Анкета

Как ще завърши срещата ?

Лесна победа за Дунав с 2 и повече гола разлика
5 (20%)
Трудна победа за Дунав с 1 гол разлика и спукване на топката от кюскане
8 (32%)
Нервен , грозен и безличен хикс
7 (28%)
Загуба на Дунав с 1 гол разлика и лепване на етикет "реаниматори"
4 (16%)
Загуба на Дунав с 2 и повече разлика и влизане в психологическа "дупка"
1 (4%)

Общ брой гласове: 25

Гласуването приключено: 06 Декември, 2018, 12:38

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Славия (София) 1:1: 06 Декември, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Славия (София) 1:1  (Прочетена 1094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10483
  • Одобрение: +160/-49
    • Профил
Re: Дунав (Русе) - Славия (София) 1:1
« Отговор #60 -: 06 Декември, 2018, 21:13 »
Вече няколко часа се чудя аз ли не съм наред, че не разбирам какво става, или треньори, играчи и част от феновете тотално са изгубили връзка със здравия разум и към слабите резултати, се добавя тотална неадекватност. Разбирам съдията да не е дал дузпа, да е пуснал гол от засада на Славия, или някакво сериозно положение, но тук говорим за корнер. Корнер!!! И то евентуално, защото не се знае съдията сбъркал ли е, или не. Отборът за пореден път не може да се нареди на статично положение. Не може в 90-тата минута да оставиш играч на противника да те разстрелва от упор в твоето наказателно поле. И то при статично положение. Как Люси Киров има въобще идеята да приказва за съдийство в тази ситуация не знам. Но по всичко личи, че положението в този клуб е толкова плачевно, че всички предпочитат да се правят на луди, отколкото да видят реалността такава, каквато е. Аз обяснение за този масов амок и делюзия нямам...
Only the dead fish follow the stream

tipin

• Фен
  • Публикации: 1378
  • Одобрение: +25/-22
    • Профил
Лошото е, че само шепа хора, най-вече тук във форума, се кахърим и проявяваме някаква загриженост за ставащото в клуба, а повечето футболисти, ръководството и “спортната” общественост в Русе са изпаднали в такава зимна летаргия и меланхолизъм, че чак ми се иска “проклетия” есенен дял да приключи възможно по-скоро. Призивите към играчите за кожи, кръв и пот, за важността на всеки следващ мач, си остават като глас в пустиня. Всяка седмица - старата песен на нов глас. Сигурен съм, че ако не дай си боже отбора изпадне, всички ще се разбягат като пилци. Дано да греша!

Нещо не ми изглеждат изпаднали в 'зимна летаргия и меланхолизъм'

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 925
  • Одобрение: +14/-9
    • Профил
« Отговор #62 -: 07 Декември, 2018, 08:57 »
Е така ги искаме в неделя срещу Септември - и да донесат в Русе трите точки този път .МОЛЯ!

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 364
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #63 -: 07 Декември, 2018, 10:06 »
Смятам, че съдията тънко  побутваше Славия и не толкова с тeзи корнери накрая  , колкото през целия мач с нарушения , картоните и т.н.  Обаче  ние ако бяхме вкарали втори гол (а шансове не липсваха), щеше да  е доста по-спокойно накрая.
Да си мием ръцете със съдията е удобно ,  но в крайна сметка сами сме си виновни . Израза " Шъ съ биим , шъ съ борим " този път стана , обаче не стигна да му се не види . Този път ще похваля моя "любимец " Коконов - справи се добре . Балджо обаче защо влезе накрая и него да питате и той няма да знае сигурно .
А пък , че пак сме на баражи  е повече от ясно.
Лошо , другарки и другари  ,  много лошо  :-[ :-[ :-[

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1150
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
Лошото е, че само шепа хора, най-вече тук във форума, се кахърим и проявяваме някаква загриженост за ставащото в клуба, а повечето футболисти, ръководството и “спортната” общественост в Русе са изпаднали в такава зимна летаргия и меланхолизъм, че чак ми се иска “проклетия” есенен дял да приключи възможно по-скоро. Призивите към играчите за кожи, кръв и пот, за важността на всеки следващ мач, си остават като глас в пустиня. Всяка седмица - старата песен на нов глас. Сигурен съм, че ако не дай си боже отбора изпадне, всички ще се разбягат като пилци. Дано да греша!

Нещо не ми изглеждат изпаднали в 'зимна летаргия и меланхолизъм'

Е, радостта е неописуема, когато ти се случи да вкарваш гол след три мача суша 😀

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5486
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
« Отговор #65 -: 07 Декември, 2018, 16:25 »
Нека бързо се извадят поуките от тази среща и да не се повтаря повече! Има много неща върху които трябва да се работи. Да се оправдаваме със съдията не помага на никого. Позиционирането при статични ситуации може да се тренира. Проблемите със завършващия удар са очевадни. Без точни удари във вратата няма как да печелим мачове.

AleeeHop

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 72
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
« Отговор #66 -: 07 Декември, 2018, 16:32 »
За хвърлени предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А, предложение 1 от ДП /2018-2019/ ДК наказва ФК "Дунав" гр. Русе с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За снежните топки  :D

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3347
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
« Отговор #67 -: 07 Декември, 2018, 16:56 »
Поне някой да беше показал точен мерник по онези палячовци...

papimed

• Фен
  • Публикации: 1143
  • Одобрение: +32/-28
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
« Отговор #68 -: 07 Декември, 2018, 19:14 »
За хвърлени предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А, предложение 1 от ДП /2018-2019/ ДК наказва ФК "Дунав" гр. Русе с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

Тирето с колко са наказани за хвърлянето на предмети след мача с Лудогорец? 500 лева ли :D

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 925
  • Одобрение: +14/-9
    • Профил
« Отговор #69 -: 07 Декември, 2018, 19:47 »

Тирето с колко са наказани за хвърлянето на предмети след мача с Лудогорец? 500 лева ли :D
БФС напълниха касата  :P
За хвърлени факли, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А, предложение 2 от ДП /2018-2019/ ДК наказва ПФК "ЦСКА-София" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За нерегламентирано използване на бомбички, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б.В от ДП /2018/2019/ – ДК наказва  ПФК "ЦСКА-София" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За хвърлени множество предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А, предложение 2 от ДП /2018-2019/ ДК наказва ПФК "ЦСКА-София" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2018/2019/ – ДК наказва ПФК "ЦСКА-София" гр. София  с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1378
  • Одобрение: +25/-22
    • Профил
« Отговор #70 -: 07 Декември, 2018, 21:11 »
  Това според мен са възможно най-минималните наказания. Особено за онези плакати на Армията.

А на нас една хвърлена снежна топка ни струва около 50 лв. Даже продадените билети едва ли ще покрият глобата от 1000 лева.