Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 0:2: 16 Декември, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 0:2  (Прочетена 2113 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3504
  • Одобрение: +115/-24
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец(Разград) 0:2
« Отговор #45 -: 17 Декември, 2018, 13:48 »
Уредбата за 70 бона отново се скапа. Не че е изненадващо, дори напротив. Но за толкова пари можеха да навържат целия стадион с говорители, както беше преди и всички да чуват какво става, а не само сектор А.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4042
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград) 0:2
« Отговор #46 -: 18 Декември, 2018, 09:15 »
Понякога се чудя как е възможно такива некадърници да управляват града ни, държавата ни, всичко!!! С конкурс по тъпота да ги бяхме сбирали, нямаше да можем до отбележим такъв нисък резултат от дейност. Продукт на системата ни. Можеха да навържат, можеха да направят стадиона, можеха да надградят. Можеха... А ти спи народе и се чуди защо са можели, а не са! Лека нощ - както се казва - и се надявай на ново добро утро с "а дано".

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +7/-4
    • Профил
« Отговор #47 -: 18 Декември, 2018, 11:26 »
Да не те отчайвам, ама тъпите май не са те  ;). Хората бавно и методично си изпълняват нарежданията, усвояват си едни парички (предимно от нашите данъци), заделят си парички за спокойни старини и те така.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #48 -: 18 Декември, 2018, 23:21 »
Не съм отчаян, а ги презирам, защото се подиграват с нас - гражданите. Ние сме най-бедни и най-зле в цяла Европа. Те не работят за нас, а срещу нас във всяко отношение - социално, спортно, здравно, всякакво. Добре, извинявай, ама това звуково недоразумение изплющяно на козирката си е чисто и просто паметник на некадърността. А пък и поне да можеше да се задели нещо от безполезна дуднеща уредба за 70 бона. Тя на съседните сектори не се чува, а камо ли на далчните, а сега даже спря, сякаш да покаже колко е безполезна сама по себе си. Кой умник го е измислил и предложил това? Целият стадион вече официално е един голям паметник на глупостта и подигравката с данъците на всеки от нас.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3504
  • Одобрение: +115/-24
    • Профил
« Отговор #49 -: 19 Декември, 2018, 00:14 »
Осветлението спря, звукът спря, теренът не става за игра откакто е ремонтиран, отборът е тръгнал към Б група - май логичното се случва и краят на поредния "проект" с името на Дунав май наближава. Благодаря на г-н депутата, г-н кмета и кликата около тях, че още по-широко ми отвориха очите в какъв град живея. Все съм предполагал, че всичко се прави през пръсти, но че абсолютно всичко е бутафорно - това ми идва в повече.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1608
  • Одобрение: +36/-30
    • Профил
« Отговор #50 -: 19 Декември, 2018, 00:55 »
Осветлението спря, звукът спря, теренът не става за игра откакто е ремонтиран, отборът е тръгнал към Б група - май логичното се случва и краят на поредния "проект" с името на Дунав май наближава. Благодаря на г-н депутата, г-н кмета и кликата около тях, че още по-широко ми отвориха очите в какъв град живея. Все съм предполагал, че всичко се прави през пръсти, но че абсолютно всичко е бутафорно - това ми идва в повече.
От това което казваш излиза, че в последните десетилетия е създадено всичко, а сегашната власт го унищожава.
 Да ти припомня например, че на никой нямаше да му пука за осветлението, ако го нямаше 'поредния "проект" с името на Дунав' на Симеонов.

FCD

• Фен
    • Профил
« Отговор #51 -: 19 Декември, 2018, 10:05 »
В голяма грешка си. Това не е градене, а усвояване. Разликата е огромна. Тази думичка "усвояване" се превърна в паразит за българската икономика, в частност и спорт, но в манна небесна за джобовете на много некадърни хора. Понеже те са несръчни така или иначе и по друг начин пари не могат да спечелят. Стадионът е толкова грозен с тези грозни трибуни, а сега и друга нива разкопаха до разкопаната картофена нива. Горкият стадион. RIP