Анкета

Как очаквате да завърши мачът Ботев Враца - Дунав Русе

С победа на Ботев с 2 или повече гола
0 (0%)
С трудна победа на Ботев
2 (6.3%)
Без победител
9 (28.1%)
С трудна наша победа
18 (56.3%)
С изразителна победа на нашия отбор
3 (9.4%)

Общ брой гласове: 32

Гласуването приключено: 10 Ноември, 2018, 17:16

Добавени събития

• Първа лига: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 1:0: 11 Ноември, 2018

Автор Тема: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 1:0  (Прочетена 1497 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3314
  • Одобрение: +109/-23
    • Профил
Че дори и се надяват да домакинстват във Враца. Но пък съм забелязал, че един отбор трудно печели две поредни домакинства.

https://topsport.bg/botev-vratza/sasho-angelov-nay-kasno-v-sryada-shte-se-znae-kade-shte-domakinstvame-sreshtu-dunav.html

Махнах "гр. Монтана" от заглавието на темата, щом и Сашо Ангелов казва, че има шанс да играят във Враца, пак ще добавя място - понеделник, вторник, сряда ... когато - тогава.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/sasho-angelov-botev-vraca-iska-da-zaobicha-i-drugiia-futbol-513194
Заглавието ми напомня на един виц от оня край:
- Ти твоята жена мандръсваш ли я и на "другото" място?
- А, да бе, че да вземе да прихване...  ;D

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1140
  • Одобрение: +43/-9
    • Профил
Няма да е лесно, но точка, дори 3, не са мираж. Напрежението би трябвало да е в техните глави и крака, особено ако срещата се играе във Враца. Факт е, че отбори от този тип трудно постигат две последователни домакински победи. Колкото до Юли Ненов, не мисля че ще е толкова мотивиран, колкото беше срещу Морето. Поне така се надявам  :). Играем ли спокойно, компактно и търпеливо, сигурен съм че ще отмъкнем нещо от този мач.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1868
  • Одобрение: +54/-2
    • Профил
https://topsport.bg/botev-vratza/bfs-razreshi-na-botev-da-domakinstva-vav-vratsa.html

Мачът ще е във Враца и всички фенове от Русе влизат безплатно.....
« Последна редакция: 06 Ноември, 2018, 17:55 от rusenec65 »
ВЕСЕЛИН ВЕЛИКОВ-ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

FCD

• Фен
  • Публикации: 3892
  • Одобрение: +117/-28
    • Профил
Да им е честито! Дано си напълнят стадиона и да стане шоу.

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 157
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Приемам това като добра новина.  Не знам дали и как би повлияло на играта, но не си представям привърженик на Дунав, който да не им пожелава да си играят във Враца. (Ако може, без да чакат до април :) )

зевс

• Напредващ
  • Публикации: 691
  • Одобрение: +17/-6
    • Профил
    " Специално благодарим на Дунав Русе, че в името на феновете и добрата атмосфера на стадиона приеха да гостуват във Враца преди да сме приключили формално с ремонта. Много други клубове не биха направили този жест. В знак на признателност ще пуснем безплатно всички привърженици от Русе, които дойдат в неделя на мача", съобщи тимът от Враца."

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 583
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
Няколко футболисти от Дунав преминаха във Враца. Помним и транспаранта по време на мача с цесекарско село миналата година. Явно вражда няма и това е много хубаво. Както казваше един култов фен на Пирин: ''Къде са Дунав, къде са Ботев Враца истинските клубове да се махат тия протежета на армията и полицията да си играем ние :D '' Изгледайте го ако не го помните :)))

https://www.youtube.com/watch?v=3c2wdlxLy7Q

За съжаление неговия Пирин го няма в момента в Първа лига, а е дал толкова таланти и звезди като школа на БГ футбола :(
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 865
  • Одобрение: +12/-7
    • Профил
И коефициентите на букмейкъра :

1 - 2,00
Х - 3,25
2 - 3,25

Ще видим до мача как ще се движи  :D

thunderbirdCZ

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 36
  • Одобрение: +4/-0
    • Профил
Здравейте, имам предложение към всички "софийски дракони" да пътуваме с кола за мача. Имам три места в колата и ако сме четирима души ще се падне по около 8,50 лв. на човек. Ще тръгна в неделя към 09:45 от Метро на Цариградско шосе. Ако има заинтересовани може да ми пишат на лично съобщение или да ми звъннат на 0899225917, Добромир.
България в сърцата ни!

spurs4o

• Временна
  • Напредващ
  • *
  • Публикации: 176
  • Одобрение: +11/-11
    • Профил
Без допълнителен коментар....Мач за 6 точки.... Един от истинските ни мачове, където нито коефиценти, нито нищо играят.... Ние срещу тях.... Докажете, че можем. И като аргесия, и като техника, и като можене. Мач за доказване. Успех! Ако в такива мачове сме апатични, другото няма значение. Борба и успех. Резултата е важен, но играта два пъти повече!
« Последна редакция: 08 Ноември, 2018, 23:43 от spurs4o »

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5473
  • Одобрение: +66/-9
    • Профил
Според мен в този мач резултатът е много по-важен от играта, за нея да я мислят домакините пред пълните трибуните във Враца.

Неприятно, че Васев и Балджийски не са готови за мача, според Киров.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1331
  • Одобрение: +25/-19
    • Профил
 Любопитно колко зрители ще има на стадиона. Сега слушам по радиото, че на мача на хибрида са се изсипали цели 800 оранжеви домакински фена.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1868
  • Одобрение: +54/-2
    • Профил
Ботев - Дунав
« Отговор #27 -: 09 Ноември, 2018, 20:33 »
Според мен в този мач резултатът е много по-важен от играта, за нея да я мислят домакините пред пълните трибуните във Враца.

?????...А според 24 часа единственият неготов за мача е Даниел Пехливанов....

https://www.24chasa.bg/region/article/7145406

« Последна редакция: 09 Ноември, 2018, 20:34 от rusenec65 »
ВЕСЕЛИН ВЕЛИКОВ-ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

tipin

• Фен
  • Публикации: 1331
  • Одобрение: +25/-19
    • Профил
Re: Ботев - Дунав
« Отговор #28 -: 09 Ноември, 2018, 21:05 »

?????...А според 24 часа единственият неготов за мача е Даниел Пехливанов....

https://www.24chasa.bg/region/article/7145406
fcdunav.eu/людмил-киров-надявам-се-да-се-прибере/

FCD

• Фен
  • Публикации: 3892
  • Одобрение: +117/-28
    • Профил
Цитат
Групата на ФК „Дунав“ за двубоя с Ботев (Враца):

Вратари: Станислав Антонов и Филип Димитров;

Защитници: Христо Попадийн, Мартин Ковачев, Божидар Васев, Петър Патев, Преслав Петров и Георги Динков;

Полузащитници и нападатели: Красимир Станоев, Светослав Ковачев, Иван Коконов, Бранимир Костадинов, Ахмед Ахмедов, Борислав Балджийски, Александър Александров, Деррек Менса, Исмаил Иса и Мухамаду Ндиайе 
https://www.sportal.bg/news.php?news=755144