Анкета

Как ще завърши дебютния мач на Люси Киров като старши треньор ?

С победа в негостоприемно Коматево.
6 (21.4%)
С поделена една точка.
16 (57.1%)
С почетна загуба.
5 (17.9%)
С убедителна победа.
0 (0%)
С безлична загуба.
1 (3.6%)

Общ брой гласове: 28

Гласуването приключено: 05 Октомври, 2018, 16:13

Добавени събития

• Първа лига: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 4:1: 06 Октомври, 2018

Автор Тема: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 4:1  (Прочетена 2283 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

papimed

• Фен
  • Публикации: 1206
  • Одобрение: +41/-30
  • ЕДИН ГРАД, ЕДНА РЕКА, ЕДИН ОТБОР - ДУНАВ!
    • Профил
Да се пише във форума кой имал топки и кой не всеки може... друго е да отидеш до Бургас и лице в лице да го кажеш  - трябват топки за това  ;D
(Просто не ми харесва езика на върпосното лице...) Успех на Люси и на отбора. Харесвах го и като футболист.
На никого не съм поставил пищов на слепоочието и да го карам да ми чете писанията ;) Ако някого нещо не го кефи във форума, мисля че знае начина, по който да излезе от него. Единствено модераторите са тези, които да преценяват чии коментари нарушават правилата на форума, а всеки е свободен да изрази мнението си- и почитателите,  и критиците на Малин.  А в Бургас  да ходят тези, които искат да се обяснят в любов на Орачев, аз излишни пари за глупости нямам :D

biser1967

• Напредващ
  • Публикации: 387
  • Одобрение: +7/-4
    • Профил
Трудно е да се надяваме на нещо в  този мач . Равен  би бил успех  и го голям , обаче едва ли ще се случи .
Дано поне видим подобрение  на играта в защитен план . 

ЧИЧО МЪРИ

• Фен
  • Публикации: 2489
  • Одобрение: +102/-16
    • Профил
Е, то ако има подобрение на играта в защита, защо да не клъвнем още 1 точица? Ние например сме вкарали повече голове от Ботев, средно по 1,2 гола на мач. На Левски вкарахме, на Лудогорец вкарахме, на Берое вкарахме, защо да не мушнем и на Канарчетата? Важно е да не допуснем те да ни вкарат повече ;)

heavy metal

• Напредващ
  • Публикации: 423
  • Одобрение: +11/-4
    • Профил
Аз пък снятам,че макар и остарял метод като тактика,ако лепнем Патев да "захапе" Неделев и го мачка по целия терен,цял мач,80% от папагалските идеи ще са в канала.Те са изцяло зависим отбор от неговата форма и настроение.Останалите са пълнеж и като единици не ни превъзхождат,освен по "чалъми".

papimed

• Фен
    • Профил
Е, то ако има подобрение на играта в защита, защо да не клъвнем още 1 точица? Ние например сме вкарали повече голове от Ботев, средно по 1,2 гола на мач. На Левски вкарахме, на Лудогорец вкарахме, на Берое вкарахме, защо да не мушнем и на Канарчетата? Важно е да не допуснем те да ни вкарат повече ;)

И аз мисля същото. Само ще допълня, най-важното е да не изглеждаме в събота на Коматево така, както изглеждахме там през миналия сезон, когато записахме позорна загуба с безобразно бездушна игра. Ако се играе с хъса и настроението от второто полувреме на мача с Берое, ще можем да запишем точка. Но дори и канарите да ни бият, трагедии от това не трябва да се правят. Предстои много работа и резултатите не могат да се получат автоматично само с треньорската смяна.

FCD

• Фен
  • Публикации: 3970
  • Одобрение: +121/-29
    • Профил
6 Окт 2018 г. Събота 15:00 ч.
 ПФК Ботев – ОФК Дунав 2010
 ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Владимир Ангелов Велев
 4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
 СН: Иван Захариев Вълчев

Междувременно нашият приятел, който ще ни свири отново в събота, стана хит днес с това:  :)
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/yellow/deputatyt-refer-se-zatrudniava-da-prochete-chast-ot-zakon-508524

https://www.kotasport.com/roden-sadia-stana-hit-neuk-robot-ili-prosto-edin-pritesnen-balgarski-deputat-video/

А още по-междувременно в Ботев текат също процеси на управленски смени:
https://football24.bg/самуилов-към-отбора-не-искам-повече-сл/

Rado412

• Фен
  • Публикации: 1000
  • Одобрение: +21/-11
    • Профил
Стартовия състав :

Дунав (4-3-3): Станислав Антонов – Божидар Васев, Мартин Ковачев /к/, Петър Патев, Христо Попадийн – Борислав Балджийски, Георги Динков, Красимир Станоев – Иван Коконов, Ахмед Ахмедов, Светослав Ковачев

Успех момчета !!!

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 581
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
Втори мач играем с трима централни защитници. Схемата е по-скоро 3-6-1 или в случая 5-4-1.

wehrmacht

• Напредващ
  • Публикации: 301
  • Одобрение: +11/-5
    • Профил
Лявата ни зона е трагедия; усетиха ни и повечето атаки ги задействаха оттам. Не съм оптимист за второто полувреме...
ихтамнет

Rado412

• Фен
    • Профил
Много стабилен Дунав, но само до 30 минута ...
Не виждах изобщо как Ботев могат да стигнат до реална голова възможност.
После изведнъж всичко се преобрази.
Първо поредица от индивидуални грешки доведоха до изравняване,а после и Патев си наниза автогол...
Отново сами се бием...

papimed

• Фен
    • Профил
Държим лидерството по получени голове - 21, поне половината са от наши непредизвикани грешки, в т.ч. и автоголове.
Дано второто полувреме се вдигнем и да изравним, вижда се, че нито Ботев, нито Берое са толкова страшни и непобедими отбори и когато се играе надъхано срещу тях, инкасират голове.

Vancho

• Напредващ
  • Публикации: 592
  • Одобрение: +14/-5
    • Профил
С риск да бъда нападнат и оплют искам да попитам не се ли избърза твърде много с неколкокрани смени на треньори за отрицателно време ? Берое били играли несериозно срещу нас и ни пуснали да направим онова страхотно второ полувреме от преди седмица. Три хикса на Цв. Младенов не били достатъчни да убедят, че е готов и подходящ. Ако след три мача при Киров сме с три загуби какво правим ? И неговата оставка ли ще искаме ? Нека се замислим и ние, феновете дали отчасти вината за цялата бъркотия в момента не е и наша. Очевидно е, че се налагат различни идеи и виждания и поради тази причина футболисти които уж се познават излгеждат така неузнаваемо (визирам защитата ни от днес).Или Орачев ще ни е виновен до 2020 г. ? Футболът е за фвновете, обаче понякога в желанието си нещата да вървят последните оказват влияние за вземане на решения, които удовлетворяват претенциите краткотрайно, за да притъпят напрежението, но всъщност подобни решения насаждат допълнително такова. Нищо лично към Люси и треньорските му качества. И той има нужда от време, което не знам кой ще му даде в нашия клуб. Орачев от първия му ден все беше гонен и прокуден. Дано след втория мач и Киров не го последва ... Търпение, хора ! 25 години по селата седяхме и бързо забравяме...
"Ако от лъжите порастваха коси - Боби Михайлов щеше да е Фелайни ! ''

Rado412

• Фен
    • Профил
Е, че някой да е казал нещо срещу Киров?
Иначе много слаб мач на Станката и на защитата като цяло.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10488
  • Одобрение: +160/-50
    • Профил
Същото щеше да стане и с Младенов. Просто не знам кой и как проми мозъците на хората, че в този отбор има някакъв потенциал, но е факт, че сме трагедия. Та ние нямаме резервни централни защитици, най-добрият ни такъв е на 37 години, нямаме халфове, бековете са ни трагедия. Е, каква да е играта в защита?
Only the dead fish follow the stream

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 581
  • Одобрение: +4/-3
    • Профил
Същото щеше да стане и с Младенов. Просто не знам кой и как проми мозъците на хората, че в този отбор има някакъв потенциал, но е факт, че сме трагедия. Та ние нямаме резервни централни защитици, най-добрият ни такъв е на 37 години, нямаме халфове, бековете са ни трагедия. Е, каква да е играта в защита?

Е нали Орачев беше виновен, сега се оказа, че като дойде "спасителя" вече играчите не стават?

Иначе днес 2 гола на Попадийн, един на вратаря и един на Патев.