Анкета

Как ще завърши срещата ?

Лесна победа за Дунав с 2 и повече гола разлика
5 (20%)
Трудна победа за Дунав с 1 гол разлика и спукване на топката от кюскане
8 (32%)
Нервен , грозен и безличен хикс
7 (28%)
Загуба на Дунав с 1 гол разлика и лепване на етикет "реаниматори"
4 (16%)
Загуба на Дунав с 2 и повече разлика и влизане в психологическа "дупка"
1 (4%)

Общ брой гласове: 25

Гласуването приключено: 06 Декември, 2018, 12:38

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Славия (София) 1:1: 06 Декември, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Славия (София) 1:1  (Прочетена 1392 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1193
  • Одобрение: +43/-10
    • Профил
То винаги добре почваме, ама как свършваме... >:( Мъката започва и всичко зависи май, как бат’ Венци го е играл този мач

AleeeHop

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 80
  • Одобрение: +10/-2
    • Профил
Тея дето са ви правили терена и тези дето го подържат в едни старовремски епохи биха ги обесили  :D играете по-добре ,но завършек няма...хаха ей го бе  :D а тоя пичага със червеният анцунг дето цели със снежни топки съдията ще излезе едни 1000 лв на отбора  ::) :-\
« Последна редакция: 06 Декември, 2018, 15:49 от AleeeHop »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1470
  • Одобрение: +33/-28
    • Профил
 По телевизията едва ли се усеща, но съдията изнервя мача.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2469
  • Одобрение: +100/-16
    • Профил
Трябва ни бърз втори гол за да затворим мача. Вижда се вече че физически Славия почна да сдава багажа и трябва да ги притиснем яко още от 46тата мин. Второто полувреме ще атакуваме в по-калната част на терена и ще е по умно да се опитват удари отдалече при удобна ситуация.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 296
  • Одобрение: +11/-5
    • Профил
Тея дето са ви правили терена и тези дето го подържат в едни старовремски епохи биха ги обесили  :D играете по-добре ,но завършек няма...хаха ей го бе  :D а тоя пичага със червеният анцунг дето цели със снежни топки съдията ще излезе едни 1000 лв на отбора  ::) :-\

Те и в наши времена пак са за бесене, разстрел и т.н...
Проблема е, че теренът освен отвратителен е и сериозно опасен за здравето на футболистите, както липсва дренаж тази замръзнала пръст е като бетон, но все пак май са взели някакви мерки и са го пополяли със зимна течност за чистачки...  :D >:( :-[
ихтамнет

Danube

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 59
  • Одобрение: +4/-1
    • Профил
Аз съм доволен от представянето на отбора през първото полувреме, доста бобра и себераздаване.

Малко да направя отклонение - направи ми впечатление, особено тук във форума, някакви апокалиптични прогнози, изказвания в миналите 2 теми за мачовете от Първа лига. За мен това не е резонно, мачовете ни с Левски, ЦСКА и Лудогорец по принцип са си в графата загуби още от преди да се играят, ако някой си е мислил, че ще вземем точки, жестоко се е лъгал и свалянето на розовите очила, би било добро решение. Реалистично погледнато, цялата тази драма трябва да е, ако не вземем точки от Славия и Септември, и за предпочитане 2 победи.

AleeeHop

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 80
  • Одобрение: +10/-2
    • Профил
Жалко ,заслужавахте победата,но поне като игра не беше лошо ,раздадоха се и имаше желание ,но доста пропуски и не се затвори мача.

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 423
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
За всички,които,дъвчеха за съдийството,че не било виновно.Е,ако тоя джендър не трябва да бъде убит с юмруци....спирам,щото съм побеснял.4

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Каръкът си е карък! При тези корнери винаги изтръпвам и броях секундите до края на мача когато ни попариха. Изпуснахме ги, поне 2 чисти положения имахме второто полувреме но не бяхме достатъчно концентрирани. Много ни тежеше не само калния терен но и важността на мача, а и съдията подпираше Славия непрекъснато >:( >:(

papimed

• Фен
  • Публикации: 1177
  • Одобрение: +39/-29
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
За всички,които,дъвчеха за съдийството,че не било виновно.Е,ако тоя джендър не трябва да бъде убит с юмруци....спирам,щото съм побеснял.4
Съдията ли вкара гол за Славия? Или той трябваше да пази Вл. Узунов? А може би най-голямата му вина е, че не улучваме вратата на съперника?
С тази мантра, че единствената причина за несполуките ни са реферите, пътят към  Втора лига е сигурен!
 Как вчера Септември въпреки съдиите набутаха 2 гола на Левски, а ние не можем да бием НИКОГО????

papimed

• Фен
  • Публикации: 1177
  • Одобрение: +39/-29
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Аз съм доволен от представянето на отбора през първото полувреме, доста бобра и себераздаване.

Малко да направя отклонение - направи ми впечатление, особено тук във форума, някакви апокалиптични прогнози, изказвания в миналите 2 теми за мачовете от Първа лига. За мен това не е резонно, мачовете ни с Левски, ЦСКА и Лудогорец по принцип са си в графата загуби още от преди да се играят, ако някой си е мислил, че ще вземем точки, жестоко се е лъгал и свалянето на розовите очила, би било добро решение. Реалистично погледнато, цялата тази драма трябва да е, ако не вземем точки от Славия и Септември, и за предпочитане 2 победи.

Реалистично погледнато загубихме 2 точки от Славия, ще загубим и срещу Септември 2 или 3, с такива пропуски и с такава калпава защита, която непрекъснато дава аванти на съперника, друг реалистичен изход няма!
« Последна редакция: 06 Декември, 2018, 17:23 от papimed »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1470
  • Одобрение: +33/-28
    • Профил
 Като гледате от живото предаване по ТВ-то, не можете да хванете общия фон. Тук съм съгласен, че съдиите подпряха гостите.
 Вероятно ще отнесем някое наказание без публика на някой сектор за снежните топки, но 50-60 човека все ще се съберем някъде, колкото имаше и днес.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1193
  • Одобрение: +43/-10
    • Профил
Абсолютно сами си вкарахме вълка в кошарата, никакъв съдия не ни е виновен, че сме шампиони в способността си да не можем да затваряме мачовете си и да си вкарваме чистите положения. Но с тази защита, толкова. Още не мога да си обясня, как само в разстояние на две минути и то в самия край на мача, при 7-8 наши в защита и пред вратаря, се оставят непокрити противникови играчи в стрелкова позиция....Всъщност си го обяснявам, но не искам да давам персонални оценки на когото и да е. Бесен съм от леко изпуснатите 2 точки.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Мамка му, мамка му, мамка му! Не мога да се успокоя, не мога да приема това което се случи 1 мин. преди края на мача >:( >:( :( :( :( Балджийски завалията не можа даже да си изцапа екипа. Браво все пак на Попадийн, раздаде се и то ефективно. Не, не, не, не мога да се примиря. Загуба на 2 точки в самия край на мача - студен душ! Дано нямаме наказани след толкова картони които ни показа джендъра...

FCD

• Фен
  • Публикации: 3952
  • Одобрение: +120/-29
    • Профил
Първото полувреме и донякъде второто за мен бе добро, но към края се върнахме в обичайна си мишкаджийска игричка и логичното последва. Не съм на мнение, че съдията (макар и наистина неадекватен) ни е главен виновник, че не сме могли да си вкараме положенията за кой ли пореден път. Да не говорим, че само нелепият пропуск на Славия първото полувреме ни спаси сега евентуално съвсем да мигаме на парцали. Аз също със затаен дъх броях последните минути, понеже направо личеше как си го търсим, само с един крехък гол преднина. По-скоро щяхме да изкараме късмет, ако с тази тактика не ни бяха вкарали. За съжаление според мен загубата на двете точки ни лишава от реалистични възможности да се борим за изход от баражите. Вече сме на 4 точки дори 11-ия, Бистрица и на 6 от 10-я Славия, вместо да сме на 2 и 3, което все пак щеше да е друго. А следва гостуване на Септември и домакинство на Лудогорец. Сега остава в следващите два мача да счупим и най-големите антирекорди и ще цъфнем и вържем. Няма измъкване от тинята и този сезон, ако въобще не потънем в нея с тази "философия" на меринджейство. Бедни ми ти, Дунаве.  :(