне това. А може да ни навреди ако със Септември направят трампа и им дадат двата мача за първенство срещу победа в полуфинала. Септември в понеделник би трябвало да са поизморени от мача със Струмска Слава, но много не разчитам на това. Очертават се двата мача с тях да са мачовете на сезона. Много зависи и от това докъде ще разпери чадъра си Чандъров :-\

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 704
  • Одобрение: +23/-7
    • Профил
« Отговор #18 -: 05 Април, 2019, 09:46 »
Там, където са намесени едновременно Крушарски и Чандъров, няма начин да не е "100% феърплей"  :D Най-вероятно ще си разменят мач за купата срещу мач в групата. Спомняме си  как през есента  Крушарски се канеше да ходи в Русе за да си "налови рибка" и как се развиха двата мача.

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 73
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
« Отговор #19 -: 05 Април, 2019, 09:53 »
Здравейте, колеги! Случайно някой да знае кога ще бъде официализирана програмата до края на "груповата фаза"? Има доста хора като мен, базирани в София и мисля, че не малка част ще посетят мачовете със Славия и Септември този месец, но все пак трябва да излезе тая програма, за са си направят сметка хората.  :D

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5572
  • Одобрение: +71/-9
    • Профил
« Отговор #20 -: 05 Април, 2019, 11:16 »
Програмата ще излезе сигурно тази вечер. Изчакаха се дуелите за Купата и след жребия вече ще насрочат датите за полуфиналите и първенство до края на април. След определянето на финалистите след полуфиналните реванши преди Великден ще разберем точната програма и за май месец. Така процедира БФС и Нова Броудкастинг. Понякога забавят обявяването на програмата, заради неотложни ангажименти като именни или рождени дни на служители във федерацията. ;-)

Кофти за нас е двойката Локомотив Пд – Септември Сф, защото е ясно вече кой ще вземе точките в преките дуели за първенство и кой няма да се изпоти на полуфиналните мачове и ще играе финал за Купата на България. Така дори да бием Септември, те ще си вземат най-вероятно пълния 6 точков актив от Локомотив. Остава да се надяваме, че пловдивчани ще дойдат също само на разходка до Русе и няма да ни затрудняват в домакинството дни преди реванша за Купата.

Не съм съгласен, че мачовете със Септември ще са мачовете на сезона. Така и така ще играем финали за 11-то място. Дори да завършим на 4-то място в група Б, ще срещнем Витоша, които дали в полуфинал или финал за 11-то място ще трябва да победим в два мача, ако искаме да избегнем бараж. Залогът при мачовете със софиянци е кой ще има „удоволствието“ да играе два мача с Верея, нищо повече.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1123
  • Одобрение: +29/-15
    • Профил
« Отговор #21 -: 05 Април, 2019, 17:17 »
Здравейте, колеги! Случайно някой да знае кога ще бъде официализирана програмата до края на "груповата фаза"? Има доста хора като мен, базирани в София и мисля, че не малка част ще посетят мачовете със Славия и Септември този месец, но все пак трябва да излезе тая програма, за са си направят сметка хората.  :D

Петъчни неволи ...  :P

12.04 /петък/  Славия -  Дунав Рс  17.15  DIEMA SPORT

19.04 /петък/   Дунав Рс - Локомотив Пд   17.30  DIEMA SPORT

26.04 /петък/  Септември  -  Дунав Рс 16.00  NOVA SPORT

03.05 /петък/ Дунав Рс  - Славия  17.30 NOVA SPORT

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 73
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
« Отговор #22 -: 05 Април, 2019, 19:06 »
Благодаря много за предоставената информация!

С тия петъчни мачове.. Срещу Септември, почивен ден  ще се ходи. Но със Славия ще трябва да сме изобретателни :D

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 179
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
« Отговор #23 -: 05 Април, 2019, 20:49 »
Георги Стоичков изтърпява втория мач от наказанието си заради девет жълти картона срещу нас. Александру Бенга е получил пети в мача за купата и днес ДК в свое решение го наказва (понякога е хубаво да е ден без именни дни :)). В нашия лагер наказани няма, но Васев, Станоев и Ахмедов "висят" с по четири. Но по-лошо, според мен, е че Мартин има 10. Сигурно знаете, че при 13 ще пропусне ТРИ мача, а има много срещи до края.
Не знам новите колко картона имат в предишните си отбори и дали се натрупват, логично е да се. Ако някой е попадал на такава статистика, моля, да я сподели.
« Последна редакция: 05 Април, 2019, 20:51 от Милен »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1333
  • Одобрение: +59/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #24 -: 06 Април, 2019, 07:09 »
Кофти за нас е двойката Локомотив Пд – Септември Сф, защото е ясно вече кой ще вземе точките в преките дуели за първенство и кой няма да се изпоти на полуфиналните мачове и ще играе финал за Купата на България. Така дори да бием Септември, те ще си вземат най-вероятно пълния 6 точков актив от Локомотив. Остава да се надяваме, че пловдивчани ще дойдат също само на разходка до Русе и няма да ни затрудняват в домакинството дни преди реванша за Купата.

Не съм съгласен, че мачовете със Септември ще са мачовете на сезона. Така и така ще играем финали за 11-то място. Дори да завършим на 4-то място в група Б, ще срещнем Витоша, които дали в полуфинал или финал за 11-то място ще трябва да победим в два мача, ако искаме да избегнем бараж. Залогът при мачовете със софиянци е кой ще има „удоволствието“ да играе два мача с Верея, нищо повече.
И аз мисля същото, още повече че победа на Септември на Лаута няма да е прецедент през това първенство. Ако това се случи,  за да гоним третото място трябва да бием Галчев и компания и като домакини, и като гости. И пак не е сигурно, защото  и Славия може да им подари още точки, освен тази в първия мач с тях.

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #25 -: 06 Април, 2019, 07:12 »
Петъчни неволи ...  :P
12.04 /петък/  Славия -  Дунав Рс  17.15  DIEMA SPORT
19.04 /петък/   Дунав Рс - Локомотив Пд   17.30  DIEMA SPORT
26.04 /петък/  Септември  -  Дунав Рс 16.00  NOVA SPORT
03.05 /петък/ Дунав Рс  - Славия  17.30 NOVA SPORT
Добре поне, че този път не са определили късен час за домакинствата ни, че пак да подаваме молба за промяната му :)
« Последна редакция: 06 Април, 2019, 07:23 от papimed »

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1288
  • Одобрение: +48/-11
    • Профил
« Отговор #26 -: 06 Април, 2019, 07:16 »

И аз мисля същото, още повече че победа на Септември на Лаута няма да е прецедент през това първенство. Ако това се случи,  за да гоним третото място трябва да бием Галчев и компания и като домакини, и като гости. И пак не е сигурно, защото  и Славия може да им подари още точки, освен тази в първия мач с тях.
Ей на това му виках наскоро, че ни е тъп регламента и че ни е схемаджийско първенството, а вие скочихте че това не ни е правило впечатление, когато работите вървяха.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
« Отговор #27 -: 06 Април, 2019, 09:04 »
Ей за това трябва да бием наред. Като опънем Славия и Локото в Русе и 2 победи срещу Септември, нека си въртят схеми. А ако не можем да бием, какво правим в ППЛ? Лошото е, че съдиите подкрепят софийските отбори. Ще трябва и тях да бием :)

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 06 Април, 2019, 12:48 »
Кофти за нас е двойката Локомотив Пд – Септември Пд, защото е ясно вече кой ще вземе точките в преките дуели за първенство и кой няма да се изпоти на полуфиналните мачове и ще играе финал за Купата на България. Така дори да бием Септември, те ще си вземат най-вероятно пълния 6 точков актив от Локомотив. Остава да се надяваме, че пловдивчани ще дойдат също само на разходка до Русе и няма да ни затрудняват в домакинството дни преди реванша за Купата.

Ей на това му виках наскоро, че ни е тъп регламента и че ни е схемаджийско първенството, а вие скочихте че това не ни е правило впечатление, когато работите вървяха.
Аз пак ще го повторя - ако бяхме в първата шестица, нямаше да ни пука за проблемите на  Локо Пд, Славия, Септември и другия опашкар, който би бил в четворката. И още нещо, аз и други отдавна биехме камбаната, че с тези лесно загубени точки още през есента сега ще берем ядове, обаче разни разбирачи ни убеждаваха, че първо, ще можем да наваксаме във втората осмица и дори ще се борим за 7-то място, а в краен случай ще можем да се спасим в двата плейофа.
И така мачовете от редовния сезон си минаваха, обаче разбирачите бодрячески ни уверяваха, че има още много срещи, нищо не е решено и т.н, докато разликата между нас и десетия стана двуцифрено число. И дори тогава някои /хайде да не употребявам епитети за тях, че ще са все нецензурни/ не можеха да загреят, че дори математически няма шанс да се преборим за второ място в която и да е четворка и че ще трябва да треперим до последно за оставането си в Първа лига.
« Последна редакция: 06 Април, 2019, 12:50 от papimed »

papimed

• Фен
    • Профил
« Отговор #29 -: 06 Април, 2019, 12:53 »
Ей за това трябва да бием наред. Като опънем Славия и Локото в Русе и 2 победи срещу Септември, нека си въртят схеми. А ако не можем да бием, какво правим в ППЛ? Лошото е, че съдиите подкрепят софийските отбори. Ще трябва и тях да бием :)
Не съм сигурен дали ще успеем, свинята Венци и мутрата Крушарски ще ги нахъсят да се хвърлят срещу нас, а 100% ще легнат на Септември, няма да се учудя и съдиите да дадат своя принос.