Анкета

Как ще завърши срещата ?

Лесна победа за Левски и поемане на поредна порция въздух
11 (42.3%)
Трудна левскарска победа с "рамо" от съдиите
5 (19.2%)
Нервен и грозен хикс
4 (15.4%)
Изненадваща трудна наша победа
1 (3.8%)
Разгромна победа за Дунав и последващи трусове в Левски
5 (19.2%)

Общ брой гласове: 26

Гласуването приключено: 01 Декември, 2018, 12:21

Добавени събития

• Първа лига: Левски (София) - Дунав (Русе) 3:0: 01 Декември, 2018

Автор Тема: Левски (София) - Дунав (Русе) 3:0  (Прочетена 2487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1156
  • Одобрение: +33/-16
    • Профил
Много слаб мач в две части - безумно първо полувреме , в което играехме в глуха защита и едно по-прилично второ, но само защото Левски намали оборотите и предпочете да се съхрани за мача през седмицата. Иначе отивахме на разлика и то от един смазан психически тим ...
Ясно е , че Филип няма място в Дунав. Въпросът е защо изобщо играе? Та той провали не един и два мача...
Ако погледнем по-реалистично, през второто полувреме имаше и някои смислени неща, но явно с тези изпълнители - толкова. Не може за цял мач от 9 удара да имаш само един в очертанията на вратата и то след опит за центриране на Васев ... Явно Киров ще трябва да отдели време по време на тренировките - удари във вратата .
И да се молим ЦСКА да си вземат мача днес със Славия, та да имаме някакви шансове за по-предно класиране.
Ха, имали сме два удара във вратата.
Статистиката показва безсилието ни в атака ...
« Последна редакция: 02 Декември, 2018, 13:39 от Rado412 »

Rado412

• Фен
    • Профил
Много сме зле!Очаква ни загуба от Славия в Русе и “почетен” х евентуално,срещу Септември!
Аз пък мисля, че точно срещу Славия имаме повече шанс да вземем нещо , а от Септември да загубим.

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 422
  • Одобрение: +10/-4
    • Профил
По Диема  уточниха че картона бил за оспорване . Макар , че съдията направо си обърка и вече типично по йезуитски дава някакво  учотнение . Бошлаф . Че съдията тънко подпираше   Левски  съм съгласен . Обаче , че си бяхме  слаби и не съдията е   виновен за загубата и тук съм съгласен . Пак  сложихме прангите и в добавка и поредната грешка  на вратата. То ако не е вратаря, ще сбърка някой защитник  .... все ще се намери някой да сере на метеното .
Изобщо сме трагични .....нито халфове като света ,  нито бегове . И Балджо и Коконата  и Станоев са разочарование (меко казано )  Кофти работа колеги  , много кофти .  :-[ :-[ :-[

FCD

• Фен
  • Публикации: 4062
  • Одобрение: +138/-31
    • Профил
Второ, още по-обидно ми е, че като изключим Верея и отчасти Септември, останалите тимове от "нашата черга" си вземат своето и са по-напред в класирането. Нито с парите са кой знае колко по-добре, нито имат някакви суперселекции /като изключим отделни добри попълнения/ но очевидно е, че при тях се работи по-професионално, а не аматьорски като при нас.
Това всъщност е първото и най-важно нещо, от което са логично следствие останалите неща То е очевадно, че от горе до долу сме аматьорска организация. Аз съм изключително разочарован от този президент, неговите избори на аматьори и некадърници навсякъде, с малки изключения, от избора му на треньор, от избора му на всичко останало и от отношението му към хората. Отвсякъде лъхат други интереси и далавери. Тези "приятели" успяха да съсипят и най-сакралната спортна идея за града. Май е по-добре да престана повече да си го слагам на сърце и да се ядосвам с този клуб и тези аматьори, които не го заслужават. Прав е Веско Великов, напълно прав!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
По Диема  уточниха че картона бил за оспорване . Макар , че съдията направо си обърка и вече типично по йезуитски дава някакво  учотнение . Бошлаф . Че съдията тънко подпираше   Левски  съм съгласен .
Това малоумно оправдание само некадърници може да го дадат. Жълтият картон за Дунав е само един и съдията го показа на Ковачев въпреки протестите му , че не той е извършил нарушението. Ако е за оспорване/реплика, а такова нещо нямаше, то къде е картона за Попадийн, при положение, че неговото нарушение подлежи на наказание???

Rado412

• Фен
    • Профил
Ето го и паса  за гола на Костов - според мен е засада, но това е без значение. Играхме си трагично.

FCD

• Фен
    • Профил
Ха, имали сме два удара във вратата.
Статистиката показва безсилието ни в атака ...
Това изненада ли е? Аз например отдавна говоря за това, вкл. в темата на предпоследния мач. Привидно имаме някакви футболисти, но повечето са на ниво Б група. Иса и той нещо не е във форма и все едно го няма,а Ахмедов не може винаги да огрее. Светльо Ковачев и той вкара само един гол, който не беше решаващ и дотам. Ако ни свиди да развържем кесията за Про треньор с опит и поне един много класен нападател, по-добре да не се излагаме и срамим повече. То само с желание не става, нито да сме скъпи на триците и евтини ма брашното. Ако г-н Симеонов не е разбрал, сърцето на една организация са качествените хора. И понеже много като него се гавриха дълго време с тях, сега го разбират по трудния начин. А някои все още не го осъзнават, защото си живеят още в собствена розова вселена на феодализъм, но при тях видов ден ще дойде с още по-страшна сила. Ключовата дума е ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ, дами и господа - нещо, което го няма в нашия клуб. Не работим ли професионално в каквато и да е работа, сме едодневка от днес за утре. И да, ще казват вече, че Ботев и Етър са класи над нас, без да се оливат, понеже си е точно така в момента. Срам, г-н Симеонов, срам!

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 464
  • Одобрение: +5/-7
    • Профил
Стига с тия съдии!Те не са ни виновни,че всички отбори чакат да дойде мача им с нас,че да натрупат точки.Видяхме,че и Орачев не е бил виновен,щото си продължаваме все така,не знам вече кой е виновен,но ако ще продължаваме така,по-добре да изпадаме и да се свършва вече,тоя филм.Поне в Б група ще си тръгваме малко по-весели от градския,няма да сме все с наведени глави....
« Последна редакция: 02 Декември, 2018, 15:08 от RedBull »
Там където Дунава минава,трева не никне!

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2674
  • Одобрение: +108/-18
    • Профил
25 години безхаберие, безотговорност и безнаказаност във футболния клуб на Русе доведоха до това - липса на професионализъм след завръщането ни в елита и неумение или нежелание да се видят истинските причини за агонията в която е изпаднал отбора. Впрочем в Русе никога не е имало футболни специалисти/функционери на високо професионално ниво. Редки проблясъци когато ни споходи Фортуна от време на време и дълги периоди на мъждукане.
И ето го сега парадокса - да искат феновете отборът да изпадне, за да може играта му да носи някакви позитиви във Втора лига!? :o

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10493
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Ако ръководните фактори в Русе не бяха заето да върши простотия след простотия, можеше да намери време да открие читав мениджмънт за клуба със свежи идеи, пък било то и съставен от хора, които не са от Русе, което не виждам защо да е задължително условие. За да решиш един проблем, първо трябва да го видиш. Явно начело на града ни и клуба са хора, които нямат нужния капацитет, за да видят огромните пропуски в управлението на Дунав на всички нива.
Only the dead fish follow the stream

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 139
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
Гледах първото ,не мога да разбера защо няма никакво желание при тея играчи да се борят и да играят ,не си добър играч ми добре скъсай се от тичане,ритане,блъскане,псуване,те тялом там духом ги няма.Мислех ,че без орача това се промени ама то си е същото.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1376
  • Одобрение: +64/-31
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Гледах първото ,не мога да разбера защо няма никакво желание при тея играчи да се борят и да играят ,не си добър играч ми добре скъсай се от тичане,ритане,блъскане,псуване,те тялом там духом ги няма.Мислех ,че без орача това се промени ама то си е същото.
Това е истината, за съжаление. Извън Русе нашите са апатични, беззъби, безобидни, сковани от паника да не загубят с голям резултат. Най-слабият гост в Първа лига сме - от 9 гостувания имаме само 1 равенство и 8 загуби, голова разлика 6 -22. Жалка картинка...

А на въпроса ти "защо?" имам следния отговор - защото са наемници и им е през онази работа за тези, дето си късат нервите при всяка тяхна загуба и най-вече защото толкова си могат, че са некадърници е ясно, но не са и мъже и не могат да се борят :(
« Последна редакция: 02 Декември, 2018, 20:06 от papimed »

AleeeHop

• Напредващ
  • Публикации: 139
  • Одобрение: +15/-4
    • Профил
Това е истината, за съжаление. Извън Русе нашите са апатични, беззъби, безобидни, сковани от паника да не загубят с голям резултат. Най-слабият гост в Първа лига сме - от 9 гостувания имаме само 1 равенство и 8 загуби, голова разлика 6 -22. Жалка картинка...

А на въпроса ти "защо?" имам следния отговор - защото са наемници и им е през онази работа за тези, дето си късат нервите при всяка тяхна загуба и най-вече защото толкова си могат, че са некадърници е ясно, но не са и мъже и не могат да се борят :(

Е то къде ли не са наемници ,работата идва ,че кой го позволява това да не си вършиш работата и да ти се разминава ,същото е като да работиш някъде и да се въртиш и да отбиваш номера ,но нищо да не ти казват и да ти плащат(държавна работа  :D) ,ми ти за кво да бачкаш като и така ти плащат ,трябва ръководителя да удари по масата да им покаже ,че така не може :D

FCD

• Фен
    • Профил
Много правилно разсъждаваш, боляр. Ако и нашите ръководители имаха поне две клетки сиво вещество, за да го осъзнаят и ударят по масата, досега щяхме да сме поне трети-четвърти в лигата. Но и едни други съмнения се прокрадват, че клубът е оставен да се развива или не на самотек, а някакви други интереси около него представляват по-голям интерес за въпросните "ръководители".

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 979
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Ето го и паса  за гола на Костов - според мен е засада, но това е без значение. Играхме си трагично.

Тук и да има засада, няма как да бъде свирена. Просто вижте колко много изостава страничният съдия...