Автор Тема: Зима 2018/2019 (подготовка, трансфери, новини и спекулации)  (Прочетена 15253 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1001
  • Одобрение: +21/-11
    • Профил
Аз лично не съжалявам за нито един от напусналите ни сега.
Нито един от тях не доведе до очаквано вдигане на нивото на Дунав, дори напротив.
Да имахме само още един читав вратар , който заедно със Станката да се връткат ...
Новите ще ги видим и тях. За момента съм умерен оптимист.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1207
  • Одобрение: +44/-11
    • Профил
Докато Станката е в Дунав и е във форма, не трябва да се притесняваме за вратарския пост. Най-доволен съм, че Васев остава. Доказано качествен поливалентен футболист! За Дунав по левия фланг - бек или крило е незаменим.
Абсолютно подкрепям, а и като че ли загадъчният нападател, за който говореше, ще изгрее на хоризонта  :)

AleeeHop

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 88
  • Одобрение: +13/-2
    • Профил
Така ,като страничен наблюдател и аз да си кажа мнението  :D повечето които се махнаха не ставаха или нямаха желание за игра и според мен са тровили и съблекалнята ,по-добре ще сте без тях.Инкоом в Верея не играеше лошо ,малко помня и от румънеца в Берое ,също мисля ,че е надграждане стига да са в кондиция, селекция не е лесно да се прави посред зима и повечето отбори още никой не са взели и опциите за добър футболист не са много, но от видяното не мисля ,че взимате на килограм ,има мисъл.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1489
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил
 Инкоом издокаран като манекен на подписването на договора.

BeCkSa

• Напредващ
  • Публикации: 406
  • Одобрение: +2/-0
    • Профил
Мисля, че селекцията върви добре и Людмил Киров се готви за схема 3-4-3. Мунин, Ковачев и Динков в центъра. Инкоом и Емин Ахмед  халф бекове. Димов и Станоев халфове, а напред Фърцулеску, Ахмедов и Св. Ковачев. По бековете алтернативи са Попадийн и Исаевски, в нападение Иса и Васев ако останат и Свилен Щерев. В защита си имаме Петър Патев и  Георги Петракиев за резерви. Но в центъра мисля, че е нужен още един човек, защото само с Кристиян Върбанов няма да стане. Може би ще подпишем и с Ониека Кониеха, който е на проби и е точно вътрешен халф.

https://www.transfermarkt.co.uk/konyeha-onyeka/profil/spieler/221818
« Последна редакция: 15 Януари, 2019, 10:31 от BeCkSa »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2490
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
Поне в Дунав Васев показа, че е най-полезен като ляв бек. Едва ли Емин Ахмед е по-добрия избор за тази зона, особено при схема 3-4-3. Определено обаче ни трябва качествен разиграващ халф/плеймейкър.

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 642
  • Одобрение: +21/-6
    • Профил
Едно интервю на Брани Костадинов, което предполагам ще предизвика много коментари.

https://www.blitz.bg/sport/intervyu/nash-napadatel-trenort-ne-me-vpisa-v-teftera-si-podkhvrlyakha-me-kato-goreshch-kartof_421551.html

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3419
  • Одобрение: +113/-23
    • Профил
Едно интервю на Брани Костадинов, което предполагам ще предизвика много коментари.

https://www.blitz.bg/sport/intervyu/nash-napadatel-trenort-ne-me-vpisa-v-teftera-si-podkhvrlyakha-me-kato-goreshch-kartof_421551.html
Какво да коментираме - по една или друга причина Бранимир излезе от форма може би след края на първия сезон в Първа лига и така и не успя да си я възвърне. Отиграванията му бяха с много брак, логично беше закотвен на резервната скамейка и още по-логично се стигна до раздялата. Успех в бъдещия му отбор, който и да е той.

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2490
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
От интервюто личи, че Бранко се е бил обрекъл на Дунав и на Русе. Жалко наистина , че така се случи с него. Можеше да остане в отбора защото съм сигурен, че поне две от новите попълнения няма да са по-полезни за Дунав. Беше един от тримата останали от онзи паметен сезон 2016-2017. На мен ще ми липсва така като ми липсват Луков, Шопов, Ненов...

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
Така е, за съжаление нещо стана с него след първия сезон и не че не е имал възможности да изяви офанзивните си качества, но уви, не му се получи и сега логично се разделяме, такъв е животът. С огромно уважение към него му пожелавам успех, където отиде. Той даде много за Дунав. В създалата се ситуация обаче такава раздяла може би е полезна и за двете страни. За мен той се е изчерпал за ПФК Дунав, но съм сигурен, че му предстои да дава още много другаде. Аз взех много да се притеснявам, че заприличахме на Локомотив ГО от първия сезон, когато те застрашени от изпадане, започнаха да купуват и продават кой ли не и откъде ли не и накрая знаем къде приключиха. Някак си ми прилича ситуацията и на тази в началото на годината, но дано този път не е същото от качествена гледна точка. Хайде от количествена е същото, ако не и повече. Дано някои съфорумници тук са прави и новите попълнения не са пак "на кило". Съжалявам за Коконов, не ми се искаше да напуска, не беше лош футболист. Същевременно е добре, че Диян Димов се прибира. Ще видим. А Ндайе, Менса и прочие екзотики напуснаха ли, понеже съм изпуснал? Те всъщност уж веднъж вече напуснаха, пък пак бяха там. Обърках се и аз вече кой идва и кой си отива.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1207
  • Одобрение: +44/-11
    • Профил
От интервюто личи, че Бранко се е бил обрекъл на Дунав и на Русе. Жалко наистина , че така се случи с него. Можеше да остане в отбора защото съм сигурен, че поне две от новите попълнения няма да са по-полезни за Дунав. Беше един от тримата останали от онзи паметен сезон 2016-2017. На мен ще ми липсва така като ми липсват Луков, Шопов, Ненов...
То като цяло нивото и формата на целия отбор падна и как да е иначе, когато ги въртяха като пумпали на какви ли не позиции. Успех на Брани, завинаги един от нас!

drak2000

• Напредващ
  • Публикации: 642
  • Одобрение: +21/-6
    • Профил
А Ндайе, Менса и прочие екзотики напуснаха ли, понеже съм изпуснал? Те всъщност уж веднъж вече напуснаха, пък пак бяха там. Обърках се и аз вече кой идва и кой си отива.
Менса се махна още през Декември. Обаче Н'Диае още се подвизава тук, което е леко странно треньорско решение. Махаш Бранко, а оставяш Мамаду...

NITRO

• Фен
    • Профил
Н'Диайе е трагичен в отиграванията си и не смятам, че може да е полезен на Дунав в битката за оставане в групата. Да освобождава квартирата и да си ходи.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1489
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил
 Добре, сега кратичко интервю на Л. Киров TVN
« Последна редакция: 15 Януари, 2019, 18:21 от tipin »

NITRO

• Фен
    • Профил