Анкета

Как очаквате да завърши мачът Ботев Враца - Дунав Русе

С победа на Ботев с 2 или повече гола
0 (0%)
С трудна победа на Ботев
2 (6.3%)
Без победител
9 (28.1%)
С трудна наша победа
18 (56.3%)
С изразителна победа на нашия отбор
3 (9.4%)

Общ брой гласове: 32

Гласуването приключено: 10 Ноември, 2018, 17:16

Добавени събития

• Първа лига: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 1:0: 11 Ноември, 2018

Автор Тема: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 1:0  (Прочетена 1496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 157
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил
Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 1:0
« -: 03 Ноември, 2018, 17:14 »
Отварям тема за следващия мач и призовавам русенците, живеещи в София,  да се възползват от удобния час и да подкрепят отбора на стадиона. Не знам дали Витоша бяха много слаби или ние играхме добре, но срещу Ботев излизаме с повече настроение и самочувствие. Очаквам най-после и навън да направим силен мач и да вземем точка(и).
« Последна редакция: 11 Ноември, 2018, 15:59 от vivanov »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2330
  • Одобрение: +87/-8
    • Профил
Всъщност къде ще се играе мача, в Монтана или във Враца?

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 278
  • Одобрение: +10/-5
    • Профил
Всъщност къде ще се играе мача, в Монтана или във Враца?

Не съм чул техният стадион да е получил лиценз за А група, така, че логично - Монтана.
ихтамнет

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5473
  • Одобрение: +66/-9
    • Профил
Питах преди седмица и вече знаеха, че ще домакинстват в Монтана. Още лятото казаха, че Ботев Враца най-рано ще се завърнат на стадиона си през декември за последното домакинство тази година или направо напролет. Много мудни са обществените поръчки. Минахме по този път и знаем. В Горна Оряховица при изградени стълбове за осветление не беше по-различно, макар там да смениха и тревното покритие.

Между другото и Славия трябва се открият електрическото осветление на стадиона си през ноември. Проектът бил със стълбове на пистата, както е във Враца.

Ще има наша скромна гостуваща агитка, част от която ще нощува преди срещата в неделя по обяд.
« Последна редакция: 06 Ноември, 2018, 19:36 от vivanov »

papimed

• Фен
  • Публикации: 1097
  • Одобрение: +29/-26
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Откриването на тема за предстоящия мач само десетина часа след като е приключил предният, е показателно как сме играли. При цялото ми уважение към врачани считам, че техният Ботев в никакъв случай не е по-класен от Бистрица. И е наш пряк съперник в борбата за оцеляване. В този смисъл обширните коментари са излишни - трябва да излезем за трите точки срещу тях и да запишем първа победа като гости. Ако играем с хъса и настроението от вчера, ще успеем. Днес Ботев играят в 12,30 часа срещу Морето, пак са домакини в Монтана, това е добра възможност за треньори, футболисти и фенове да видим в какво състояние се намират.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 278
  • Одобрение: +10/-5
    • Профил
Враца се представиха на ниво с/у Морето и ще ни бъде доста трудно след седмица... Юли Ненов с гол и пас.
ихтамнет

tipin

• Фен
  • Публикации: 1331
  • Одобрение: +25/-19
    • Профил
 Че дори и се надяват да домакинстват във Враца. Но пък съм забелязал, че един отбор трудно печели две поредни домакинства.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1868
  • Одобрение: +54/-2
    • Профил
Че дори и се надяват да домакинстват във Враца. Но пък съм забелязал, че един отбор трудно печели две поредни домакинства.

https://topsport.bg/botev-vratza/sasho-angelov-nay-kasno-v-sryada-shte-se-znae-kade-shte-domakinstvame-sreshtu-dunav.html
ВЕСЕЛИН ВЕЛИКОВ-ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС...
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

Fuzz

• Напредващ
  • Публикации: 148
  • Одобрение: +13/-12
    • Профил
Срещу Черно море, Враца бяха по-агресивните, по-настоятелните за 3-те точки и заслужено си ги спечелиха. Трудно ще ни е срещу тях.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3892
  • Одобрение: +117/-28
    • Профил
Да, при това положение предстоящият мач се очертава крайно интересен и важен и за двата отбора. Аз го виждам троен, тоест не го виждам никак, ако трябва да го прогнозирам твърдо. Като фен на Дунав давам прогноза Х2, но ще е трудно, защото ме притеснява дали като гости ще разчупим шаблона все нещо да не ни достига. Не се притеснявам къде ще домакинстват врачани, понеже знаем как беше с нас преди два сезона. Това е нож с две остриета. Дано Божинката и Ненов нямат ден. Срещу тях имаме не по-малко опасни нападатели.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1097
  • Одобрение: +29/-26
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Враца се представиха на ниво с/у Морето и ще ни бъде доста трудно след седмица... Юли Ненов с гол и пас.
Ако Морето бяха играли и срещу нас без Георги Илиев и след мач с Левски за купата, сигурно и ние щяхме да ги бием :) Личеше си умората от 120-те минути в сряда, нашите отбори не само трудно печелят две поредни домакинства, както написа tipin, но и изобщо имат проблеми при цикъл от мачове сряда - неделя.
Така или иначе врачани ще играят толкова срещу нас, колкото нашите им разрешат, обратното също е вярно, очертава се много труден двубой, от който обаче имаме сериозни шансове да спечелим точка или три. Надявам се, че Балджийски и Патев ще бъдат напълно възстановени, имаме нужда от биткаджии като тях.

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 865
  • Одобрение: +12/-7
    • Профил
Ботев двес биха морето.
Както често се случва в двете поредни домакинства почти винаги излиза издънка.
Врачани си взеха мача днес и дано следващата седмица загубят.
Не си правя илюзии, че ще ни е лесно. С много агресия и преса по целия терен мисля, че ще успеем да ги победим!

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3314
  • Одобрение: +109/-23
    • Профил
Ако Людмил успее да промени съществуващата нагласа в сегашния отбор след табелата на Русе да събуваме гащите, може и да се поздравим с нещо повече от почетна загуба. Срещу Бойковица се видя, че можем да играем на ниво с отбори от нашата черга, сега остава да го приложим и като гости на "Де гарга не каца". ;)

Милен

• Напредващ
  • Публикации: 157
  • Одобрение: +6/-0
    • Профил

https://topsport.bg/botev-vratza/sasho-angelov-nay-kasno-v-sryada-shte-se-znae-kade-shte-domakinstvame-sreshtu-dunav.html

Махнах "гр. Монтана" от заглавието на темата, щом и Сашо Ангелов казва, че има шанс да играят във Враца, пак ще добавя място - понеделник, вторник, сряда ... когато - тогава.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/sasho-angelov-botev-vraca-iska-da-zaobicha-i-drugiia-futbol-513194

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 349
  • Одобрение: +7/-2
    • Профил
Няма да кажа нищо ново  и все пак .Враца играят доста  приличен футбол , ние пък никак не сме убедителни като гости . Един добър мач не ни прави фаворити ( макар да е добре за момчетата). Иска ми се да отмъкнем нещо от Враца , обаче ще е доста трудно . Ако повторим играта като срещу Бистрица и може и да стане....
 Нямам нищо против и нашия Ахмед "Кавани "да увеличи  броя на попаденията  си и на Сашо Ангелов да му се стори не Кавани ами Ибрахимович  :P :P :P