Анкета

Как ще завърши срещата ?

Лесна победа за Дунав с 2 и повече гола разлика
5 (20%)
Трудна победа за Дунав с 1 гол разлика и спукване на топката от кюскане
8 (32%)
Нервен , грозен и безличен хикс
7 (28%)
Загуба на Дунав с 1 гол разлика и лепване на етикет "реаниматори"
4 (16%)
Загуба на Дунав с 2 и повече разлика и влизане в психологическа "дупка"
1 (4%)

Общ брой гласове: 25

Гласуването приключено: 06 Декември, 2018, 12:38

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Славия (София) 1:1: 06 Декември, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Славия (София) 1:1  (Прочетена 2266 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 147
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Венцито си има съдии на бързо набиране ,аз не знам по бутан отбор така ,че ако си е решил да бие и със съдиите ще дойде  :D колкото до вратаря има добър рефлекс и е висок стига ъглите ,но много аспекти в играта му куцат(удари по земя,удари близо до тялото,високи топки,игра с крака,боксиране,координация понякога, не говори на защитата и т.н.) такива смешни голове е пускал ,че аз лично не бих го търпял ,но бъдещето е пред него.

dimitrovv1991

• Фен
  • Публикации: 2016
  • Одобрение: +35/-3
    • Профил
Стига глупости. Нито днес направи кой знае какъв мач, нито някога друг път е правил. Направи 1-2 спасявания и това беше. Вижте му реакциите при гредите. Предполагам други мачове не сте му гледали, щом след днешния го изкарахте такава звезда. Никакви милиони няма да види плондера баш от този... Апък за съдиите - смятам, че не са точно на Венци, а на един зализан наглец на 70 км от нас. Днес им заработиха вече комфортна преднина от 6 точки...
Българите- това е народ, който имаше всичко, което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е народът, на който се учудваше светът.
                                                                Магнус Феликс Eнодий,486г.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1162
  • Одобрение: +35/-16
    • Профил
Букмейкърите си го дават троен мач с лек превес на белите.
1 - 2,75
Х - 3,40
2 - 2,30

Излезнаха и съдийските назначения (без връзка с горе написаното  :P)

6 Дек 2018 г. Четвъртък 15:00 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Славия 1913
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев   

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 434
  • Одобрение: +12/-5
    • Профил
Къде видяхте дузпи за гномите с/у Слабия не мога да разбера...Една дузина "коментатори" са си сложили фенските очила докато гледат.Такива положения ако играем в Европа ще се гонят играчи за "подвеждане" на рефер и нагнетяване на напрежение в мача.Да си играем мъжки и нахъсано,пък квото стане.

Rado412

• Фен
    • Профил
Къде видяхте дузпи за гномите с/у Слабия не мога да разбера...Една дузина "коментатори" са си сложили фенските очила докато гледат.Такива положения ако играем в Европа ще се гонят играчи за "подвеждане" на рефер и нагнетяване на напрежение в мача.Да си играем мъжки и нахъсано,пък квото стане.

Честно казано , аз лично не мисля , че имаше дузпи. Както и да ги гледам повторенията, то единствено на едно от положенията можеше да се свири или да не се свири . Съдията не повлия на резултата, а ГМО-то толкова си можеха - изтърваха всичко, което можеше да се изтърве.
По-важното е, ние ще вземем ли нещо от изтощената Славия!

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 979
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
В мачове като този трябва да си взимаме точките ако искаме да се отлепим от дъното. Дано момчетата излязат нахъсани и ги забършем с 2-0.

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Трябва, ама не ни се получава много. В един момент преди няколко кръга имахме шанс да атакуваме минимум седмото място, но направихме серия от нелепи загуби и сами си го докарахме. Никой не ни е виновен за това. Признавам, в Дунав са спецове по гонене на дивото и всичко е на принципа "защо да е просто, като може да е сложно". Сега този мач се явява едва ли не - бий или умри, защото не вземем ли трите точки задължително, и десетото спасително място ще ни се стори като далечен мираж. С напредването на първенството разликата в точките ще се топи все по-трудно, а напрежението ще расте все повече, което си влияе психически бая. Не ми се иска да повтаряме сценарият от миналата година, този път може да е фатално заиграване с огъня.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1706
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
  Дали някой е поглеждал как изглежда стадиона, че не остана време....

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 195
  • Одобрение: +14/-11
    • Профил
Майната му на стадиона на този етап.... Майната му на всичко. Какво се случва на терена е важно в следващите 2 мача. Метър кожа, кило кръв и литри пот на терена, иначе да се разкарва всеки скатал се в тези 2 мача зимата. Последен влак, кораб, самолет и ракета за по-добра пролет. Примери през сезона как се раздават отборите, колкото искате - последното беше днес в Пловдив.... Зимата няма класа, има желание. Или искаме, или не. Ако не можем, Доктора Клоп и Меси да докара зимата играта свършва този месец. Играем за последно 10. Другото е спокойствие и Арда май месец.
« Последна редакция: 05 Декември, 2018, 00:11 от spurs4o »

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1340
  • Одобрение: +53/-11
    • Профил
Лошото е, че само шепа хора, най-вече тук във форума, се кахърим и проявяваме някаква загриженост за ставащото в клуба, а повечето футболисти, ръководството и “спортната” общественост в Русе са изпаднали в такава зимна летаргия и меланхолизъм, че чак ми се иска “проклетия” есенен дял да приключи възможно по-скоро. Призивите към играчите за кожи, кръв и пот, за важността на всеки следващ мач, си остават като глас в пустиня. Всяка седмица - старата песен на нов глас. Сигурен съм, че ако не дай си боже отбора изпадне, всички ще се разбягат като пилци. Дано да греша!

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
Мамка му не виждам никакъв живец в този отбор ! И всичко е откакто треньор е Люси Киров. Бях скептично настроен да не изпаднем в серия от треньорски смени за кратък период от време. Не искам да възстановявам дискусията за Орачев и да се изживявам като някой ''разбирач'' (видите ли, аз ви казах ,че няма да стане нищо положително след треньорската смяна), НО при Цецо и при Орачев дори през настоящия полусезон аз виждах много повече позитиви и имах стимул да го следя този отбор. Правил съм го и по селските групи, в много по-неприятни наглед ситуации. Някаква тотална апатия ме е обхванала. Ходя насила на стадиона и гледам мачовете с безразличие. Не съм бил с подобна настройка откакто следя отбор (12-13 години). Миналия сезон защитата ни беше малко по-стабилна макар и много яловото нападение. А сега сме разграден двор отзад. Хубавото е, че годината приключва и надявам се да се оползотвори зимната пауза и през календарната 2019 г. да дойдат по-добри дни. А дано ама ... Предвид че играем със Славия мачът е тотално непрогнозируем и никой смятам не може да бъде убеден за крайния резултат. Имам усещане за безличен Х в стилл 0:0 или 1:1. Предвид ситуацията ни и това ще ни е много и може да се счита за успех.
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5625
  • Одобрение: +75/-9
    • Профил
Отново фенове трябва да помагат при почистването на терена. Спортни имоти имаха повече от достатъчно време да си свършат работата. Добре, че днес е над нулата, иначе най-вероятно нямаше да се играе мач на Градския стадион.

Rado412

• Фен
    • Профил
Днес Слави все едно е домакин...
Играм пред 50,души публика...

tipin

• Фен
  • Публикации: 1706
  • Одобрение: +41/-32
    • Профил
Днес Слави все едно е домакин...
Играм пред 50,души публика...
Там някъде. Според статистиката нямане победа от 33 г. Дано ....

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 147
  • Одобрение: +15/-5
    • Профил
Ехее 2-3 добри шанса ,добре почвате.