Анкета

Как ще завърши първото домакинство на Люси Киров начело на Дунав ?

Трудна победа за Дунав.
16 (55.2%)
Поделена точка.
6 (20.7%)
Победа за Локомотив Пловдив.
4 (13.8%)
Убедителна победа за Дунав.
3 (10.3%)
Безлична загуба за Дунав с разлика.
0 (0%)

Общ брой гласове: 29

Гласуването приключено: 20 Октомври, 2018, 10:03

Добавени събития

• Първа лига: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0: 21 Октомври, 2018

Автор Тема: Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0  (Прочетена 1487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 591
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
Дунав (Русе) - Локомотив (Пловдив) 1:0
« -: 15 Октомври, 2018, 10:01 »
Отварям тема за предстоящото домакинство с уговорката да не го правя повече ако загубим за пореден път след след мой откриащ пост, поне до края на есенния дял от първенството. Мачовете ни с този съперник обикновено са доста зрелищни, с много голове и в двете врати. Ще ми бъде интересно поведението на фенове към и от страна на самия Луков. Зарядът е сериозен. Надявам се да има повечко публика поне заради това, което е Люси Киров за Дунав. В събота гледах националния отбор - при 1:0 за Кипър нямаше дежурното ''ууу нещастници, аре играйте бе'', а ''българи юнаци''. Можем ли го и ние в Русе или пак някой друг ще ни е виновен и ''какво да ги гледам тия смотаняци да си късам нервите''. Елате на стадиона ! Аз го правя пътувайки от София за всяко уикенд домакинство ! Нека бъдем на стадиона в това перфектно за футбол време ! Прогноза 2:1 за Дунав !
« Последна редакция: 22 Октомври, 2018, 01:47 от vivanov »
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

tipin

• Фен
  • Публикации: 1405
  • Одобрение: +29/-25
    • Профил
 Очаквам поне 4-5 хил. човека да подкрепят дебюта в Русе на така жадувания нов треньор. Все пак феновете го избраха.

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 940
  • Одобрение: +15/-10
    • Профил
Там ще сме - времето ще е хубаво и ще е грехота ако няма поне 4 хил по трибуните.
И дайте да викаме през целия мач, че напоследък е много тихо на стадиона ...
Много ми се иска да грабнем зрелищно три точки,но си мисля, че ще направим Х.

red forman

• Напредващ
  • Публикации: 716
  • Одобрение: +6/-4
    • Профил
Там ще сме - времето ще е хубаво и ще е грехота ако няма поне 4 хил по трибуните.

Човече, ако не бях наясно, че си от редовните зрители, щях да те питам кога последно си ходил на мач на Градския, за да пишеш за 4 000 на трибуните? Публиката лесно се гони, но трудно се връща и една смяна на треньора далеч няма да е достатъчна. Нито дори серия от победи. Като писахме тук няколко човека миналото лято, че с (без)действията си ръководството гони хората от стадиона (много от тях безвъзвратно), на много от вас не ви се вярваше. Чакайте ги сега да се върнат...

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +10/-5
    • Профил
Май нещо има проблем в анкетата - не се вижда колко процента за коя опция са гласували.
ихтамнет

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 591
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
Май нещо има проблем в анкетата - не се вижда колко процента за коя опция са гласували.

Така съм я направил да не преписвате един от друг  :D (в кръга на шегата). Така я зададох. :) Резултата ще се види накрая. По погрешка я оставих за 5 дни, а идеята ми беше да е активна до неделя 14 ч. Ако някой желае и има права да я коригира :)
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Rado412

• Напредващ
  • Публикации: 940
  • Одобрение: +15/-10
    • Профил

Човече, ако не бях наясно, че си от редовните зрители, щях да те питам кога последно си ходил на мач на Градския, за да пишеш за 4 000 на трибуните? Публиката лесно се гони, но трудно се връща и една смяна на треньора далеч няма да е достатъчна. Нито дори серия от победи. Като писахме тук няколко човека миналото лято, че с (без)действията си ръководството гони хората от стадиона (много от тях безвъзвратно), на много от вас не ви се вярваше. Чакайте ги сега да се върнат...

Не зная, аз съм въодушевен почти толкова, колкото като се върнахме да домакинстваме от Разград. Дано повече хора усещат промяната като мен, та да видим сериозен брой публика, а не както на последното домакинство (срам)!

papimed

• Фен
  • Публикации: 1144
  • Одобрение: +33/-28
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Не може упорито цяла година да бъдат отблъсквани феновете, а после да се очаква, че ще се върнат веднага след една безкрайно закъсняла треньорска смяна. Лесно е да се руши и това се видя от миналата есен досега, но е трудно да се гради. Тъй че red forman е напълно прав.
Като изключим най-верните привърженици, по-голямата част от публиката се влияе много от резултатите и класирането на своя отбор. И тук не става дума само за драконите, дори мачовете на т. нар. софийски грандове са били посещавани от по-малко от 1000 зрители, когато отборите им не са били добре. Такава е психологията на зрителите в нашата страна, такава е и футболната ни култура, ако щете.
Що се отнася до срещата с Локо, се надявам да нарушим най-после традицията след пауза в първенството да не се представяме добре и да спечелим победа, тя ни е нужна не само заради ценните три точки, но и за да се сдобият момчетата с малко увереност и спокойствие!
« Последна редакция: 16 Октомври, 2018, 19:03 от papimed »

tipin

• Фен
    • Профил
 Всичко е само оправдания,  а и сега на тренировката има към 50-на човека.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1885
  • Одобрение: +57/-3
    • Профил
Много се надявам на победа,па макар и минимална с половин гол( както казва чичо Митко Пенев)
Изключително ни е необходима за самочувствие на момчетата ,а ако повторим играта срещу Берое от второто полувреме - имаме шанс....Дано......
И НА СЕВЕР И НА ЮГ САМО ДУНАВ НИКОЙ ДРУГ

tipin

• Фен
    • Профил
 Престъпникът Железов ще е на линия за мача. От Фен-клуба:

„Дунав завинаги”: Назначаването на Железов поставя под сериозно съмнение феърплея в мача с „Локомотив” Пловдив

Недоумяваме мотивите за решението на съдийската комисия към БФС за назначения наряд за предстоящия мач на любимия ни отбор от 12-ия кръг на Първа лига.
Главен съдия на срещата между „Дунав” и „Локомотив” Пловдив на 21 октомври, неделя, от 17:30 ч. на Градския стадион ще бъде Валентин Железов.
Бургаският рефер се доказа неведнъж като човек с меко казано странни разбирания за феърплей и съмнителна визия относно иначе не чак толкова сложните правила на футбола. Два са особено очеизваждащите случаи, в които този човек реши „Дунав” да загуби свои срещи в първенството на Първа лига. През ноември 2016 г., въпреки наличието и на двама свои помощници, които бяха достатъчно близо до ситуацията, Железов призна гол за „Верея” в Стара Загора след откровена игра с две ръце на нападателя Амаду Сукуна. Последваха други подобни прояви на бургазлията, след които той заслужи изваждане от съдийството за известно време. За съжаление времето наистина бе известно и малко, за да се завърне и да продължи да създава суматохи по терените в България със своите странни виждания за правилата във футбола. Така, някак небрежно и може би наистина случайно, Железов отговаряше за феърплея и в срещата на „Дунав” в София срещу „Славия” през настоящия сезон. И съдията отново подходи към тази си задача както само той умее, след като спести дузпа за „Драконите”, а в ответната атака пропусна засада и побърза да свири 11-метров наказателен удар при първото падане на футболист на „белите”, недокоснат от никого, в наказателното поле на русенци.
Ако се задълбочим, със сигурност можем да извадим още много примери за странните правила, по които работи Валентин Железов, но решихме да се спрем само на тези най-фрапиращи случаи.
Изразяваме искрена надежда, че в неделя на Градския стадион в Русе в лицето на Валентин Железов ще видим един нов човек, който наистина ще успее да спазва правилата, да понесе отговорността за спазването им и от всички останали на терена, като ги прилага еднакво за двата отбора. Нещо, за което му се плаща и уж работи в качеството си на главен съдия на футболна среща. Искрено се надяваме, че със своите решения Железов няма да повлия на крайния изход от срещата, въпреки че болшинството от русенските фенове се опасяват именно от това.
« Последна редакция: 19 Октомври, 2018, 15:15 от tipin »

Dragons

• Стартиращ
  • **
  • Публикации: 69
  • Одобрение: +0/-2
    • Профил

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 284
  • Одобрение: +10/-5
    • Профил
Интересно изказване; дано целта му е повдигане на духа...

https://www.dunavmost.com/novini/lyudmil-kirov-imame-po-klasni-futbolisti-ot-lokomotiv-plovdiv
ихтамнет

tipin

• Фен
    • Профил
Интересно изказване; дано целта му е повдигане на духа...

https://www.dunavmost.com/novini/lyudmil-kirov-imame-po-klasni-futbolisti-ot-lokomotiv-plovdiv
Няма нужда да толерираме фейк-сайтовете
http://fcdunav.eu/людмил-киров-искам-другите-отбори-да/

Danubio Azul

• Напредващ
  • Публикации: 273
  • Одобрение: +11/-1
    • Профил
Аз си пазя надеждите за победи и по-добра игра за след зимната пауза. Утре ми се иска поне да не правим детински грешки в защита, а ако вземем и някоя точка, това ще е успех.