Анкета

Как ще завърши срещата ?

Трудна победа за Дунав с един гол разлика
12 (60%)
Равен
1 (5%)
Трудна победа за Витоша с един гол разлика
1 (5%)
Лесна победа за Дунав с повече от два гола разлика
6 (30%)
Лесна победа за Витоша с повече от два гола разлика
0 (0%)

Общ брой гласове: 20

Гласуването приключено: 02 Ноември, 2018, 18:10

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0: 03 Ноември, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0  (Прочетена 1427 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1000
  • Одобрение: +21/-11
    • Профил
Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:0
« -: 31 Октомври, 2018, 18:08 »
Престрашавам се да отворя темата за предстоящия сблъсък с "тигрите".
В тази среща нищо друго освен трите точки не би трябвало да ни задоволи.
Прогнозите на букитата са за троен мач, с лек домакински превес.

1 - 2,10
Х - 3,20
2 - 3,10

« Последна редакция: 03 Ноември, 2018, 14:21 от vivanov »

NITRO

• Фен
  • Публикации: 3418
  • Одобрение: +113/-23
    • Профил
Троен мач като домакин на Бистрица - през миналия сезон това би било фантастика, но сега, уви, такива са реалностите. При това шансовете на "тигрите" са съвсем реални и ако Люси отново демонстрира голо самочувствие без покритие от играчите, няма да е чудно, ако бъдем наказани.

AleeeHop

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 86
  • Одобрение: +12/-2
    • Профил
Скоро не съм ви гледал мач и не знам как играете ,но с Витоша игрaхме скоро и добре са подредени има развитие при тях от миналата година.Прогнозата ми е труден и тегав мач 0 на 0 или който вкара бие  :)

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2489
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
0:0 няма да е, защото вкарваме почти всеки мач, включително на Лудогорец, Левски, Берое, Ботев и т.н. Въпросът е дали ще правим пак детински грешки в защита? Не обичам прогнозите, но ако и този мач не можем да бием, по-добре целият екип начело с ръководството да се хвърлят в Дунава.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
Страхувам се след последните три мача да очаквам каквото и да било от отбора като представяне. Смея да твърдя, че с години не съм бил така апатичен и разочарован от видяното, а съм гледал отбора във всякакви дивизии. Въпреки това ще съм задължително на стадиона, но със свито сърце предвид играта напоследък. Дано има промяна !
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
Ясно е, че вече критериите ни са силно занижени и не знаем какво да очакваме. Аз се чувствам разочарован и от отношението към ТКБ обръщайги го на контроли и това няма как да вдъхновява, особено когато гледам как другите се борят за честта си и Фортуна ги възнаграждава за това. Сега има си хас да постигнем някой нов връх в мач като предстоящия и всичките теоретични обяснения за преуморени футболисти, пазене за първенството и прочие ще станат на пух и прах. Затова трите точки трябва да се очакват и всичко останало ще е провал.

forzadunav

• Напредващ
  • Публикации: 172
  • Одобрение: +6/-1
    • Профил
Трите ни победи са като домакин срещу подобни отбори. Виден е прогресът при Витоша, докато при нас сякаш нещата са в застой. Така че, определено е малко вероятно да очакваме разгром, но някоя минимална победа мисля, че е напълно възможно, както и нужна.
Снощи гледах един много стар БГ филм - Любимец 13, където Витоша е изкаран едва ли не гранд. :D Бил ли е такъв наистина? Стана ми любопитно и, че скаути от Русе и Пловдив наддваха за главния герой. Като цяло готин сюжет за филм от 1958г.
А относно изказването на Люси - мисля, че просто беше афектиран от изказването на Крушарски, но в случая той не просто му достигна селското ниво, ами падна и под него. Чест му прави, че поне след мача призна, че отбора нищо не е играл.
« Последна редакция: 01 Ноември, 2018, 12:58 от forzadunav »

tipin

• Фен
  • Публикации: 1489
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил

papimed

• Фен
  • Публикации: 1206
  • Одобрение: +41/-30
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Трите ни победи са като домакин срещу подобни отбори. Виден е прогресът при Витоша, докато при нас сякаш нещата са в застой. Така че, определено е малко вероятно да очакваме разгром, но някоя минимална победа мисля, че е напълно възможно, както и нужна.
Снощи гледах един много стар БГ филм - Любимец 13, където Витоша е изкаран едва ли не гранд. :D Бил ли е такъв наистина? Стана ми любопитно и, че скаути от Русе и Пловдив наддваха за главния герой. Като цяло готин сюжет за филм от 1958г.
А относно изказването на Люси - мисля, че просто беше афектиран от изказването на Крушарски, но в случая той не просто му достигна селското ниво, ами падна и под него. Чест му прави, че поне след мача призна, че отбора нищо не е играл.
  Естествено е, че във филма "Любимец 13" с незабравимото актьорско присъствие - Апостол Карамитев, Георги Парцалев, Георги Калоянчев, Стоянка Мутафова, Гинка Станчева , Петко Карлуковски Георги Раданов имената на отборите са художествена измислица, но нравите около футбола изглеждат актуално и за нашите времена. Отбор "Витоша" и да е имало, в никакъв случай тогава не е бил гранд. Интересното е, за известно време отборът на "Левски-Спартак" беше преименован на ФК Витоша, а ЦСКА беше "Средец" /от 1985 до края на 1989 г. доколкото си спомням./ Това стана след един злополучен финал между тях, когато имаше грозни за тогавашните времена сцени, но от днешна гледна точка не мисля, че имаше такъв огромен скандал.  А отборите в А група през 1958 г. може да се видят тук: https://bg.wikipedia.org/wiki/%E2%80%9E%D0%90%E2%80%9C_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0_1958
« Последна редакция: 01 Ноември, 2018, 19:53 от papimed »

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2489
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
Интересно защо Александров го няма в групата за мача с Витоша. За мен той е по-добър избор от Коконов, поне на този етап. Коконов има дълги периоди на спад в играта си, за това и беше освободен от Черно Море преди 2 години. Освен това изглежда, че Менса е хванал повече окото на Киров, отколкото  Пехливанов? Дали ще играем пак схема 4-2-4, с Иса и Ахмедов? Срещу Витоша би било оправдано, макар да носи известен риск.

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 5531
  • Одобрение: +69/-9
    • Профил
Апатията в привържениците преди мача въобще не ми харесва. А това е мач, който решава дали ще останем в борбата за 10-то място или продължаваме с "подготовка" за плей-аутите и евентуално бараж в края на сезона.

boti4eli

• Фен
  • Публикации: 1207
  • Одобрение: +44/-11
    • Профил
Няма как да не ни е налегнала апатията, щом вече и срещу такива съперници като Витоша и Верея се чудим, какъв ще е изхода от срещата. В тази среща, те така ще са подредени с надеждата за точица, че първото попадение, ако го има въобще, ще е голям зор. Много се надявам на един първоначален домакински натиск и евентуален ранен гол, за да си направим живота по-лесен, че иначе не знам, ако се закучи. Задължително трябва да излезем с двама нападатели, защото няма какво да губим. Само като си спомня, тия как яко си ги пердашихме...Успех и дано и късмета ни споходи.

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1000
  • Одобрение: +21/-11
    • Профил
Да, днес трябва да играем много агресивно, но и много разумно.
Ясно е, че "тигрите" ще се бетонират отзад. Не ми се мисли какво може да стане ако от някой контра вземат, че ни поведат...
Целта ни трябва да е бърз гол и след това разумна игра и затваряне на мача с втори гол.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 725
  • Одобрение: +6/-4
    • Профил
Аз пък не вярвам, че ще е чак толкова трудно да отбележим. Този сезон, изненадващо или не, вкарването на голове не ни представлява особена трудност. Проблемите ни са най-вече в защита, така че ако има нещо притеснително в предстоящия мач, то е дали ще успеем да вкараме повече от Витоша. Надявам се да успеем.

tipin

• Фен
  • Публикации: 1489
  • Одобрение: +34/-29
    • Профил
Да, днес трябва да играем много агресивно, но и много разумно.
Ясно е, че "тигрите" ще се бетонират отзад. Не ми се мисли какво може да стане ако от някой контра вземат, че ни поведат...
Целта ни трябва да е бърз гол и след това разумна игра и затваряне на мача с втори гол.
При нас не важи 'затваряне на мача с втори гол'  :) Последните мачове всяко центриране изненадва защитата ни...