Автор Тема: Зима 2018/2019 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 17479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 281
  • Одобрение: +12/-1
    • Профил
Нов пришълец:
http://fcdunav.eu/фк-дунав-русе-с-ново-попълнение/

Не пиша футболист, защото няма нито дума  за това къде е играл до сега и дали изобщо някога е ритал топка  :-\
Някой ако знае нещо, моля да сподели.
Снимката ми прилича на картичка на Unicef  :). Щом вземаме това клето момче в последния момент (като за последно), да не би вече да е сигурно, че ще изпадаме?

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2573
  • Одобрение: +103/-17
    • Профил
Снимката ми прилича на картичка на Unicef  :). Щом вземаме това клето момче в последния момент (като за последно), да не би вече да е сигурно, че ще изпадаме?
[/quote]
Напротив, взимаме го за плейофите, да вкара някой гол, да раздвижи нападението. Кой е луд да харчи пари по никое време за изпадащ отбор? Дано само се впише бързо в отбора и има достатъчно футболни умения. Пък и жега от 35 градуса дори няма да го уплаши. А има и готина прическа ;) Екзотика отвсякъде ;D
« Последна редакция: 20 Март, 2019, 08:43 от ЧИЧО МЪРИ »

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 732
  • Одобрение: +7/-4
    • Профил
Тоя беше на трибуните на мача с морето, като физика ми се видя добре, високо момче, добре сложено, само дето накуцваше, докато върви. Изглеждаше все едно е контузен, или има нещо в задника  :D. Дано е било второто.  :P

само дунав

• Напредващ
  • Публикации: 146
  • Одобрение: +6/-3
    • Профил
С единият или с двата крака накуцваше? Ако накуцва и с  двата  нещата са сложни, ако е само с единият мисля , че бързо ще се впише в отбора

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Ако единият му крак е по-къс от другия това е новият Гаринча!!!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1270
  • Одобрение: +47/-11
    • Профил
Следващият пък може да е сляп с едното око например или без ръка  :)

tipin

• Фен
  • Публикации: 1571
  • Одобрение: +35/-30
    • Профил

tipin

• Фен
    • Профил
 Нашите неузнаваемо вдъхновени. Няколко добри неща в атака. Не му се получи на съдията със смешната дузпа - само не видях Станката дали изби или направо в гредата.
 Като цяло беше много добре.
« Последна редакция: 23 Март, 2019, 15:42 от tipin »

tipin

• Фен
    • Профил

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Да, забелязах първото полувреме новата схема. На мен ми се стори по-скоро 3-5-2. Така или иначе в защитен план се справихме добре. В нападение обаче все още не можем да затрудняваме сериозно противника. Много малко голови положения създаваме и с 2-3 неточни или слаби удари всичко в заключителната фаза на атаката се изчерпа. Но общо взето един добър мач на Дунав. Не знам само дали Астра играха с титулярите си?

zlatunski

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 77
  • Одобрение: +4/-2
    • Профил
И първата информация за "лятна селекция" : https://www.sportal.bg/news.php?news=779859

FCD

• Фен
  • Публикации: 4023
  • Одобрение: +125/-30
    • Профил
На мен пък не ми е ясно кого обслужват подобни статийки.

iskrencho

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 49
  • Одобрение: +1/-1
    • Профил
То е нормално, когато отбор(който и да е той) изпадне в долна дивизия, болшинството от играчите да го напуснат. Дано не се случи да изпаднем!

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1270
  • Одобрение: +47/-11
    • Профил
За какво да ни напускат, когато повечето ни играчи са си за Б група така или иначе?!?

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
    • Профил
Някой знае ли какво става с новопривлечения нигериец Мадуба? Гледал ли го е някой на тренировките?