Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 1:1: 02 Март, 2019

Автор Тема: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 1:1  (Прочетена 1530 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 2012
  • Одобрение: +62/-3
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 2 март 2019, 12:30
« Отговор #30 -: 03 Март, 2019, 19:03 »
Още след като сключи договор с Ботев Васко каза в едно интервю думите които колегата цитира. Каза ги с добро чувство към отбора който го направи известен и забележим за по-богатите клубове. Колкото до дузпата - 100 % дузпа. И Шопов нищо не е "изиграл". Емин се оказа зад него в един момент и опита да изчисти топката, но тя вече беше доста пред Васко и нашият защитник уцели корема му. По ТВ това се видя много добре на повторенията. Казах го вече и пак ще го повторя: ако искаме да сме сигурни в победата, трябва да вкарваме повече от 1 гол! Винаги може да се допусне грешка и противникът, особено ако е от класата на Ботев, да ти изравни. Колкото до Емин Ахмед, смятам, че не е готов за ППЛ, за това и Берое се отказа да го ползва.

Съжалявам,но съм пропуснал това интервю......И в тази връзка... респект за Васко,респект за Карагарен...за някои други обаче имам по- особено мнение
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2620
  • Одобрение: +105/-18
    • Профил
« Отговор #31 -: 03 Март, 2019, 19:04 »
Писах , че Берое се отказа да го ползва, засега, а не че се е отказал от него. А това, че ние ще трябва да го обиграваме, с всичките последствия от това , на мен никак не ми харесва. Виж Светльо е съвсем друга работа.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1333
  • Одобрение: +59/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #32 -: 03 Март, 2019, 21:15 »
В кръга на шегата - в последните два кръга заради беройски кадри изгубихме 5 точки! А иначе съвсем сериозно - изритването в корема на Шопов беше доста зверско, така че отсъждането е абсолютно правилно.  Васко си е професионалист и е нормално да се раздава за отбора, в който играе. Сърдете се на тези, които допуснаха повечето ни играчи да си изкарват хляба някъде другаде, а не в Русе!

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 181
  • Одобрение: +6/-2
    • Профил
« Отговор #33 -: 03 Март, 2019, 21:37 »
Не говорете лошо за Васко. Момчето си тръгна от нашето блато по възможно най-учтив и културен начин. До края помагаше за оцеляването ни, макар да знае, че ще си тръгне. Дано се развие още и да поиграе някъде в Европа.

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 73
  • Одобрение: +5/-1
    • Профил
« Отговор #34 -: 04 Март, 2019, 17:08 »
 Единствената ми забележка към Ахмедов е, че много не внимава при засадите, няма го тоя усет, ами директно хуква към топката. Може би с повече тактически указания, би се изчистило това.