Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 1:1: 17 Март, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 1:1  (Прочетена 1689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2702
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 1:1
« Отговор #30 -: 18 Март, 2019, 19:08 »
Радо, ти говориш за 2 тегави години, а какво да кажем за 25 безхаберни когато въобще ни нямаше на картата? Това е съдбата на дунавския запалянко - мъки и страдания с надеждата, че и на нашата улица ще изгрее слънце.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
« Отговор #31 -: 18 Март, 2019, 19:10 »
Да,да...
С наемници, които нехаят за клуба?
Превърнахме се на диспечерски пункт - идват 10-12 безхаберници , поритат 2-3 месеца, разсърдят се на ниски заплати, бият си / им шута и после нова порция некадърници ... Като капак на всичко, явяваме се и някакъв обучителен център за треньори - стажанти, които на наш гръб се учат на профи футбол...
 Е, не !
Стигат ми толкова нерви.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #32 -: 18 Март, 2019, 19:23 »
Да... много е трудно да се наблюдава такъв един Дунав. Имам предвид "такъв", който повежда и накрая пада или бива разгромяван, или в най-добрия случай стига до скучно реми с 300 зора. С Морето не е изключение, а не беше невъзможно. Мач - загуба, два - загуба, три... как да е. Но то е вече безкраен цикъл и маса нелепо изгубени точки. А всяка една точица може да се окаже решаваща точно в групите на плейаутите. Липсва ни не само физика, а и психика - това си ни е стара слабост. Ако трЕнерът ще показва някакво ново лице на Дунав, е хубаво да го направи час по-скоро в групите, за да може да достигнем до каквото е уж максимално благоприятно за нас. С тези жалки точки, ако продължим така, добро не ни чака. Ясно е, че ще трябва да се борим със Септември и затова ще се наложи да скочим не само на тях, а и на Локо Пд и Славия за точки, не са някакви грандове да се плашим. Най-добрият начин да се спасим /ние все се спасяваме/ е да си превърнем плейаута в плейоф и да не се излагаме пак по баражи. За нас дотук бяха контролите, от тук насетне са сериозните мачове и колкото и да е трудно, ще трябва да подкрепяме отбора.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #33 -: 18 Март, 2019, 20:01 »
Забравяш, че чичо Венци може да полегне два пъти на Септември, тогава ние ще трябва да скачаме за победа във всеки мач, но със сегашното показано по терените аз не виждам как ще се случи!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
« Отговор #34 -: 18 Март, 2019, 21:21 »
Радо, ти говориш за 2 тегави години, а какво да кажем за 25 безхаберни когато въобще ни нямаше на картата? Това е съдбата на дунавския запалянко - мъки и страдания с надеждата, че и на нашата улица ще изгрее слънце.
25-те години няма как да бъдат забравени, то е ясно че се борехме, колкото да съществуваме, но както ми се струва, Радо (както и на повечето от нас) му е болно и тъпо, как през въпросните две години беше съсипано всичко и то с лека ръка. И въпросът е защо ни дадоха надежда, че нещо с русенския футбол може да бъде променено.

Rado412

• Фен
    • Профил
« Отговор #35 -: 18 Март, 2019, 23:29 »
Точно !!!

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
« Отговор #36 -: 19 Март, 2019, 00:01 »
Сигурен съм, че всички ние се чувстваме така в една или друга степен. На всички ни е болно, но трябва да запазим самообладание. И най-вече футболистите ни, които са ни голееееми длъжници! Ако на мен ми плащаха на работа за такава продукция, щях да съм безработен или да мета улиците. Дунав просто трябва да направи това, което направи Етър миналата година... спомняте си. В края на краищата ще се борим с Витоша, Септември и Верея, не е непосилно. И в директните плейаути няма точки - кой когото. Не всичко е загубено, но дето се вика - не си ли помогнем сами, и Господ не може да ни помогне. Стига сме опявали тия 25 години, а да погледнем в настоящето и бъдещето. Дано не съм наивник и "велможите" да тикат нарочно клуба към селата. Ако се окаже така, кракът ми повече няма да стъпи на мач на този отбор и въобще ще приключа с българския футбол като цяло. И без това прословутия "рестарт" на Боби е толкова гнусен и абсурден от самото начало, че по-добре закривай целия ни бг антифутбол.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2053
  • Одобрение: +64/-4
    • Профил
« Отговор #37 -: 19 Март, 2019, 00:41 »
Сигурен съм, че всички ние се чувстваме така в една или друга степен. На всички ни е болно, но трябва да запазим самообладание. И най-вече футболистите ни, които са ни голееееми длъжници! Ако на мен ми плащаха на работа за такава продукция, щях да съм безработен или да мета улиците. Дунав просто трябва да направи това, което направи Етър миналата година... спомняте си. В края на краищата ще се борим с Витоша, Септември и Верея, не е непосилно. И в директните плейаути няма точки - кой когото. Не всичко е загубено, но дето се вика - не си ли помогнем сами, и Господ не може да ни помогне. Стига сме опявали тия 25 години, а да погледнем в настоящето и бъдещето. Дано не съм наивник и "велможите" да тикат нарочно клуба към селата. Ако се окаже така, кракът ми повече няма да стъпи на мач на този отбор и въобще ще приключа с българския футбол като цяло. И без това прословутия "рестарт" на Боби е толкова гнусен и абсурден от самото начало, че по-добре закривай целия ни бг антифутбол.
+1...Браво FCD....
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2702
  • Одобрение: +109/-18
    • Профил
« Отговор #38 -: 19 Март, 2019, 08:18 »
Прави сте да негодувате за продължаващото вече 2 години лошо представяне на отбора, но дали отказът от Дунав е най-правилният начин да се промени нещо? Това е демонстрация на безсилие и непукизъм. Няма ли кой да организира протест пред управата на клуба? Непрекъснат масиран протест до вземане на адекватни и крути мерки! На първо време може би открито писмо до президента с даване на последно предупреждение - успешно достигане до плейаут. Ако това не се постигне да се пристъпи към пълен бойкот и непрекъснато искане на оставки от горе до долу. Въобще абсолютен безкомпромисен натиск до постигане на някакви положителни резултати. Иначе просто да се обърне гръб на отбора и да се остави ръководството на спокойствие да тика отбора към упадък и крах ми изглежда като пораженчество и незаинтересованост. Ще кажете "лесно е да даваш съвети отстрани". Ако живеех в Русе и бях по-млад и здрав, сигурно щях да се опитам да организирам някаква форма на протест. И моите нерви са изпилени до крайност, но ще продължа да се интересувам от съдбата на отбора, правил съм го повече от 60 години - "от люлката до гроба"! Само Дунав навеки!!!

SKCH

• Напредващ
  • Публикации: 568
  • Одобрение: +19/-3
    • Профил
« Отговор #39 -: 23 Март, 2019, 17:23 »
Той Доктора точно това чака - феновете да се надигнат и да хвърли кърпата, обиден от лошото отношение... Тоя филм сме го гледали.