Анкета

Как ще завърши срещата ?

Лесна победа за Левски и поемане на поредна порция въздух
11 (42.3%)
Трудна левскарска победа с "рамо" от съдиите
5 (19.2%)
Нервен и грозен хикс
4 (15.4%)
Изненадваща трудна наша победа
1 (3.8%)
Разгромна победа за Дунав и последващи трусове в Левски
5 (19.2%)

Общ брой гласове: 26

Гласуването приключено: 01 Декември, 2018, 12:21

Добавени събития

• Първа лига: Левски (София) - Дунав (Русе) 3:0: 01 Декември, 2018

Автор Тема: Левски (София) - Дунав (Русе) 3:0  (Прочетена 1377 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 940
  • Одобрение: +15/-10
    • Профил
Левски (София) - Дунав (Русе) 3:0
« -: 26 Ноември, 2018, 12:20 »
Здравейте,

престрашавам се да отворя темата за предстоящото гостуване.
Какво ни предстои - според мен пореден епизод на сериала "Откраднат живот"...
Въпросът е ние коя рола ще играем - на реаниматори, които ще съживят "умрелия" Левски или на "гробокопачите", които ще доубият сините и ще провокират нови трусове и промени в техния лагер???
При всички положение ни очаква един много нервен мач. И при двата отбора напрежението от резултатите е огромно, като в синия лагер то е много по-голямо!
Тиам е наказан срещу нас. Славиша също.
Много ми се иска освен добра игра, да си тръгнем и с нещо от София!
« Последна редакция: 03 Декември, 2018, 13:33 от vivanov »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2413
  • Одобрение: +93/-15
    • Профил
И Цветкович е наказан, но това няма да ни помогне кой знае колко, ако в защита не сме перфектни. Това последното е в областта на фантастиката разбира се :P

RedBull

• Напредващ
  • Публикации: 446
  • Одобрение: +4/-4
    • Профил
Бием 1:2!
Там където Дунава минава,трева не никне!

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +10/-5
    • Профил
Бием 1:2!

Втора поредна "Враца" няма да допуснат, бъди сигурен!
ихтамнет

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3376
  • Одобрение: +110/-23
    • Профил
Простете иронията и сарказма, но искрено се забавлявам с бодряшките ви прогнози, колеги! Възлагахме големи надежди на Людмил Киров, но той с нищо не показа, че може да промени "чипа в главата" на футболистите. Все така беззъби сме, особено при гостуванията си. Наивно е да очакваме нещо повече от почетна загуба в София. Левски ще вземат всички мерки, за да запазят трите точки при тях, дори и ако не им потръгне играта. Като познавам обаче нашия "стил" на игра, едва ли ще се стигне до помощ от съдиите - по традиция сами ще натикаме вълка в кошарата и ще направим всичко по силите си, за да загубим.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1144
  • Одобрение: +33/-28
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Простете иронията и сарказма, но искрено се забавлявам с бодряшките ви прогнози, колеги! Възлагахме големи надежди на Людмил Киров, но той с нищо не показа, че може да промени "чипа в главата" на футболистите. Все така беззъби сме, особено при гостуванията си. Наивно е да очакваме нещо повече от почетна загуба в София. Левски ще вземат всички мерки, за да запазят трите точки при тях, дори и ако не им потръгне играта. Като познавам обаче нашия "стил" на игра, едва ли ще се стигне до помощ от съдиите - по традиция сами ще натикаме вълка в кошарата и ще направим всичко по силите си, за да загубим.
  Аз не знам защо искаш извинение, когато бодряците трябва да се извинят за фантазиите си! Абе хора, ние навън не можахме да бием Витоша, Верея, Ботев Вр., имаме само точка извън Русе, вие мислите за победа на Герена,където НИКОГА досега не сме побеждавали. И то точно с този състав и в това състояние! Очевидно е, че мачът с Тирето е размътил главите на някои хора, червените играха на 30-40 % от възможностите си! Ако искаха, щяха да ни пометат с разлика, но си взеха трите точки без да се напъват много-много. Отсега ви казвам, не само че няма да вземем нищо от това гостуване, но е твърде вероятно да посрещнем Нова година със същия брой точки, които имаме сега - 14. Това го пиша с оглед на ужасното състояние, в което е отборът ни и с оглед на програмата ни - Левски ще ни бие, след това ще ни удари и Славия в Русе, защото Дебелия Венци ще ги насъска след очакваната им загуба от Хибрида, след това ще паднем и от Септември, а накрая идва Лудогорец, което мисля че знаете какво означава! Да се молим да вземем точки от Славия и особено от Септември, иначе току-виж завършим годината на предпоследното място, изоставайки с много точки от 10-ия :(
« Последна редакция: 26 Ноември, 2018, 18:10 от papimed »

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 65
  • Одобрение: +3/-1
    • Профил
Естественно че можем да вземем трите точки, само трябва да пуснат Н. Михайлов на вратата ;)

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 166
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Как да не сме бодри, като Радо е отворил тема за мача? В този сезон има една победа и един равен. Сериозно, ще бъда на стадиона, разбира се, но не съм оптимист за мача, още повече след загубата им вчера. Не знам дали има някаква криза в Левски, за да паднат два пъти поред, не съм им гледал нито един мач, освен срещу нас, но ние си правим едни и същи грешки, напоследък и в нападение не сме толкова страшни.

Rado412

• Напредващ
    • Профил
Вече се чуват подмятания за смяна на треньора в Левски и бойкот на играчите. Говори се и за смяна по високите етажи при софиянци...
Ако е така, мачът ще бъде много щур  :P :P :P
Ония ще ни пускат лесно, ние няма да улучваме вратата и ще правим тъпи грешки отзад,а ония ще ритат на обратно ...
Всеки от двата отбора ще вика на ти победата аз не я искам...
СМЯХ!

Pazo

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 67
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
За този мач нищо не очаквам. Ще ми се да имаме късмет и да си вкараме положенията, обаче реалността е друга и ако грешим в защита, едва ли ония ще целят таблото на Герена. Дано се спасим от отпадане и тази година.
« Последна редакция: 26 Ноември, 2018, 22:22 от Pazo »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5492
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
Метеорологичните условия няма да позволят много футбол и зрители по трибуните в този кръг на Първа лига.

Не мисля, че точно сега Левски ще избухнат и направят шоу за зрителите си, но все някак си ще си вземат точките. И все пак тайно се надявам на някакво чудо в момент, в който никой нищо не очаква от Дунав. Тогава играта по-скоро ни спори, за разлика от задължителните победи.

The Major

• Напредващ
  • Публикации: 976
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Очаквам грозен мач пред 200 зрители и слаба игра за Левски. Ако се опазим от ранен гол, се надявам второто полувреме да надигнем глава и да атакуваме повечко. На мнение съм, че Левски в момента са изключително лабилен отбор, податливи на грешки в защита и без особена идея какво правят в атака. Имат един футболист, който може да подава, но за сметка на това другите не знаят в каква посока да гонят пасовете му.

С малко по-силова игра можем да вземем точка.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1405
  • Одобрение: +29/-25
    • Профил
Няколко думички преди мача днес.
 Иначе световните очаквания са Левски да се върне в правия път с разлика.

Rado412

• Напредващ
    • Профил
Титулярите днес :

Дунав: Филип Димитров, Георги Динков, Мартин Ковачев (к), Петър Патев, Божидар Васев, Борислав Балджийски, Красимир Станоев, Иван Коконов, Христо Попадийн, Светослав Ковачев, Исмаил Иса

Прави впечатление отсъствието на Ахмедов за сметка на Иса, както и Филип Димитров на мястото на Антонов. Дано!
Левски са с Митрев на вратата - хайде да го откажем вече ...

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 166
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
На светлинното табло пък направи впечатление присъствието сред резервите на Конов, Ненов и Ларин :)