Автор Тема: Зима 2018/2019 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 12461 пъти)

FC Dunav Ruse, tipin, rohаs и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1172
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
Все още сме доста неориентирани, голямо разцъкваме и смяна на позициите...и нищо. Никакво сработване между играчите не може да се получи. Това, което са направили ЧМ е доста по- целесъобразно, правиш си две контроли в един ден без смени и лутане по терена и готово.

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 698
  • Одобрение: +18/-6
    • Профил
Моля ви не съкращавайте името на Ковачев по следният начин: Св. Ковачев, че се чете Свети Ковачев. То лошо няма да си имаме един светия. По-лесно е да играем така под закрилата на свети Ковачев. Ами... да бъде светията 😉.

Сексагитка Приста

• Напредващ
  • Публикации: 185
  • Одобрение: +4/-5
    • Профил
Някой вече говорят и за Дунав, че има атомно нападение - в смисъл знае се, че съществува, но никой не го забелязва на терена :D

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1913
  • Одобрение: +58/-3
    • Профил
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 373
  • Одобрение: +7/-3
    • Профил
И аз видях мача като сравнително равностоен . Дежурните няколко грешки в защитен план обаче са налице и през двете полувремена .  По мое мнение в атака пръв избор трябва да са малкия Ковачев и румънеца плюс Ахмедов . И ако приема че Иса си е разочарование и в този мач , то Мамаду си беше направо трагикомичен .

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5507
  • Одобрение: +68/-9
    • Профил
Трябваше да има представяне на състава пред русенска публика преди начало на пролетния полусезон. Контролата с Литекс защо не се играе на ст. "Дунав" при очертаващото се хубаво време, обяснение нямам.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 618
  • Одобрение: +17/-5
    • Профил
Вероятно просто са отказали да дойдат до тук. Ние уреждаме контроли на пожар, не те.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1172
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
Плюс, такова представяне не се ли прави само в началото на всеки сезон? Но при нас с това текучество, май всеки полусезон си е за представяне на новите в отбора  :)

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 404
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Аз мисля, че това няма да е титулярната защита. Мунин и Динков трябва да влязат някъде. Така, че съставът още се избистря, но с Димов, Станоев и Попадийн, нито един няма данни за диригент. Тримата са си класически дефанзивни халфове. Липсва ни играч, като Васил Шопов или Борислав Балджийски.
« Последна редакция: 11 Февруари, 2019, 20:52 от BeCkSa »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2436
  • Одобрение: +95/-15
    • Профил
Съгласен съм , че ни липсва играч като Шопов, но не и като Балджийски. Цяла есен имаше на разположение да покаже "диригентските" си качества  и ако го беше сторил едва ли щяха да го разкарат. Явно плеймейкър много трудно се намира и особено през зимата...Така, че каквото такова и колкото -толкова! Ще чакаме да се роди новият Ивайло Кирилов. И още веднъж да кажем Бог да прости Сашо Манолов!
« Последна редакция: 08 Февруари, 2019, 10:12 от ЧИЧО МЪРИ »

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 955
  • Одобрение: +16/-10
    • Профил
Отборът на Дунав реши да преотстъпи своя вратар Филип Димитров да трупа игрови минути във Втора лига. Стражът ще продължи пролетния полусезон в Пирин.

Той се присъедини към русенци миналото лято, но участва в едва 9 мача през сезона. Договорът за наем с отбора от Благоевград е до края на настоящата кампания.

Преотстпъването е очаквано, имайки предвид, че преди дни "драконите" се подсилиха с национала Благой Макенджиев.

rusenec65

• Фен
    • Профил
https://www.youtube.com/watch?v=mCftlzl24o8

1:0 за Дунав гол на Н'дайе 24 мин
2:0 Ахмедов
« Последна редакция: 09 Февруари, 2019, 13:33 от rusenec65 »

rusenec65

• Фен
    • Профил
Край на мача в Ловеч...бием 2:0...голове през първото полувреме на Ндайе и Ахмедов

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 698
  • Одобрение: +18/-6
    • Профил
Понеже се бях отдалечил временно от темата, да попитам. Има ли нещо общо между Ахмед Ахмед и Ахмед Ахмедов ?

tipin

• Фен
  • Публикации: 1429
  • Одобрение: +29/-26
    • Профил
Понеже се бях отдалечил временно от темата, да попитам. Има ли нещо общо между Ахмед Ахмед и Ахмед Ахмедов ?
От къде ти дойде тоз Ахмед Ахмед  :)